Siatkówka

 • Skala przemiany polskich siatkarek jest niewiarygodna. Będzie jak z kadrą Nawałki?

  Skala przemiany polskich siatkarek jest niewiarygodna. Będzie jak z kadrą Nawałki?

  Czy mecz z Amerykankami okaże się mitem założycielskim drużyny trenera Stefano Lavariniego? Takim, jak mecz z Niemcami dla piłkarskiej kadry Adama Nawałki? Włoski trener wyuczył polskie siatkarki mentalności zwyciężczyń, a one mu uwierzyły. Teraz widzimy, jak potrafią tej mocy użyć - pisze Jakub Balcerski ze Sport.pl.

 • Polki kompletnie odmieniły grę w 24 godziny. 'Takich meczów nie można zostawiać bez echa'

  Polki kompletnie odmieniły grę w 24 godziny. "Takich meczów nie można zostawiać bez echa"

  - Takich meczów nie można zostawiać bez echa. Może nam się przytrafić gorsze spotkanie, ale w tym z Serbią nie było nawet 50 procent naszych możliwości. Na takim turnieju często bardziej, niż przemilczenie porażki, pomoże rozmowa o tym, co było nie tak. Ona zdecydowanie może wnieść coś dobrego i tak było tutaj - mówi Sport.pl o przemianie polskich siatkarek przed meczem z Amerykankami środkowa Agnieszka Korneluk.

 • 'Kosmiczna gra', 'Polki ogłuszyły rywalki'. Światowe media wskazują dwie bohaterki
 • Kiedy kolejny mecz Polek na MŚ? Kluczowe spotkanie [TERMINARZ]

  Kiedy kolejny mecz Polek na MŚ? Kluczowe spotkanie [TERMINARZ]

  Reprezentacja Polski siatkarek po dwóch meczach drugiej fazy grupowej zajmuje czwarte miejsce w tabeli swojej grupy, dające awans do ćwierćfinału. Do końca tego etapu mistrzostw siatkarkom Stefano Lavariniego pozostały tylko dwa mecze. Kiedy i z kim zagrają następnym razem?

 • Wielki absurd na MŚ. Trener USA chciał pomóc, ale nie mógł. Kuriozalny przepis
 • Komentator odleciał tuż po wygranej Polek. 'Jeszcze nie ma 23, ale odważę się powiedzieć'
 • Lavarini ostrzega przed 'naprawdę głupim' zachowaniem. 'Byłoby grzechem'

  Lavarini ostrzega przed "naprawdę głupim" zachowaniem. "Byłoby grzechem"

  - Skoro wznieciliśmy już ogień, to teraz grzechem byłoby go zupełnie zgasić - mówił po wielkim zwycięstwie jego siatkarek nad USA trener Stefano Lavarini. Na twarzy Włocha po smutku i zawodzie po porażce z Serbkami, teraz zagościł wielki uśmiech i aż widać było jego satysfakcję.

 • Polskie siatkarki skradły show w kwadracie dla rezerwowych [WIDEO]

  Polskie siatkarki skradły show w kwadracie dla rezerwowych [WIDEO]

  Po wygranym meczu z Amerykankami polskie siatkarki ma ogromne powody do radości. Dzięki temu zwycięstwu biało-czerwone mogą realnie myśleć o awansie do ćwierćfinału mistrzostw świata. O tym, że nastroje w drużynie dopisują, może świadczyć nagranie wykonane jeszcze w trakcie środowego spotkania.

 • Narada polskich siatkarek w hotelu. I wszystko się zmieniło

  Narada polskich siatkarek w hotelu. I wszystko się zmieniło

  We wtorek bolesna porażka z Serbkami, mistrzyniami świata, żeby już kolejnego dnia ograć złote medalistki igrzysk w Tokio, Amerykanki. Polskie siatkarki przeszły na domowych MŚ przemianę nie do uwierzenia. - Mówiłyśmy sobie, że na dobrą sprawę nie mamy nic do stracenia i najważniejsze jest to, żebyśmy zostawiły to, ile mamy, serce i wszystko w tych ostatnich meczach w Łodzi - tłumaczyła po wielkiej wygranej z USA dziennikarzom kapitan Polek, Joanna Wołosz.

 • Tak Polki ograły mistrzynie olimpijskie. 'Nakręcałyśmy się niemożliwymi piłkami'

  Tak Polki ograły mistrzynie olimpijskie. "Nakręcałyśmy się niemożliwymi piłkami"

  - Postawiłyśmy wszystko na jedną kartę. To spowodowało, że nakręcałyśmy się czasem wręcz niemożliwymi piłkami. My dzisiaj grałyśmy takie "piły" w obronie i je kończyłyśmy, że aż się ręce same składały do oklasków - mówi Sport.pl o niesamowitym, wygranym w trzech setach meczu z Amerykankami w Łodzi środkowa kadry, Kamila Witkowska.