Boks

 • Artur Szpilka walczy o wszystko. Porażka oznacza koniec jego kariery

  Artur Szpilka walczy o wszystko. Porażka oznacza koniec jego kariery

  Artur Szpilka i Łukasz Różański podpisali kontrakty na walkę, która odbędzie się 8 maja w Rzeszowie. Zwycięzca tego pojedynku będzie blisko walki o pas mistrza świata w nowej kategorii - bridgerweight. - Wynik tej walki jest niewiadomą. Gdyby miał walczyć najlepszy Szpilka z najlepszym Różańskim, to wygrałby Szpilka do jednej bramki i prawdopodobnie przed czasem. Trudno powiedzieć, jaki w ringu będzie Szpilka, bo Szpilki jest co najmniej kilka wersji - mówi Przemysław Saleta, były pięściarz wagi ciężkiej.

 • Legenda UFC zamienia klatkę na ring! Zmierzy się z byłym mistrzem świata
 • Kazimierz Marcinkiewicz przed walką: Rafał Collins poprosił mnie o najtrudniejszą rzecz na świecie

  Kazimierz Marcinkiewicz przed walką: Rafał Collins poprosił mnie o najtrudniejszą rzecz na świecie

  - Jestem człowiekiem doświadczonym w walkach. Akurat nie bokserskich, ale pamiętajmy, że w boksie bardzo ważna jest głowa. U mnie sfera mentalna jest bardzo mocna. Mam mentalność zwycięzcy. Ze strachem potrafię sobie radzić - mówi w rozmowie ze Sport.pl Kazimierz Marcinkiewicz, były premier, który w czerwcu zawalczy z Rafałem Collinsem podczas charytatywnej gali sportów walki.

 • Oficjalnie: Artur Szpilka poznał rywala i stanął z nim oko w oko [WIDEO]
 • To koniec kariery Powietkina? "Miał tylko spodenki"

  To koniec kariery Powietkina? "Miał tylko spodenki"

  Dillian Whyte znokautował Aleksandra Powietkina rewanżowej walce obu pięściarzy i dzięki temu znowu może myśleć o tytule mistrza świata. Media chwalą Brytyjczyka, który "pokonał swoje demony", jednocześnie zwracając uwagę, że może to być koniec kariery dla Rosjanina.