Piłka nożna

• Oficjalnie: Sensacyjna decyzja selekcjonera Portugalii ws. Cristiano Ronaldo
  • Samuel Eto'o wydał oświadczenie po skandalicznym zachowaniu

Samuel Eto'o wydał oświadczenie po skandalicznym zachowaniu

P"o meczu Brazylia - Korea Południowa miałem agresywną sprzeczkę z osobą, która prawdopodobnie wspierała Algierię. Chciałbym przeprosić za utratę panowania nad sobą i zachowanie, które jest do mnie nie podobne" - oświadczył w komunikacie Samuel Eto'o, który oficjalnie przeprosił za swoje skandaliczne zachowanie po poniedziałkowym meczu w Katarze.

• Atletico przyznaje: Joao Felix ma zmienić klub

Atletico przyznaje: Joao Felix ma zmienić klub

Wszystko wskazuje na to, że przygoda Joao Felixa z Atletico Madryt dobiega końca. Miguel Angel Gil Marin, dyrektor generalny klubu, między słowami potwierdził, że Portugalczyk najprawdopodobniej opuści stolicę Hiszpanii.

• Real Madryt idzie na całość. 90 mln euro za gwiazdę MŚ 2022

Real Madryt idzie na całość. 90 mln euro za gwiazdę MŚ 2022

Real Madryt już szykuje się do letniego okna transferowego, w którym głównym celem ma być sprowadzenie Josko Gvardiola. Chorwacki obrońca zachwyca świat na mistrzostwach świata, więc Florentino Perez jest w stanie wyłożyć 90 milionów euro, by mieć go w klubie. W grze pozostaje inny wielki klub.

• Portugalia zmiażdżyła Szwajcarię. Sześć goli i popis Ramosa [ZAPIS RELACJI]
  • Media: 'Zmowa' liderów kadry przeciwko Michniewiczowi w meczu z Francją

Media: "Zmowa" liderów kadry przeciwko Michniewiczowi w meczu z Francją

Czesław Michniewicz chciał grać z Francją na 0:0, ale piłkarze mieli swój własny plan. Sprawy w swoje ręce miał wziąć Robert Lewandowski i po odprawach rozmawiał z zawodnikami, którzy woleli przyjąć bardziej ofensywną taktykę - tak wynika z informacji, które podaje "Przegląd Sportowy Onet".

• Były reprezentant Polski o zachowaniu Morawieckiego: To bardzo smutne
  • 'Ma świetne statystyki. 19 goli w 40 meczach, czyli około gola na mecz'

"Ma świetne statystyki. 19 goli w 40 meczach, czyli około gola na mecz"

Do dość zabawnej wpadki doszło w trakcie jednego z programów związanych z mundialem w Katarze. W przerwie meczu Brazylia- Korea Południowa (4:1) eksperta Eniola Aluko chwaliła Richarlisona, mówiąc, że "Ma świetne statystyki, 19 goli w 40 meczach, co daje około jednego gola na mecz". Internauci szybko wyłapali błąd 35-latki i byli bezlitośni.

• Dramat reprezentanta Brazylii. Spełnił się najgorszy scenariusz

Dramat reprezentanta Brazylii. Spełnił się najgorszy scenariusz

Sprawdził się czarny scenariusz dla Gabriela Jesusa. Jak donosi "Telegraph", napastnik reprezentacji Brazylii, który w trakcie mistrzostw świata w Katarze doznał kontuzji kolana, będzie musiał poddać się operacji. Przerwa od gry potrwa kilka miesięcy.

• Media: PZPN decyduje ws. Michniewicza. Sponsorzy domagają się zmiany