Krzysztof Smajek

Krzysztof Smajek
 • Lewandowski zaskoczył wszystkich. 'Czas minął'. Ujawniamy kulisy

  Lewandowski zaskoczył wszystkich. "Czas minął". Ujawniamy kulisy

  - Cały czas płakałem. Kuba to widział i uciekał od kontaktu wzrokowego. Emocjonalność Kuby bardzo mnie wzruszyła i nie mogłem się opanować. Miałem podpięty mikrofon, później w trakcie montażu musieliśmy usuwać moje szlochanie czy pociąganie nosem. W pewnym momencie powiedziałem, że musimy zrobić przerwę - mówi Jan Dybus, reżyser filmu dokumentalnego "Kuba".

 • Najwięksi twardziele obnażają swoje słabości. 'Co się tak mażesz? Dziewczyną jesteś?'
 • Kołecki nie wytrzymał. Przekroczyli granicę. 'Gdzie jest policja, gdzie są służby?'

  Kołecki nie wytrzymał. Przekroczyli granicę. "Gdzie jest policja, gdzie są służby?"

  - Wolałbym nigdy nie zderzyć się z taką propozycją, bo nie wiem, jakbym się zachował. Mówię, że to mi się nie podoba, ale jeśli ktoś przyjdzie i przedstawi propozycję nie do odrzucenia, to sprawi mi ogromny problem i wielką przykrość, bo będę się musiał zastanawiać, czy odrzucić ogromne pieniądze, czy odrzucić ideały - tak Szymon Kołecki mówi o potencjalnej propozycji walki we freak fightach.

 • 16-latek wziął reklamówkę i wyniósł się z domu. Dotarł do walki o mistrzostwo świata

  16-latek wziął reklamówkę i wyniósł się z domu. Dotarł do walki o mistrzostwo świata

  - Jakiś czas temu moja znajoma dziwiła się, że tyle mówię o walce Mateusza, że to też jest moje marzenie. "Ty nie masz swoich marzeń? To nie jest dziwne, że żyjesz czyimś marzeniem?" Nie umiałam jej tego wytłumaczyć. Jak kogoś się kocha, to tak to działa - mówi Daria Masternak, żona Mateusza Masternaka, który w niedzielę będzie walczył o mistrzostwo świata w boksie.

 • Miał być następcą Gołoty, kończy w Clout MMA. I nie będzie faworytem. 'Podjąłem ryzyko'
 • Rewolucyjna zmiana w polskim sporcie! Jest przełom. 'Patologia trwa i trzeba to przerwać'
 • Sensacyjna decyzja Peszki. 'Myślałem, że żartuje, ale nie żartował'

  Sensacyjna decyzja Peszki. "Myślałem, że żartuje, ale nie żartował"

  - Niektórzy piłkarze, jak się ze mną witają, mówią: "Cześć, Peszkin". Na treningu raczej mówią "trenerze", ale jeśli ktoś powie Sławek czy Peszkin, to się nie obrażam, normalnie reaguję. Znam się nie tylko z nimi, ale znam dobrze ich rodziny. Spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu - mówi Sławomir Peszko, były reprezentant Polski, od niedawna tymczasowy trener Wieczystej Kraków.

 • Nie mogli uwierzyć, gdy weszła na salę. Polka podbija 'męski świat'

  Nie mogli uwierzyć, gdy weszła na salę. Polka podbija "męski świat"

  - Nie lubię określenia, że boks jest męskim światem, ale niestety tak jest. Trenuję na sali z samymi mężczyznami. Niestety muszę trenować w takim czasie, jak mężczyźni, na tych samych obciążeniach i robić te same treningi co oni. Nikt nie podporządkowuje się pode mnie. Weszłam do męskiego świata i muszę się dostosować - mówi Laura Grzyb, mistrzyni Europy w boksie.

