Piłka nożna

• Paulo Sousa zakażony koronawirusem! Co z listopadowym zgrupowaniem reprezentacji?

Paulo Sousa zakaził się koronawirusem. Selekcjoner reprezentacji Polski otrzymał pozytywny wynik testu antygenowego i nie przyjedzie w weekend do Polski, by obejrzeć trzy mecze ekstraklasy. Wprawdzie trwa jeszcze oczekiwanie na wynik testu PCR, ale według informacji Sport.pl selekcjoner ma objawy typowe dla zakażenia koronawirusem.

• Nowy trener Legii zdradził, kiedy Artur Boruc wróci do bramki

Nowy trener Legii zdradził, kiedy Artur Boruc wróci do bramki

Artur Boruc zmaga się z urazem lędźwi, ale może wrócić do gry jeszcze w rundzie jesiennej. - Jest z nim coraz lepiej. Sądzę, że za 14-20 dni będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego - powiedział nowy szkoleniowiec Legii Marek Gołębiewski.

• Fatalne informacje dla Bayernu! Lewandowski stracił zmiennika

Fatalne informacje dla Bayernu! Lewandowski stracił zmiennika

Takich informacji Julian Nagelsmann na pewno nie chciał usłyszeć na chwilę przed spotkaniem drugiej rundy Pucharu Niemiec. Nie będzie mógł w nim skorzystać z Erica Maxima Choupo-Motinga. Według informacji dziennikarzy "Kickera" jego przerwa nie dotyczy tylko meczu z Borussią Moenchengladbach.

• Kolejna rewolucja w piłce nożnej. Pomysł Wengera wchodzi w życie
  • Koszmar gwiazdora Barcelony. Panika wśród kibiców

Koszmar gwiazdora Barcelony. Panika wśród kibiców

Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej poważną kontuzją kolana Ansu Fati wrócił do gry i rozegrał sześć meczów. Po spotkaniu z Realem Madryt nastolatek ponownie narzeka na problemy z kolanem, co wywołało panikę wśród kibiców FC Barcelony.

• Jest ostateczna decyzja ws. kary więzienia dla piłkarza Bayernu

Jest ostateczna decyzja ws. kary więzienia dla piłkarza Bayernu

Lucas Hernandez jednak uniknie więzienia. Madrycki sąd pozytywnie rozpatrzył apelację piłkarza Bayernu i zawiesił na cztery lata jego karę sześciomiesięcznego pozbawienia wolności za zignorowanie zakazu zbliżania się do swojej partnerki.

• Media: Bunt w szatni Manchesteru United. Pogba szybko reaguje

Media: Bunt w szatni Manchesteru United. Pogba szybko reaguje

W Manchesterze United wciąż nie otrząśnięto się po druzgocącej porażce 0:5 z Liverpoolem w ubiegły weekend. Brytyjskie media donoszą, że w drużynie z Old Trafford doszło do buntu przeciwko trenerowi Ole Gunnarowi Solskjaerowi. Na te doniesienia bardzo szybko zareagował Paul Pogba.

• Przerażające zderzenie w Pucharze Niemiec. Piłkarze byli w szoku

Przerażające zderzenie w Pucharze Niemiec. Piłkarze byli w szoku

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na początku drugiej połowy meczu pomiędzy 1. FC Nuernberg i Hamburgerem SV w 1/16 finału Pucharu Niemiec. Zawodnik gospodarzy Tom Krauss został znokautowany przez rywala, na skutek czego musiał zostać przetransportowany do szpitala.