Siatkówka

 • Upadek zasłużonego klubu. 'Wszystko zniszczone'. Cios dla całej polskiej siatkówki

  Upadek zasłużonego klubu. "Wszystko zniszczone". Cios dla całej polskiej siatkówki

  - Upadek Legionovii może mieć realny wpływ na przyszłość żeńskiej siatkówki w Polsce: zawodniczki nie będą chciały tu przyjeżdżać, zablokuje się rynek, a poziom gry będzie przez to spadać razem z zainteresowaniem - mówi Sport.pl Alessandro Chiappini, były trener Legionovii, która zalega mu ogromne pieniądze, a właśnie wycofała się z rozgrywek.

 • Kolejny Polak w Napoli. Tym razem siatkarz

  Kolejny Polak w Napoli. Tym razem siatkarz

  Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński grają z Napoli o mistrzostwo w piłkarskiej Serie A, a Filip Frankowski ma pomóc siatkarskiemu Napoli w walce o utrzymanie. Polak został nowym zawodnikiem ekipy, która występuje na trzecim poziomie włoskich rozgrywek.

 • Jeden z liderów polskiej kadry blisko zmiany klubu. 'Hit transferowy na grubo'
 • Semeniuk zaprasza na finały Ligi Narodów z Polakami! [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]
 • Było blisko katastrofy. Zawiercian uratował cud. Polski baraż o ćwierćfinał LM

  Było blisko katastrofy. Zawiercian uratował cud. Polski baraż o ćwierćfinał LM

  Pierwszy raz od pięciu lat trzy polskie kluby wyszły z grupy w Lidze Mistrzów. Długo wydawało się jednak, że zamiast przerwania złej passy będzie katastrofa - Aluron CMC Warta Zawiercie przegrała decydujący mecz z Berlin Recycling Volleys i tylko cud mógł pomóc jej pozostać w najważniejszych europejskich rozgrywkach. Ten się zdarzył, ale styl, w jakim polski klub utrzymał się w LM pozostawia mały niedosyt.