Siatkówka

 • Polki w świetnej sytuacji na MŚ. Awans niemal pewny. Inaczej będzie katastrofa

  Polki w świetnej sytuacji na MŚ. Awans niemal pewny. Inaczej będzie katastrofa

  Sytuacja Polek po pierwszym meczu mistrzostw świata wygląda dobrze. Zawodniczki Stefano Lavariniego są bliskie awansu do kolejnej fazy turnieju, ale jeśli chcą walczyć o coś więcej, to muszą wygrywać. We wtorek okazja do pokonania Tajlandii, która otworzyła MŚ sensacyjną wygraną z Turcją. - Pokazała, że można wygrać z każdym - mówi Sport.pl Zuzanna Górecka i zapowiada, że kadra jest na ten mecz gotowa.

 • Nowakowski nie dał rady obejrzeć kluczowych meczów MŚ. Wróci do kadry? 'Mam furtkę'

  Nowakowski nie dał rady obejrzeć kluczowych meczów MŚ. Wróci do kadry? "Mam furtkę"

  - Dwóch ostatnich meczów mistrzostw świata nie oglądałem, bardziej śledziłem wyniki na żywo. Czułem, że psychicznie bym nie mógł tego wytrzymać. Właśnie przez uczucie smutku, że mnie tam nie ma - mówi Sport.pl Piotr Nowakowski. Utytułowany siatkarz wiosną ogłosił pożegnanie z reprezentacją Polski, ale zostawił sobie furtkę, której nie zamyka. Dodaje jednak, że z pewnych względów nie jest ona zbyt szeroko otwarta.

 • Rosyjski gwiazdor wybrał armię zamiast sportu. Drugi raz

  Rosyjski gwiazdor wybrał armię zamiast sportu. Drugi raz

  - Kiedy wróciłem do domu wyznałem rodzicom, że dojrzałem do wstąpienia do wojska i spłacenia długu wobec Ojczyzny - wyznał siatkarz Nikita Aleksiejew przed ośmioma laty kiedy po raz pierwszy przerwał karierę sportowca na rzecz armii. Teraz do zawodnika Dinamo-LO znów odezwało się wojsko, a oddany patriota nie wahał się ani chwilę. "Przerwał karierę. Wrócił do wojska", podaje rosyjski Sport-Express.

 • O krok od sensacji na MŚ. Gigantyczne kłopoty mistrzyń świata
 • Jastrzębski Węgiel uratowany. Znów mogą skorzystać ze swoich gwiazd

  Jastrzębski Węgiel uratowany. Znów mogą skorzystać ze swoich gwiazd

  Zakaz transferowy nałożony na Jastrzębski Węgiel w związku z nieprawidłowościami w rozliczeniach z byłym siatkarzem Salvadorem Hidalgo Olivą został już zdjęty - dowiedział się Sport.pl. Dzięki temu wicemistrz Polski będzie mógł znów korzystać z zagranicznych zawodników. Z trzema mistrzami olimpijskimi z Tokio na czele.