 • Najman zdradził, ile jeszcze zamierza walczyć. Aż jego trener zakrył twarz [WIDEO]

  Najman zdradził, ile jeszcze zamierza walczyć. Aż jego trener zakrył twarz [WIDEO]

  Choć na galach freakowych pojawia się coraz więcej sportowców i to utytułowanych, to wciąż całą otoczkę trzeba brać z przymrużeniem oka, co pokazuje fenomen Marcina Najmana. Na ostatniej gali Clout MMA został zbity w 15 sekund, ale i tak to on był bohaterem konferencji prasowej promującą galę 28 października. Najman nie potrafił zliczyć, ilu udzielił wywiadów, ale odpowiedział na pytanie, ile jeszcze zamierza się bawić we freak fighty.

 • Nagle wstał z trybun i chciał walczyć. 'Nie pamiętał, że przed chwilą przegrał'
 • Były trener Wieczystej: To jest przerażające

  Były trener Wieczystej: To jest przerażające

  - Sławek Peszko w mediach kreował się na inną osobę, przyjmował medialną pozę, bo chciał zaistnieć. Wykreował swój wizerunek, bo szedł w pewne projekty, które przyniosą mu pieniądze po zakończeniu kariery. Myślę, że zawodnicy też wiedzą, jaki on jest naprawdę. Czasu i afer nie cofnie, ale może zaistnieć jako trener - mówi Sport.pl Przemysław Cecherz, były trener Wieczystej Kraków.

 • Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. 'Musimy to wyjaśnić'

  Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. "Musimy to wyjaśnić"

  Sławomir Peszko zapowiada, że w połowie przyszłego roku będzie gotowy na debiut w MMA. Jego rywalem ma być Piotr Żyła, ale środowisko freak-fighterów i ludzi internetu widzi go w klatce również z innymi przeciwnikami. - Z tego, co wiem, Sławek ma w federacji tylko jednego rywala, z którym można powiedzieć, że się nie lubi i jest jakiś konflikt - mówi nam Konrad Karwat, strongman i zawodnik Clout MMA.

 • Marta Linkiewicz zmieniła się nie do poznania. 'Byłam na dnie' [Reportaż]
 • Żyła od imprezy do imprezy. Gdy dostała przelew od FAME MMA, nie mogła uwierzyć

  Żyła od imprezy do imprezy. Gdy dostała przelew od FAME MMA, nie mogła uwierzyć

  - Czasami mam wrażenie, że to już nie jestem ja. Uważam, że postać "Linkimaster", która zdobyła popularność w internecie, została stworzona pod wpływem negatywnych emocji i energii, które wynosiłam z domu. Mieszałam to z alkoholem i narkotykami - mówi Sport.pl Marta Linkiewicz, zawodniczka Fame MMA i była patoinfluencerka.

 • Damian Janikowski nie ma złudzeń: Sprawy zaszły już chyba za daleko

  Damian Janikowski nie ma złudzeń: Sprawy zaszły już chyba za daleko

  - Mam jeszcze czas, żeby dobrać się komuś do skóry i być bliżej walki o pas. Mistrzem wagi średniej jest Paweł Pawlak. Postawiłem mu najtrudniejsze warunki ze wszystkich rywali, z którymi walczył w KSW. To też o czymś świadczy - mówi Damian Janikowski, który w najbliższą sobotę znów wejdzie do klatki KSW.

 • Chciała rozwiązać piłkarską reprezentację Polski. Teraz będzie się bić z mężczyzną

  Chciała rozwiązać piłkarską reprezentację Polski. Teraz będzie się bić z mężczyzną

  - Nie ma nic złego w walce kobiety z mężczyzną. To jest nowoczesne, przyszłościowe i pokazuje, że równouprawnienie jest coraz bliżej. Jeśli ta walka spodoba się publiczności, to będzie więcej takich zestawień. Zresztą freak fighty po to zostały stworzone, żeby tworzyć absurdalne zestawienia - mówi Ewa Piątkowska, która 1 lipca, podczas Prime Show MMA 5, zmierzy się z mężczyzną

 • Nowy mistrz KSW debiutował w UFC z 'rozwaloną łapą'. Awantura na bramce w klubie
 • Zaczęło się od 'pryszczatych gości sprzed komputera'. Ujawniamy fenomen freak fightów
 • Usłyszała, że 'nadaje się tylko do łóżka i do garów'. Sędzia ujawnia patologię w niższych ligach
 • 'To powinna być dożywotnia dyskwalifikacja i podanie personaliów do publicznej wiadomości'
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.