Siatkówka

 • Kwalifikacje olimpijskie. Polska - USA. O której dzisiaj grają siatkarki? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

  Kwalifikacje olimpijskie. Polska - USA. O której dzisiaj grają siatkarki? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

  W sobotę 23 września reprezentacja Polski siatkarek rozegra kolejny bardzo ważny mecz w kwalifikacjach olimpijskich. Rywalkami biało-czerwonych będą aktualne liderki tabeli - Amerykanki. Polki, jeśli marzą o wywalczeniu biletu do Paryża, nie mogą sobie już pozwolić na wpadkę i muszą po prostu wygrać. O której mecz? Gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online.

 • Fani zachwyceni polską siatkarką. 'Numer jeden'

  Fani zachwyceni polską siatkarką. "Numer jeden"

  W połowie września reprezentacja Polski siatkarek rozpoczęła zmagania w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich. W piątek 22 września zawodniczki Stefano Lavariniego zagrają z Niemkami, które do tej pory wygrały wszystkie mecze. W naszej kadrze oprócz pierwszoplanowych siatkarek, takich jak Magdalena Stysiak czy Martyna Łukasik znalazła się również Monika Gałkowska, która oprócz kariery sportowej rozwija się również w mediach społecznościowych.

 • Ważne wieści dla polskich siatkarek. Grały ich największe rywalki

  Ważne wieści dla polskich siatkarek. Grały ich największe rywalki

  Reprezentacja Stanów Zjednoczonych jest już o krok od awansu na igrzyska olimpijskie w Paryżu. W hicie całego turnieju kwalifikacyjnego w Łodzi Amerykanki okazały się lepsze, ogrywając Włoszki 3:1 (25:19, 23:25, 25:21, 25:18). Do ważna informacja dla reprezentantek Polski. Zostały im bowiem już tylko dwa mecze do końca turnieju kwalifikacyjnego na igrzyska olimpijskie 2024 w Paryżu. Zagrają właśnie z Włoszkami i Amerykankami.

 • To był kluczowy moment horroru Polek. Ta zmiana odmieniła ich grę. Dała nadzieję

  To był kluczowy moment horroru Polek. Ta zmiana odmieniła ich grę. Dała nadzieję

  To po jej wejściu na boisko Polkom udało się wydostać spod ściany, gdy Niemki mogły prowadzić już 2:0 w setach. Stefano Lavarini zastąpił nią kapitan Joannę Wołosz, a ona wytrzymała nerwowo długie, pięciosetowe spotkanie. - Codziennie walczymy trochę ze sobą i z tym całym turniejem = mówi o formie Polek w trakcie kwalifikacji olimpijskich w Łodzi Katarzyna Wenerska.

 • Niesamowite, co Polki zrobiły w tie-breaku. Słowa Wołosz zaskakują

  Niesamowite, co Polki zrobiły w tie-breaku. Słowa Wołosz zaskakują

  - Teraz będzie już tylko trudniej - mówi o kluczowych meczach turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich kapitan polskich siatkarek, Joanna Wołosz. Choć Polki pokonały Niemki po tie-breaku, to też są świadome, że najważniejsze dwa mecze - z Włoszkami i Amerykankami - dopiero przed nimi.

 • Niewiarygodne sceny w meczu Polek. Znakomita reakcja Lavariniego

  Niewiarygodne sceny w meczu Polek. Znakomita reakcja Lavariniego

  Drugi z rzędu horror i tie-break polskich siatkarek na kwalifikacjach olimpijskich w Łodzi tym razem zakończył się wybuchem radości na trybunach łódzkiej Atlas Areny. Oczywiście to połowicznie pozytywny wynik: bo kolejna strata punktów oznacza, że szanse na awans na igrzyska bezpośrednio z tego turnieju znów zmalały, ale to, jak Polki wyrwały zwycięstwo i jakich decyzji wreszcie dokonywał trener Stefano Lavarini, naprawdę mogło ucieszyć.

 • Heynen wykłócał się z sędzią. I wtedy Lavarini skradł show. Hit

  Heynen wykłócał się z sędzią. I wtedy Lavarini skradł show. Hit

  Końcówka czwartego seta, trener Niemek Vital Heynen w swoim stylu kłóci się z sędzią o sporną sytuację, a prowadzący polskie siatkarki Stefano Lavarini...całkowicie zaskakuje swoim zachowaniem. Włoch w ważnym momencie meczu, którego stawką było przedłużenie szans Biało-Czerwonych w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk, rozbawił tym, co zrobił, czekając aż Belg skończy ożywioną dyskusję z arbitrem.

 • 'Potężne męki'. Polki nie miały litości dla kibiców

  "Potężne męki". Polki nie miały litości dla kibiców

  Reprezentacja Polski siatkarek w piątkowy wieczór zmierzyła się z Niemkami w piątym meczu kwalifikacji do igrzysk olimpijskich. Zawodniczki Lavariniego po niesłychanie emocjonującym meczu wygrały po tie-breaku 3:2. "Co by było, gdyby w kadrze nie było M. Czyrniańskiej? Lepiej sobie nie wyobrażać. Ależ to dreszczowiec!" - pisała po meczu dziennikarka Sport.pl, Agnieszka Niedziałek.

 • Tak wygląda tabela po meczu z Niemkami. Teraz zaczną się schody [TABELA]

  Tak wygląda tabela po meczu z Niemkami. Teraz zaczną się schody [TABELA]

  Reprezentacja Polski wygrała 3:2 (20:25, 27:25, 25:21, 22:25, 15:12) z Niemkami w piątym meczu kwalifikacji olimpijskich. Tym samym zachowała nadzieje na awans na turniej w Paryżu. Mimo wszystko nie zajmuje jeszcze pozycji, która gwarantuje jej bilet do stolicy Francji, a przed nią jeszcze mecze z najtrudniejszymi rywalkami.

 • Horror w meczu o wszystko polskich siatkarek! Zadecydował tie-break

  Horror w meczu o wszystko polskich siatkarek! Zadecydował tie-break

  Reprezentacja Polski po zaciętym meczu pokonała Niemcy 3:2 (20:25, 27:25, 25:21, 21:25, 15:12) w piątym spotkaniu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Biało-Czerwone rozegrały niezwykle wyrównane spotkanie, które musiało zakończyć się w tie-breaku. Na szczęście w nim ekipa Stefano Lavariniego wytrzymała ciśnienie i zapisała czwarte zwycięstwo, dające szanse na uzyskanie kwalifikacji do przyszłorocznego turnieju w Paryżu.