Serie A

 • Sceny we Włoszech. Klub Polaków zdegradowany, więc kibice urządzili rozróbę [WIDEO]
 • Media: Przełomowe informacje ws. Szczęsnego. On i Juventus zdecydowali
 • Milik bohaterem sensacyjnego transferu? Może zagrać w Lidze Mistrzów

  Milik bohaterem sensacyjnego transferu? Może zagrać w Lidze Mistrzów

  Nadal nie jest jasne, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Arkadiusz Milik. Obecnie przebywa na wypożyczeniu w Juventusie, ale nie wiadomo, czy trafi do tego klubu na stałe. Jak przekazał dziennik "Corriere dello Sport", z sytuacji chcą skorzystać między innymi kluby Premier League.

 • Przełom ws. przyszłości Zielińskiego? 'Bardzo tego chce'

  Przełom ws. przyszłości Zielińskiego? "Bardzo tego chce"

  Przyszłość Piotra Zielińskiego w Napoli cały czas pozostaje pewną niewiadomą. Z jednej strony Polak cały czas nie przedłużył kontraktu, z drugiej jasno deklaruje, że chciałby pozostać we Włoszech. Nad jego sytuacją pochylił się dziennik "Corriere dello Sport"

 • Media: Wrze w Juventusie. Szczęsny i spółka mają dość trenera

  Media: Wrze w Juventusie. Szczęsny i spółka mają dość trenera

  Massimiliano Allegri ma problem. Według doniesień włoskich mediów miał poróżnić się z częścią zatni Juventusu. Główne zarzuty? Styl gry i wyniki. Wśród zbuntowanych zawodników ma być Wojciech Szczęsny, który po meczu z Sevillą w Lidze Europy publicznie wyraził swoje niezadowolenie.

 • Legenda wychwala reprezentanta Polski. 'Jest znacznie lepszy'

  Legenda wychwala reprezentanta Polski. "Jest znacznie lepszy"

  Nicola Zalewski ma dopiero 21 lat, ale w obecnych rozgrywkach stał się podstawowym piłkarzem AS Romy. Już w drugiej części zeszłego sezonu Polak zaczął dużo więcej grać w pierwszym składzie. Ostatecznie zagrał wtedy łącznie 1206 minut i wygrał Ligę Konferencji. Teraz jego dorobek minutowy ponad dwukrotnie większy, a w dodatku może zdobyć lepsze trofeum, bo Ligę Europy.

 • Znakomite wieści ws. Skorupskiego. Wielkie wyróżnienie. Docenili go

  Znakomite wieści ws. Skorupskiego. Wielkie wyróżnienie. Docenili go

  Łukasz Skorupski ma za sobą bardzo dobry sezon. Jego Bologna wprawdzie nie walczy o tytuły, ale ma stabilne miejsce w górnej części tabeli Serie A. To między innymi zasługa właśnie Skorupskiego, którego doceniają ligowe władze i stawiają jako jednego z najlepszych bramkarzy w lidze. Ale czy uda mu się sięgnąć po nagrodę?

 • Klub reprezentanta Polski uratowany przed katastrofą. Wielkie zmiany

  Klub reprezentanta Polski uratowany przed katastrofą. Wielkie zmiany

  UC Sampdoria mogła mieć poważne kłopoty. Klub z Genui z hukiem spadł z Serie A, zajmując w niej ostatnie miejsce i wisiało nad nim widmo bankructwa. Kibice zespołu Bartosza Bereszyńskiego mogą jednak spać spokojnie. Pojawili się nowi właściciele, którzy zapewnią stabilność finansową.

 • Polak strzelił w barażu o Serie A. Wygrywali już 2:0. Dramat w ostatnich 5 minutach
 • Juventus poszedł na ugodę. Przełomowa decyzja

  Juventus poszedł na ugodę. Przełomowa decyzja

  We wtorek rano w Rzymie odbyła się kolejna rozprawa w sprawie oszustw finansowych, których miał dopuszczać się Juventus m.in. przy transferach piłkarzy. W sądzie doszło do ugody pomiędzy klubem a włoską federacją piłkarską.