Piłka nożna

 • Barcelona chce sprzątnąć Bayernowi piłkarza sprzed nosa. Oferuje 40 mln euro
 • "Nawet gdyby Lewandowski był papieżem". Komentarz byłego piłkarza bije rekordy

  "Nawet gdyby Lewandowski był papieżem". Komentarz byłego piłkarza bije rekordy

  Robert Lewandowski nie sięgnął po swoją pierwszą w karierze Złotą Piłkę. Podczas poniedziałkowej gali laureatem tegorocznego wyróżnienia został Leo Messi, który nieznacznie wyprzedził Polaka. Były piłkarz i ekspert ds. Bundesligi napisał na Twitterze, że "nawet gdyby Lewandowski został papieżem", to i tak lepszy byłby Argentyńczyk.

 • Szalony mecz o ćwierćfinał Pucharu Polski. Trzecioligowiec w najlepszej ósemce

  Szalony mecz o ćwierćfinał Pucharu Polski. Trzecioligowiec w najlepszej ósemce

  Mecz Olimpii Grudziądz ze Świtem Dwór Mazowiecki nie zapowiadał się na spektakl, ale jednak dostarczył mnóstwa emocji. Po regulaminowym czasie gry było 2:2, a po dogrywce 3:3. W konkursie rzutów karnych lepsza okazała się Olimpia i to zespół z Grudziądza awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski!

 • Szczegóły ataku chuliganów Legii. "Najgorsze, czego doświadczyłem w życiu"

  Szczegóły ataku chuliganów Legii. "Najgorsze, czego doświadczyłem w życiu"

  Jeden policjant nieprzytomny, dwóch w szpitalu, a kolejny opowiadający o ataku chuliganów Legii Warszawa jako o "najgorszym, czego doświadczył w życiu" - to bilans zachowania osób z sektora polskiego klubu na meczu Ligi Europy w Leicester, o którym portalowi "The Athletic" opowiedział jeden z pracujących wówczas policjantów.

 • Mbappe przybity po poznaniu miejsca w Złotej Piłce. Reakcję uchwyciły kamery
 • Juergen Klopp o Złotej Piłce: Wasza wina. To nie był mój wybór
 • Legia reaguje na podpalenie stadionu. Będzie kara. "Liczymy straty"

  Legia reaguje na podpalenie stadionu. Będzie kara. "Liczymy straty"

  - Jesteśmy w kontakcie z policją, przekazaliśmy nagrania z monitoringu. Sami też je sprawdzamy. Mamy swoje typowania, ale to dość żmudny proces, trudno mi zadeklarować, ile osób uda nam się zidentyfikować - mówi Sport.pl Dariusz Derewicz, dyrektor ds. bezpieczeństwa Legii.

 • Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

  Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

  Na gali Złotej Piłki pojawiła się cała świta z Bayernu Monachium, byli wszyscy najważniejsi ludzie. Bayern szeroko relacjonował galę na swoich social mediach. W Sekcji Piłkarskiej wszyscy goście doszli do wniosku, że właśnie tak Lewandowski rozpoczął kampanię na rzecz wygrania Złotej Piłki w kolejnym roku. Bayern odrobił pracę domową, ale to może być też gra o coś więcej.

 • Europa ma problem z wygraną Messiego. "Nie zauważamy jednej rzeczy"

  Europa ma problem z wygraną Messiego. "Nie zauważamy jednej rzeczy"

  Wiele europejskich mediów grzmi o zdobyciu Złotej Piłki przez Messiego, a nie Lewandowskiego. W Sekcji Piłkarskiej dziennikarze podkreślili jednak, że często zapominamy o tzw. europocentryzmie, a nie zauważamy tego jak ważna dla np. Ameryki Południowej jest Copa America.

 • Nagroda Lewandowskiego obiektem kpin. "Wyglądała, jakby została zrobiona rano"

  Nagroda Lewandowskiego obiektem kpin. "Wyglądała, jakby została zrobiona rano"

  Specjalna nagroda dla Roberta Lewandowskiego została wymyślona jakby naprędce. W internecie od razu pojawiło się sporo żartów z tego jak wyglądała. To tylko pokazuje, że France Football niejako przyznał się do błędu z brakiem Złotej Piłki dla Lewandowskiego przed rokiem. A jej wręczenie miało być jakimkolwiek wyjściem z twarzą z całej sytuacji.