Serie A

 • Cuadrado niepewny przyszłości. Może trafić do odwiecznego rywala Juventusu
 • Włosi piszą o Paulo Sousie. 'Splamiony. Dyrektorzy Juventusu uważnie śledzili jego karierę'
 • Włosi piszą o przyszłości Wojciecha Szczęsnego. '50 procent szans'

  Włosi piszą o przyszłości Wojciecha Szczęsnego. "50 procent szans"

  Wojciech Szczęsny ma ważną umowę z Juventusem do końca czerwca 2024 roku. Włoski dziennik "Tuttosport" przewiduje, że jest 50 procent szans na to, że współpraca między obiema stronami będzie trwała jeszcze dłużej. Pada też konkretny termin rozpoczęcia negocjacji.

 • Włoski dziennikarz uderza w Zielińskiego. Zaskakujące słowa nt. Polaka
 • Włosi rozczarowani występem Milika i Szczęsnego. 'Ważny sygnał dla Allegriego'

  Włosi rozczarowani występem Milika i Szczęsnego. "Ważny sygnał dla Allegriego"

  Reprezentacja Polski przegrała w czwartek 0:2 z Holandią w przedostatniej kolejce Ligi Narodów. W meczu nie pomogły największe polskie gwiazdy na czele z Robertem Lewandowskim. "Rozczarowali też zawodnicy Juventusu" - piszą włoskie media. Szczęsny puścił dwie bramki, a w końcówce niemal pobił się z jednym z rywali. Natomiast z Milik zmarnował stuprocentową okazję.

 • Reprezentant Polski chce wrócić do kadry Michniewicza. 'Jestem gotowy'

  Reprezentant Polski chce wrócić do kadry Michniewicza. "Jestem gotowy"

  Sebastian Walukiewicz pod koniec okienka transferowego został wypożyczony z Caligari do Empoli. 22-letni obrońca nie ma za sobą łatwego czasu. Jego karierę przystopowały liczne urazy. Teraz jest zdrowy i liczy na powrót do regularnej gry. Wciąż marzy także o reprezentacji Polski. - Ważne jest, aby wrócić do grania - powiedział.

 • Doznał kontuzji i... zachował się nieprawdopodobnie. Brawo, klasa

  Doznał kontuzji i... zachował się nieprawdopodobnie. Brawo, klasa

  Andrea Ranocchia trafił do Monzy tego lata i już w pierwszej kolejce doznał bardzo poważnej kontuzji. Na boisko nie może wrócić przez wiele miesięcy. W związku z tym postanowił rozwiązać kontrakt z klubem i zakończyć karierę. Włoch zrzekł się także odprawy.

 • Arkadiusz Milik to 'ostatni bastion'. Juventus już podjął decyzję w jego sprawie

  Arkadiusz Milik to "ostatni bastion". Juventus już podjął decyzję w jego sprawie

  Napisać, że Juventus jest w kryzysie, to jak nic nie napisać. Fatalną formę piłkarzy Massimiliano Allegriego potwierdza niemal każda statystyka. Jednym z nielicznych piłkarzy turyńczyków, który może spojrzeć w lustro z czystym sumieniem jest Arkadiusz Milik. "Juventus nie stwarza już zagrożenia. Ostatnim bastionem jest Polak" - piszą włoskie media. I nie pozostawiają wątpliwości, że choć mamy dopiero wrzesień, to klub podjął decyzję o wykupie Milika.

 • Milik przyznaje się do błędu. Żałuje głupiej czerwonej kartki, którą otrzymał z Salernitarną
 • Zieliński może zostać Lampardem. Jasny przekaz z Włoch

  Zieliński może zostać Lampardem. Jasny przekaz z Włoch

  Fantastyczny początek sezonu sprawia, że Napoli jest obsypywane komplementami ze wszystkich stron. Jednym z liderów zespołu jest Piotr Zieliński, który także może liczyć na wiele ciepłych słów. Tym razem został zestawiony z legendą angielskiej piłki.