Siatkówka

 • Dramatyczny upadek i koszmarna kontuzja. Koniec sezonu. 'To była głupota'

  Dramatyczny upadek i koszmarna kontuzja. Koniec sezonu. "To była głupota"

  Dzień 17 grudnia 2022 roku z pewnością nie był najlepszym dniem w życiu Kacpra Piechockiego - libero PGE Skry Belchatów. Doznał wóczas kontuzji stawu łokciowego, która wykluczyła go z gry do końca sezonu. - Tym razem przekonałem się na własnej skórze, że może czasem warto odpuścić - stwierdził zawodnik.

 • Arcyważne zwycięstwo ZAKSY w hicie PlusLigi. Pewna wygrana z liderem

  Arcyważne zwycięstwo ZAKSY w hicie PlusLigi. Pewna wygrana z liderem

  Szlagier 22. kolejki PlusLigi dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski odpowiednio zareagowali na porażkę z Treflem i pokonali 3:1 Asseco Resovię Rzeszów (25:23, 25:22, 20:25, 25:19). Tym samym przewaga rzeszowian nad drugim Jastrzębskim Węglem może stopnieć do zaledwie jednego punktu.

 • Upadek zasłużonego klubu. 'Wszystko zniszczone'. Cios dla całej polskiej siatkówki

  Upadek zasłużonego klubu. "Wszystko zniszczone". Cios dla całej polskiej siatkówki

  - Upadek Legionovii może mieć realny wpływ na przyszłość żeńskiej siatkówki w Polsce: zawodniczki nie będą chciały tu przyjeżdżać, zablokuje się rynek, a poziom gry będzie przez to spadać razem z zainteresowaniem - mówi Sport.pl Alessandro Chiappini, były trener Legionovii, która zalega mu ogromne pieniądze, a właśnie wycofała się z rozgrywek.

 • Kolejny Polak w Napoli. Tym razem siatkarz

  Kolejny Polak w Napoli. Tym razem siatkarz

  Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński grają z Napoli o mistrzostwo w piłkarskiej Serie A, a Filip Frankowski ma pomóc siatkarskiemu Napoli w walce o utrzymanie. Polak został nowym zawodnikiem ekipy, która występuje na trzecim poziomie włoskich rozgrywek.

 • Jeden z liderów polskiej kadry blisko zmiany klubu. 'Hit transferowy na grubo'