Siatkówka

 • Kurek zdradził, gdzie zagra w kolejnym sezonie. 'Cięższa walizka'

  Kurek zdradził, gdzie zagra w kolejnym sezonie. "Cięższa walizka"

  Bartosz Kurek zdobył mistrzostwo Japonii z Wolfdogs Nagoya, a przy okazji został uznany MVP finału oraz całego sezonu tamtejszej ligi. Czy atakujący będzie wciąż występował w Azji? - Całkiem udany sezon za mną - stwierdził Kurek w rozmowie z Polsatem Sport.

 • Polacy poznali terminarz kwalifikacji do IO. Kibice nie będą musieli zarywać nocy
 • Wrócił do kadry i z marszu został liderem. Mistrz świata dał jasny sygnał

  Wrócił do kadry i z marszu został liderem. Mistrz świata dał jasny sygnał

  Artur Szalpuk żartobliwie mówił, że będzie teraz w reprezentacji Polski świeżakiem, ale w meczach towarzyskich z Niemcami z marszu został liderem. Ekspresyjną radością i dobrą grą pokazywał, że tęsknił w ostatnich latach za kadrą. Dał też sygnał, że może się włączyć w wewnętrzną rywalizację na przyjęciu. By jednak nawiązać walkę z najmocniejszymi konkurentami, z których większość jest jeszcze na wakacjach, musi poprawić właśnie ten element.

 • Grbić patrzył, co robią Polacy i przewracał oczami. Z jego reakcji można zrobić galerię memów

  Grbić patrzył, co robią Polacy i przewracał oczami. Z jego reakcji można zrobić galerię memów

  W Katowicach 2:3, a w Sosnowcu 3:2. Za Nikolę Grbicia momentami wszystko mówiła jego mimika. Trener reprezentacji Polski nadenerwował się podczas sparingów z Niemcami, zwłaszcza tego drugiego. Ale mimo dwóch słabych setów nasi siatkarze tak się spięli, że obronili dziewięć meczboli (!) i pokonali kadrę Michała Winiarskiego po tie-breaku, który trwał tyle, co normalny set.

 • Znakomite widowisko w Sosnowcu! Co za horror. Polacy obronili dziewięć meczboli!