Siatkówka

 • Grbić zobaczył, na kogo trafili Polacy. Ostrzega. 'Z nimi trudniej niż zwykle'

  Grbić zobaczył, na kogo trafili Polacy. Ostrzega. "Z nimi trudniej niż zwykle"

  Szczęśliwe dla polskich siatkarzy losowanie rywali w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk na Nikoli Grbiciu nie zrobiło wrażenia. - Tak naprawdę nie jest ważne, z kim zagramy. To wciąż najważniejsza impreza w tym sezonie i musimy przygotować na nią najlepszą formę - mówi Sport.pl trener Biało-Czerwonych. I ostrzega, że jego zespół może mieć w Chinach z niektórymi przeciwnikami większe problemy niż zwykle.

 • Los uśmiechnął się do polskich siatkarzy. Świetne wiadomości. Znamy rywali w walce o IO

  Los uśmiechnął się do polskich siatkarzy. Świetne wiadomości. Znamy rywali w walce o IO

  Polscy siatkarze mogą mówić o szczęściu przy losowaniu rywali w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk w Paryżu. Trafili - przynajmniej teoretycznie - do najłatwiejszej grupy. Zmierzą się m.in. z brązowymi medalistami olimpijskimi z Tokio Argentyńczykami, Kanadyjczykami i Bułgarami. Drużyna trenera Nikoli Grbicia o bilet do stolicy Francji powalczy w Chinach.

 • Znamy rywalki Polek w walce o IO. Fatalne losowanie. Grupa śmierci
 • Najlepszy wynik w historii! Polskie kluby rządzą Europą. Zrobiły to drugi raz z rzędu
 • Patent Zaksy znów zadziałał. Huber zaliczył wejście smoka, a Kaczmarek zasłużył na ostatni punkt

  Patent Zaksy znów zadziałał. Huber zaliczył wejście smoka, a Kaczmarek zasłużył na ostatni punkt

  Znów zadziałał patent, jaki ZAKSA ma w ostatnich latach na Trentino Itas w kluczowych meczach. Pokonanie włoskiej ekipy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nie byłoby możliwe bez ogromnej siły mentalnej, jaką kolejny raz wykazali się siatkarze z Kędzierzyna-Koźla. Wejście smoka zaliczył w rewanżu Norbert Huber, a Łukasz Kaczmarek swoją grą zasłużył na zdobycie ostatniego punktu w tzw. złotym secie.

 • ZAKSA jest wielka! Dwa tie-breaki i 'złoty set'. Dwie polskie drużyny w półfinale LM!

  ZAKSA jest wielka! Dwa tie-breaki i "złoty set". Dwie polskie drużyny w półfinale LM!

  Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, podobnie jak Jastrzębski Węgiel, awansowała do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Jej dwumecz z włoskim Itasem Trentino był jednak niezwykły. Po wygranej 3:2 u siebie, w rewanżu kędzierzynianie przegrali 2:3 (19:25, 25:23, 29:27, 21:25, 12:15), ale w decydującym "złotym secie" zwyciężyli 15:9!

 • Niebywałe emocje w Trydencie! ZAKSA w półfinale LM po 'złotym secie' [ZAPIS RELACJI]
 • Podwójne pożegnanie. Jedyny promyczek właśnie zgasł

  Podwójne pożegnanie. Jedyny promyczek właśnie zgasł

  Wyeliminowanie Modeny w półfinale Pucharu CEV samo w sobie było trudnym zadaniem, a stało się jeszcze trudniejsze, gdy przed rewanżem PGE Skra straciła Mateusza Bieńka. Mimo braku lidera siatkarze z Bełchatowa dzielnie walczyli, ale awansu to nie dało. Stanowiło za to podwójne pożegnanie klubu zmagającego się w tym sezonie z wielkim kryzysem.

 • Siatkarze Skry Bełchatów walczyli jak lwy z włoskim gigantem

  Siatkarze Skry Bełchatów walczyli jak lwy z włoskim gigantem

  Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali 2:3 (25:22, 21:25, 25:21, 16:25, 14:16) z Modeną w rewanżowym starciu półfinału Pucharu CEV. Zawodnicy Andrei Gardiniego ponieśli drugą porażkę z włoskim gigantem i pożegnali się z rywalizacją. Niespodziewanie w finale nie zagra drugi zespół z Włoch, Piacenza.

 • Będzie największy sukces w historii? Polska maszyna deklasuje w LM. 'To ta sama półka'

  Będzie największy sukces w historii? Polska maszyna deklasuje w LM. "To ta sama półka"

  Sześć pewnie wygranych setów i spokojny awans do półfinału Ligi Mistrzów - Jastrzębski Węgiel zagra w nim już drugi raz z rzędu. I jeśli zaprezentuje taki styl jak w dwumeczu Vfb Friedrichshafen, to może mieć nadzieję na największy sukces w historii klubu. - Poziom, na który weszli zawodnicy z Jastrzębia, jest już naprawdę wysoki - ocenił trener ich ćwierćfinałowego rywala, Mark Lebedew.