Siatkówka

 • Grbić skreślił trzy nazwiska. Podał kadrę. A Leon walczy

  Grbić skreślił trzy nazwiska. Podał kadrę. A Leon walczy

  Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek i jedenastu innych polskich siatkarzy zachowuje szanse na powołanie do kadry na tegorocznego mistrzostwa świata. Trener Nikola Grbić wciąż daje nadzieje, że na czempionat globu pojedzie także Wilfredo Leon. Wśród powołanych zabrakło Karola Butryna, Bartosza Bednorza i Jana Firleja.

 • Hitowy transfer w PlusLidze. Jastrzębski Węgiel ma nowego trenera
 • Trzęsienie ziemi u współgospodarzy MŚ siatkarzy. 'To szokujące'

  Trzęsienie ziemi u współgospodarzy MŚ siatkarzy. "To szokujące"

  Słoweński Związek Siatkówki podjął decyzję, którą zaskoczył całe środowisko. Na zaledwie dwa tygodnie przed mistrzostwami świata, które Słowenia organizuje wraz z Polską, działacze postanowili zmienić trenera reprezentacji siatkarzy. Marka Lebedewa zastąpi Gheorghe Cretu, autor tegorocznego sukcesu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 • Wilfredo Leon dołączył do kadry. Będzie gotowy na MŚ? Zdradził, jak się czuje
 • 'Upadłam i się zraniłam. Dobrze, że w pobliżu był Uros Kovacević'. Zawodnik PlusLigi ruszył z pomocą

  "Upadłam i się zraniłam. Dobrze, że w pobliżu był Uros Kovacević". Zawodnik PlusLigi ruszył z pomocą

  "Dobrze, że w pobliżu był nasz wspaniały reprezentant Uros Kovacević, który podszedł do mnie jako jeden z pierwszych" - czytamy o siatkarzu Aluron CMC Warty Zawiercie w serbskich mediach. To fragment listu, który trafił do redakcji od Danijeli Mitrović, której Kovacević udzielił pierwszej pomocy po tym, jak skręciła kostkę. Niedawno sam zmagał się z tym samym problemem.

 • Zmarła Katarzyna Fuks. Była zawodniczka PSPS Chemika Police miała zaledwie 37 lat
 • Afera w klubie PlusLigi. Siatkarz rozwiązał kontrakt przez e-mail

  Afera w klubie PlusLigi. Siatkarz rozwiązał kontrakt przez e-mail

  Do dość kontrowersyjnej sytuacji doszło w siatkarskiej PlusLidze. Zawodnik GKS-u Katowice rozwiązał kontrakt z drużyną przez... e-maila. Na linii siatkarz - klub doszło do sporu, a cała sprawa została zgłoszona do najważniejszych władz siatkarskich w Polsce.

 • Wilfredo Leon wraca do reprezentacji Polski. 'Znowu tu jestem'

  Wilfredo Leon wraca do reprezentacji Polski. "Znowu tu jestem"

  Do startu mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn zostały niespełna trzy tygodnie. Wciąż nie wiadomo, czy wystąpi na nich Wilfredo Leon. Przyjmujący przez ostatnie dwa miesiące leczył kontuzję kolana. Teraz wrócił do kadry. Póki co na treningi indywidualne.

 • Wilfredo Leon ma plan na występ na MŚ. Piłka po stronie Grbicia
 • Kadziewicz wprost o Leonie. 'Nikt tego głośno nie powie'

  Kadziewicz wprost o Leonie. "Nikt tego głośno nie powie"

  Start mistrzostw świata zbliża się wielkimi krokami, a oczy wszystkich kibiców są zwrócone na kadrę Nikoli Grbicia. W składzie na zgrupowanie w Spale zabrakło Wilfredo Leona, a Łukasz Kadziewicz otwarcie mówi o jego udziale w imprezie. - Pewnie, że nie zagra! - stwierdził ekspert Onetu.