Siatkówka

 • Transferowy hit w PlusLidze. Gwiazda wraca do Polski
 • Polski siatkarz mocno zestresowany meczem z Niemcami. 'Przytłaczający widok'

  Polski siatkarz mocno zestresowany meczem z Niemcami. "Przytłaczający widok"

  - Największy stres był przed pierwszym gwizdkiem. Widok całej tej hali, tylu kibiców był trochę przytłaczający - przyznał Mikołaj Sawicki, który w czwartkowym meczu z Niemcami (2:3) zadebiutował w reprezentacji Polski. Siatkarz dodał, że emocje sprawiły, iż nie zagrał na swoim najlepszym poziomie.

 • Osłabienie reprezentacji Polski tuż przed Ligą Narodów. 'Nie chcę ryzykować'

  Osłabienie reprezentacji Polski tuż przed Ligą Narodów. "Nie chcę ryzykować"

  W niedzielę reprezentacja Polski wyleci do Japonii, gdzie zainauguruje tegoroczną Ligę Narodów. Nikola Grbić będzie miał jednak ograniczone pole manewru jeśli chodzi o powołania. Nie dość, że wciąż po sezonie klubowym odpoczywają kluczowi gracze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla, to na dodatek kontuzji nabawiło się dwóch przyjmujących, z którymi selekcjoner trenował w Spale.

 • Legenda naszej siatkówki pokonała Polskę, ale Spodek i tak miał święto

  Legenda naszej siatkówki pokonała Polskę, ale Spodek i tak miał święto

  Nie było Kurka, nie było Leona, nie było Śliwki, nie było Fornala, nie było Bednorza i Janusza, ale był prawie komplet widzów w katowickim Spodku. I choć na start sezonu reprezentacyjnego polscy siatkarze przegrali z prowadzonymi przez Michała Winiarskiego Niemcami 2:3 (21:25, 26:24, 25:19, 17:25, 13:15), to publika i tak miała święto. Ci wszyscy ludzie wiedzą, że znów czekają ich miesiące dobrych emocji. Nasza kadra je po prostu gwarantuje. Dlatego jest magnesem. Zawsze.

 • Świetny mecz w Spodku. Polacy zaczęli sezon od porażki. Było trochę magii