Serie A

• Juventus znalazł następcę Szczęsnego. 'Numer jeden na liście'

Juventus znalazł następcę Szczęsnego. "Numer jeden na liście"

Juventus znalazł następcę Wojciecha Szczęsnego. To Guglielmo Vicario, bramkarz Empoli, który zbiera dobre recenzje w Serie A. "Nie dość, że Juventus akceptuje cenę bramkarza (15-20 mln euro), to jeszcze ma świetne stosunki z Empoli" - informuje "La Gazzetta dello Sport".

• Wiemy, ile będzie pauzował Bartłomiej Drągowski. 'To jakiś cud'

Wiemy, ile będzie pauzował Bartłomiej Drągowski. "To jakiś cud"

Bartłomiej Drągowski w ostatnim meczu ligowym Spezii Calcio nabawił się kontuzji, która eliminuje go z udziału w mistrzostwach świata. Jakub Seweryn ze Sport.pl informuje, że piłkarz może jednak mówić o sporym szczęściu. Uraz okazał się nie tak groźny, jak zakładano. Wiemy, jak długo potrwa przerwa Drągowskiego od gry.

• Oficjalnie: Znamy pełną diagnozę urazu Bartłomieja Drągowskiego
  • Edinson Cavani wychwala klub Polaka. 'Wyjątkowy początek sezonu'

Edinson Cavani wychwala klub Polaka. "Wyjątkowy początek sezonu"

- Serie A jest bardzo wyrównana, ale początek sezonu Napoli był wyjątkowy - wyznał Edinson Cavani w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport". Urugwajczuk pochwalił formę włoskiego klubu i zdradził, czy może sięgnąć w tym roku po mistrzostwo.

• Szczęsny z nowym konkurentem? Juventus szuka bramkarza. Już nawet wytypował kandydata
  • Potworna kontuzja Drągowskiego. Szokujące słowa kolegi z drużyny

Potworna kontuzja Drągowskiego. Szokujące słowa kolegi z drużyny

Bartłomiej Drągowski przeżywa prawdziwy dramat. Bramkarz Spezii doznał paskudnie wyglądającej kontuzji stopy w ostatnim meczu ligowym przed mundialem i nie poleci do Kataru. Swój żal z tego powodu wyraził jego klubowy kolega Emil Holm, który nie krył przerażenia kontuzją Polaka: "To jedna z najgorszych, jakie widziałem" - powiedział.

• Trener Milanu dostał tragiczną wiadomość. Opuścił stadion ze łzami w oczach

Trener Milanu dostał tragiczną wiadomość. Opuścił stadion ze łzami w oczach

Stefano Pioli nie rozmawiał z dziennikarzami po meczu Milanu z Fiorentiną (2:1) i opuścił stadion ze łzami w oczach. Włoskie media poinformowały, że zmarł 63-letni szwagier trenera Milanu. - Ze smutkiem przyjmujemy wiadomość o śmierci szwagra Stefano Pioliego. Nasze kondolencje dla całej rodziny Pioliego w tym trudnym czasie - poinformowali mistrzowie Włoch w oświadczeniu.

• Włosi zachwyceni Polakami po hicie Serie A. 'Idealny', 'Niesamowity'
  • Zbigniew Boniek zachwycony reprezentantem Polski przed MŚ. 'Jest w gazie'
  • Deklasacja w Serie A. Lider uciekł reszcie daleko, bardzo daleko

Deklasacja w Serie A. Lider uciekł reszcie daleko, bardzo daleko

W niedzielę zakończyła się 15. kolejka Serie A. Była to ostatnia seria spotkań przed przerwą na mundial. Do tej pory zdecydowanie najlepszym zespołem było Napoli, które nie przegrało jeszcze meczu. Na wyróżnienie zasługuje również powrót do formy Juventusu i Interu, a także zaskakująca dyspozycja Udinese.