Oficjalnie: Ireneusz Mamrot przedłużył kontrakt z Jagiellonią!

Trener Ireneusz Mamrot zostaje w Jagiellonii! Kontrakt szkoleniowca Żółto-Czerwonych został przedłużony do końca sezonu 2019/20 - poinformowała oficjalna strona internetowa klubu z Białegostoku.
Zobacz wideo

Wbrew pojawiającym się od kilku miesięcy spekulacjom Ireneusz Mamrot pozostanie na stanowisku trenera Jagiellonii w przyszłym sezonie.

Mamrot trenerem Jagiellonii został w czerwcu 2017 roku, zastępując na tym stanowisku Michała Probierza. Już w swoim pierwszym sezonie pracy z Jagą były szkoleniowiec Chrobrego Głogów miał okazję poprowadzić zespół w eliminacjach Ligi Europy, a także doprowadzić go do walki o mistrzostwo Polski, bijąc przy okazji klubowy rekord kolejnych zwycięstw (5) na szczeblu Ekstraklasy. Ostatecznie zespół zakończył sezon 2017/18 na drugim miejscu w tabeli.

W zakończonym w niedzielę sezonie Jagiellonia pod wodzą obecnego szkoleniowca zakończyła zmagania ligowe na piątym lokacie, nie kwalifikując się ostatecznie do europejskich pucharów, a w rozgrywkach o Totolotek Puchar Polski dotarła do finału na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w którym uległa Lechii Gdańsk 0:1.

Więcej o: