Serie A

 • 'Polski' klub w Serie A chce kolejnego Polaka. Już czwartego
 • Oficjalnie. Nowy klub potwierdził transfer Bartłomieja Dragowskiego

  Oficjalnie. Nowy klub potwierdził transfer Bartłomieja Dragowskiego

  Bartłomiej Drągowski w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu będzie występował w Serie A. Polski bramkarz po sześciu latach odszedł z AFC Fiorentiny i za kwotę dwóch milionów euro przeniósł się do Spezii Calcio, z którą podpisał dwuletni kontrakt.

 • Nowe informacje ws. Zalewskiego. 'Problem został rozwiązany'
 • Kolejny zwrot akcji ws. Drągowskiego. Wszystko jasne

  Kolejny zwrot akcji ws. Drągowskiego. Wszystko jasne

  Bartłomiej Drągowski miał zostać nowym zawodnikiem Spezii Calcio. Transfer na moment był zagrożony, ponieważ Fiorentina nie chciała wypłacić Polakowi wynagrodzenia za lipiec i sierpień. Ostatecznie ta kwestia została uregulowana i Drągowski może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą - informuje Gianluca Di Marzio.

 • Drągowski pod ścianą. Fiorentina bez klasy. Nagły zwrot akcji

  Drągowski pod ścianą. Fiorentina bez klasy. Nagły zwrot akcji

  Bartłomiej Drągowski miał zostać nowym zawodnikiem Spezii Calcio. Polski bramkarz pojawił się w klubie z Ligurii i odbył testy medyczne, ale wróci w środę do Florencji, ponieważ Fiorentina nalega na to, aby zrzekł się pensji za lipiec i sierpień - informuje Gianluca Di Marzio.

 • Prezes Napoli w tarapatach po słowach o piłkarzach z Afryki. 'Artykuł 14.'

  Prezes Napoli w tarapatach po słowach o piłkarzach z Afryki. "Artykuł 14."

  Niedawno Aurelio De Laurentiis udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi, w której poinformował, że nie zatrudni afrykańskich piłkarzy, chyba że zrezygnują z gry na Pucharze Afryki. Na jego słowa szybko zareagowała Afrykańska Federacja Piłkarska, która domaga się ukarania prezesa SSC Napoli.

 • Przełom ws. Piotra Zielińskiego. Przez transfer PSG wyjaśniła się jego przyszłość
 • Juventus zbroi się i pomaga Lewandowskiemu. Dwa duże transfery

  Juventus zbroi się i pomaga Lewandowskiemu. Dwa duże transfery

  Transferowa ofensywa Juventusu trwa. Do ekipy Massimiliano Allegrego na 99 proc. trafi Filip Kostić, a coraz bliżej Turynu jest również Memphis Depay - co jest bardzo ważną wiadomością zarówno dla Barcelony, jak i Roberta Lewandowskiego.

 • Wraca temat wielkiego transferu Arkadiusza Milika do Serie A

  Wraca temat wielkiego transferu Arkadiusza Milika do Serie A

  Arkadiusz Milik ponownie znalazł się w kręgu zainteresowań Juventusu, informuje "La Repubblica". Włoski gigant szuka napastnika po tym, jak fiaskiem zakończyły się negocjacje z Atletico Madryt w sprawie transferu Alvaro Moraty.

 • Bartłomiej Drągowski zmienia klub. Transfer znajomych z Nowego Jorku

  Bartłomiej Drągowski zmienia klub. Transfer znajomych z Nowego Jorku

  Bartłomiej Drągowski zostanie piłkarzem Spezii - dowiaduje się Sport.pl. W poniedziałek ustalono detale transferu reprezentanta Polski, za którego Fiorentina otrzyma trzy mln euro plus 50 proc. od kolejnego transferu. Drągowski podpisze trzyletni kontrakt, ale jeśli będzie miał udany sezon, to za rok będzie mógł odejść za lepsze pieniądze do innego klubu.