Kibice Bayernu już "sprzedali" Lewandowskiego. Za 40 mln euro

Czy kibice Bayernu Monachium chcą, żeby Robert Lewandowski przeszedł do FC Barcelony? Zdecydowana większość z chęcią sprzedałaby kapitana reprezentacji Polski za 40 milionów euro i niemal wszyscy rozumieją, dlaczego Lewandowski chce spróbować czegoś nowego.

• Kakabadze odejdzie z Cracovii? Piłkarz może przenieść się do Bundesligi

Kakabadze odejdzie z Cracovii? Piłkarz może przenieść się do Bundesligi

- To jest szok. Kilka dni temu VfB Stuttgart zapytał o Otara Kakabadze, chodzi o poważny klub z Bundesligi. Wcześniej kontaktowało się jeszcze FC Dallas. Być może zobaczymy go w znacznie większej piłce - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale Youtube Meczyki.pl

• Eriksen opuści Brentford? Duńczyka obserwują trzy kluby

Eriksen opuści Brentford? Duńczyka obserwują trzy kluby

Christian Eriksen przeniósł się do Brentford na początku tego roku. Piłkarz może opuścić angielski zespół zaledwie po sześciu miesiącach. Jak informuje Fabrizio Romano, Duńczykiem interesują się trzy kluby.

• Niko Kovac wraca do Bundesligi. Obejmie klub Polaków

Niko Kovac wraca do Bundesligi. Obejmie klub Polaków

Niko Kovac po dwóch latach przerwy znów będzie pracował w Bundeslidze. Chorwat zastąpi Floriana Kohfeldta w Wolfsburgu i będzie współpracował z Bartoszem Białkiem i Jakubem Kamińskim - informuje portal waz-online.de.

• Imaz w Lechii? Hiszpan wciąż nie wybrał. Struski może odejść z Jagiellonii

Imaz w Lechii? Hiszpan wciąż nie wybrał. Struski może odejść z Jagiellonii

Sprawa przyszłości Jesusa Imaza z Jagiellonii Białystok przeciągnie się na kolejne tygodnie. Do gry o 32-letniego Hiszpana poważnie wkroczyła Lechia Gdańsk. Sam zawodnik w rozmowie ze Sport.pl zaznacza jednak, że decyzję ws. przyszłości podejmie dopiero po sezonie. Z klubu może natomiast odejść Karol Struski.

• Neuer ma te same wątpliwości co Lewandowski. Wciąż nie podpisał umowy
  • Bayern 'stracił' Lewandowskiego. 'Tak po ludzku'

Bayern "stracił" Lewandowskiego. "Tak po ludzku"

- W sobotę Robert Lewandowski wypowiadał się dyplomatycznie. Wskazywał na rozwiązanie "korzystne dla obu stron". W niedzielę został zaatakowany przez wszystkich "możnych i ważnych" w Bayernie. Z otoczenia RL9 słyszę: "Tak po ludzku Roberta stracili" - napisał Roman Kołtoń w felietonie dla Sport Interii.

• Raków Częstochowa szykuje bojkot. Wszystko przez zachowanie Lecha Poznań
  • Dramat kadry U-17 na EURO. Polacy wyrównali w 88. minucie, a potem farsa

Dramat kadry U-17 na EURO. Polacy wyrównali w 88. minucie, a potem farsa

Reprezentacja Polski U-17 przegrała drugi mecz na mistrzostwach Europy w Izraelu. Tym razem biało-czerwoni ulegli Holendrom 1:2. Polacy przegrywali 0:1 niemal od początku drugiej połowy. Zdołali wyrównać w 88. minucie, ale w doliczonym czasie gry po katastrofalnym błędzie dali sobie wydrzeć wygraną w 93. minucie. Tym samym Polacy mają już tylko iluzoryczne szanse na wyjście z grupy.

• Media: Trzech kandydatów do zastąpienia Piotra Tworka w Śląsku