Siatkówka

 • Tak wygląda tabela Ligi Narodów po porażce reprezentacji Polski

  Tak wygląda tabela Ligi Narodów po porażce reprezentacji Polski

  Reprezentacja Polski przegrała 2:3 z Iranem (25:21, 23:25, 22:25, 27:25, 7:15) w dziewiątym meczu Ligi Narodów. Tym samym kadra prowadzona przez Nikolę Grbicia pozostaje wiceliderem tabeli, ale jej seria zwycięstw zakończyła się na sześciu spotkaniach. Polacy po meczu Francji z USA mogą spaść na trzecią pozycję.

 • Bolesna porażka Polski w LN w Gdańsku po thrillerze. 15:7 w tie-breaku

  Bolesna porażka Polski w LN w Gdańsku po thrillerze. 15:7 w tie-breaku

  Polscy siatkarze ponieśli drugą porażkę w tegorocznej Lidze Narodów. Na otwarcie turnieju w Gdański Biało-Czerwoni przegrali z Iranem 2:3 (21, -23, -22, 25, -7). Polacy popełnili w tym spotkaniu aż 41 błędów, w tym oddając całego seta (26 pkt) zepsutymi zagrywkami.

 • Polacy zastygli na boisku. Sami są sobie winni. 41 punktów grozy

  Polacy zastygli na boisku. Sami są sobie winni. 41 punktów grozy

  Nikola Grbić już raz tak przegrywał mecz jako trener reprezentacji Polski. Jego druga porażka, tym razem z Iranem, była bardzo podobna do tej z Włochami sprzed kilku tygodni. I pomimo momentów bardzo słabej gry, jak w tie-breaku, w którym Polacy wręcz zastygli na boisku, po polskiej stronie znalazło się kilku bohaterów. Zwłaszcza wracający do kadry Bartosz Bednorz, który nieźle wykorzystał swoją szansę.

 • Malwina Smarzek ma nowy klub. Zaskakujący transfer
 • Serbowie odmówili wejścia do samolotu lecącego do Polski. 'Prawdziwy dramat na pasie startowym'. Aż przyszedł trener i załatwił sprawę
 • Polscy siatkarze przegrali z Iranem na otwarcie turnieju LN w Gdańsku [ZAPIS RELACJI]
 • Trener reprezentacji Polski zapomniał się. 'K****a' i złapał się za głowę [WIDEO]
 • Wilfredo Leon może nie zagrać na MŚ, nawet jeśli będzie zdrowy

  Wilfredo Leon może nie zagrać na MŚ, nawet jeśli będzie zdrowy

  - On ma najtrudniej - mówi Krzysztof Ignaczak o Bartoszu Bednorzu. Na turniej w Gdańsku, ostatni dla Polski w fazie zasadniczej Ligi Narodów, Nikola Grbić powołał bardzo mocny skład. Ignaczak, były mistrz świata i Europy, widzi wielu pewniaków do gry na sierpniowo-wrześniowych MŚ. I uważa, że do kadry nie załapie się Wilfredo Leon, nawet jeśli dojdzie do pełnej sprawności po niedawnej operacji.

 • Nikola Grbić wprowadził tylko jedną zasadę w reprezentacji Polski

  Nikola Grbić wprowadził tylko jedną zasadę w reprezentacji Polski

  - Na pewno nie bawię się w złego policjanta i nie muszę nikogo kontrolować i wprowadzać specjalnej dyscypliny. Jeśli wszystkiego bym zakazywał, to znaczyłoby, że traktuję profesjonalistów jak dzieci - stwierdził Nikola Grbić w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 • Ostra reakcja Grbicia na rewolucyjną zmianę FIVB. 'Próbują skopiować NBA'

  Ostra reakcja Grbicia na rewolucyjną zmianę FIVB. "Próbują skopiować NBA"

  Władze światowej siatkówki zapowiadają rewolucję w oprawie najważniejszych międzynarodowych meczów. Podczas finałów Ligi Narodów przeprowadzane będą wywiady z trenerami i to nie po meczach, a między drugim a trzecim setem. - W FIVB próbują skopiować NBA, ale muszą zrozumieć, że siatkówka nią nie jest - mówi Sport.pl niezadowolony trener reprezentacji Polski Nikola Grbić.