Serie A

 • Bartłomiej Drągowski już w nowym klubie: Negocjacje były skomplikowane
 • PSG sprowadza gwiazdę. Pięcioletni kontrakt

  PSG sprowadza gwiazdę. Pięcioletni kontrakt

  "Fabian Ruiz potwierdził Paris Saint-Germain zamiar podpisania pięcioletniego kontraktu" - taką informację przekazał w piątek Fabrizio Romano. Transfer środkowego pomocnika jest ważny w kontekście sytuacji Piotra Zielińskiego w Napoli. W obliczu odejścia Hiszpana wiele wskazuje na to, że Polak zostanie w Neapolu. Włosi raczej nie będą chcieli jeszcze bardziej osłabić swojego środka pola.

 • Szymon Żurkowski częścią transferowej wymiany? Fiorentina wyceniła Polaka

  Szymon Żurkowski częścią transferowej wymiany? Fiorentina wyceniła Polaka

  Według informacji włoskich mediów Szymon Żurkowski może wrócić do Empoli. Polak miałby stać się częścią wymiany z AFC Fiorentiną. Pomocnik może ponownie zagrać w drużynie, w której spędził ostatnie 2,5 roku, a do klubu z Florencji trafiłby Nedim Bajrami, choć w grze o Żurkowskiego jeszcze dwa inne kluby.

 • Mają nowy plan na Piotra Zielińskiego. Spalletti wziął i wymyślił
 • Ibrahimović pokazał zdjęcie nóg po operacji. Szok. 'Rasa z innej planety'

  Ibrahimović pokazał zdjęcie nóg po operacji. Szok. "Rasa z innej planety"

  W maju tego roku Zlatan Ibrahimović udał się do Lyonu na operację kolana. Wielu wskazywało, że będzie to koniec jego przygody z piłką, ale ten zapowiedział już, że wróci na początku 2023 roku. Kilka tygodni temu przedłużył kontrakt z AC Milanem, a dziś pokazuje, jak wygląda po 11 tygodniach od zabiegu.

 • 'Polski' klub w Serie A chce kolejnego Polaka. Już czwartego
 • Oficjalnie. Nowy klub potwierdził transfer Bartłomieja Dragowskiego

  Oficjalnie. Nowy klub potwierdził transfer Bartłomieja Dragowskiego

  Bartłomiej Drągowski w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu będzie występował w Serie A. Polski bramkarz po sześciu latach odszedł z AFC Fiorentiny i za kwotę dwóch milionów euro przeniósł się do Spezii Calcio, z którą podpisał dwuletni kontrakt.

 • Nowe informacje ws. Zalewskiego. 'Problem został rozwiązany'
 • Kolejny zwrot akcji ws. Drągowskiego. Wszystko jasne

  Kolejny zwrot akcji ws. Drągowskiego. Wszystko jasne

  Bartłomiej Drągowski miał zostać nowym zawodnikiem Spezii Calcio. Transfer na moment był zagrożony, ponieważ Fiorentina nie chciała wypłacić Polakowi wynagrodzenia za lipiec i sierpień. Ostatecznie ta kwestia została uregulowana i Drągowski może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą - informuje Gianluca Di Marzio.

 • Drągowski pod ścianą. Fiorentina bez klasy. Nagły zwrot akcji

  Drągowski pod ścianą. Fiorentina bez klasy. Nagły zwrot akcji

  Bartłomiej Drągowski miał zostać nowym zawodnikiem Spezii Calcio. Polski bramkarz pojawił się w klubie z Ligurii i odbył testy medyczne, ale wróci w środę do Florencji, ponieważ Fiorentina nalega na to, aby zrzekł się pensji za lipiec i sierpień - informuje Gianluca Di Marzio.