Siatkówka

 • Skandal we włoskiej telewizji. Siatkarka nazwana małpą na antenie

  Skandal we włoskiej telewizji. Siatkarka nazwana małpą na antenie

  Paola Egonu, gwiazda siatkarskiej reprezentacji Włoch, została znieważona na żywo na antenie Sky Sports. Prowadząca nazwała ją...małpą. Wszystko przez błędnie zinterpretowane słowa jednego z gości programu? Niewykluczone. Nie zmienia to jednak faktu, że nazwanie czarnoskórej siatkarki "małpą" wybrzmiało rasistowsko i nic dziwnego, że zostało negatywnie odebrane w środowisku.

 • Polki zamieniły koszmar w bajkę. Glinka ocenia. 'Świetny ruch trenera'

  Polki zamieniły koszmar w bajkę. Glinka ocenia. "Świetny ruch trenera"

  - W meczu z Chorwatkami były bardzo fajne momenty w grze naszej drużyny. (...) To udany rozbieg w tych mistrzostwach świata - ocenia w rozmowie ze Sport.pl Małgorzata Glinka-Mogentale. Jednocześnie zastrzega, że wygrana 3:1 na otwarcie to jedynie pierwszy krok i polskie siatkarki nie mogą zbyt długo rozpamiętywać tego spotkania. - Ale mają teraz trochę spokojniejszą głowę - przyznaje dwukrotna mistrzyni Europy.

 • Pokaz mocy gospodyń MŚ. Wymarzony początek. 11 wygranych akcji i koniec
 • Polki wracają do kraju. Wiemy, kiedy zagrają kolejny mecz na MŚ

  Polki wracają do kraju. Wiemy, kiedy zagrają kolejny mecz na MŚ

  Polskie siatkarki znakomicie rozpoczęły rywalizację w mistrzostwach świata, pokonując 3:1 Chorwatki. W drugim spotkaniu zawodniczki Stefano Lavariniego zmierzą się z Tajlandią. Mecz ten odbędzie się w Gdańsku we wtorek 27 września o godzinie 20:30.

 • Wołosz kręciła głową, Lavarini miał pretensje. Ale Polki są w świetnej sytuacji na MŚ