Siatkówka

 • Kolejny mecz Polek na mistrzostwach świata. Gdzie oglądać mecz z Tajlandią? [TRANSMISJE, STREAM ONLINE]
 • Polska siatkarka na meczach musi chronić oczy. 'Nie wyobrażam sobie kiedyś nie widzieć'

  Polska siatkarka na meczach musi chronić oczy. "Nie wyobrażam sobie kiedyś nie widzieć"

  Kamilę Witkowską fani kojarzą z gry w okularach. - Wolę chronić oczy, bo nie wyobrażam sobie, że na jedno z nich mogłabym kiedyś nie widzieć - mówi Sport.pl środkowa polskiej kadry. Zdradza też, dlaczego od zdjęć z gwiazdami MŚ siatkarek woli je blokować i jak Polki szykowały się na starcie z Tajlandią. Początek o 20:30 w Ergo Arenie. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

 • Polska - Tajlanda. Gdzie i kiedy oglądać mecz MŚ siatkarek? [TRANSMISJA, STREAM]
 • Polki w świetnej sytuacji na MŚ. Awans niemal pewny. Inaczej będzie katastrofa

  Polki w świetnej sytuacji na MŚ. Awans niemal pewny. Inaczej będzie katastrofa

  Sytuacja Polek po pierwszym meczu mistrzostw świata wygląda dobrze. Zawodniczki Stefano Lavariniego są bliskie awansu do kolejnej fazy turnieju, ale jeśli chcą walczyć o coś więcej, to muszą wygrywać. We wtorek okazja do pokonania Tajlandii, która otworzyła MŚ sensacyjną wygraną z Turcją. - Pokazała, że można wygrać z każdym - mówi Sport.pl Zuzanna Górecka i zapowiada, że kadra jest na ten mecz gotowa.

 • Nowakowski nie dał rady obejrzeć kluczowych meczów MŚ. Wróci do kadry? 'Mam furtkę'

  Nowakowski nie dał rady obejrzeć kluczowych meczów MŚ. Wróci do kadry? "Mam furtkę"

  - Dwóch ostatnich meczów mistrzostw świata nie oglądałem, bardziej śledziłem wyniki na żywo. Czułem, że psychicznie bym nie mógł tego wytrzymać. Właśnie przez uczucie smutku, że mnie tam nie ma - mówi Sport.pl Piotr Nowakowski. Utytułowany siatkarz wiosną ogłosił pożegnanie z reprezentacją Polski, ale zostawił sobie furtkę, której nie zamyka. Dodaje jednak, że z pewnych względów nie jest ona zbyt szeroko otwarta.