Boks

 • Problemy Artura Szpilki po walce z Różańskim. "Coś poważnego"

  Problemy Artura Szpilki po walce z Różańskim. "Coś poważnego"

  - Co mogę zrobić? Życie płynie dalej, nie mogę się załamywać, chociaż łatwo nie jest. Nadzieje były duże, do tego trochę złej krwi, a skończyło się... Co mogę zrobić? - pyta Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", gdzie po raz pierwszy komentuje niedzielną porażkę z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

 • Borek ma radę dla Szpilki po druzgocącym nokaucie. "Z całym szacunkiem"

  Borek ma radę dla Szpilki po druzgocącym nokaucie. "Z całym szacunkiem"

  - Jeśli Artur Szpilka będzie miał ochotę bawić się z rywalami z niższej półki, to niech się bawi. Ale jeśli przegrywasz z Łukaszem Różańskim, z całym szacunkiem do Łukasza, bo on wyszedł do ringu i zrobił to, co do niego należało, to moim zdaniem po prostu szkoda zdrowia - mówi Mateusz Borek w rozmowie z pogongu.pl.

 • Artur Szpilka zabrał głos po klęsce z Różańskim. Już znalazł wytłumaczenie
 • To sekret występu Artura Szpilki? "Podobno stało się to po pierwszym nokaucie"

  To sekret występu Artura Szpilki? "Podobno stało się to po pierwszym nokaucie"

  Artur Szpilka został ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 15. Pojawiają się jednak głosy, że były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej walczył z kontuzją. - Podobno strzeliło kolano po pierwszym nokaucie. Nie miał stabilności w kolanie, więc prawdopodobnie coś tam się stało, ale to już lekarze powiedzą - sugerował na gorąco po walce były pięściarz Maciej Miszkiń.

 • "Nie ma już szans". Widok Artura Szpilki może boleć [WIDEO]