Formuła 1

 • Toto Wolff ma dość Hamiltona. Możliwe wcześniejsze rozwiązanie kontraktu
 • Były szef Kubicy ma problemy. Chodzi o powiązania z Rosją i Putinem
 • Netflix chciał przejąć prawa do Formuły 1. Spektakularna porażka
 • Blokują wejście giganta do F1. Impas w rozmowach

  Blokują wejście giganta do F1. Impas w rozmowach

  Volkswagen zamierza wejść do Formuły 1 od 2026 roku jako producent jednostek napędowych. Jednak plany niemieckiego przedsiębiorstwa komplikują obecni producenci, którzy blokują prace nad nowym regulaminem. Bez jego zatwierdzenia nie można rozpocząć budowy nowych silników.

 • Robert Kubica krytykuje Mercedesa. 'Zawsze łatwiej narzekać'

  Robert Kubica krytykuje Mercedesa. "Zawsze łatwiej narzekać"

  Robert Kubica zabrał głos ws. zachowania Mercedesa, który prowadzi kampanię mającą na celu zmianę niekorzystnych dla nich przepisów w F1. - To jest niesprawiedliwe i nie powinniśmy wykorzystywać pojęcia bezpieczeństwa w takich sprawach - powiedział Polak dla "Sport Express".

 • Kierowca Red Bulla nie chciał założyć czapki, bo jest 'gejowska'. Zespół reaguje
 • Szefowie Red Bulla i Mercedesa pokłócili się. 'Awantura na inną skalę'

  Szefowie Red Bulla i Mercedesa pokłócili się. "Awantura na inną skalę"

  Stosunki pomiędzy Christianem Hornerem a Toto Wolffem stają się coraz bardziej napięte. Jak donoszą angielskie media, w trakcie weekendu wyścigowego w Kanadzie doszło do kłótni pomiędzy szefem Red Bulla i Mercedesa. Punktem spornym była nowa dyrektywa techniczna. Horner zarzucił FIA stronniczość i udzielanie nieprzepisowej pomocy niemieckiemu zespołowi.

 • Nowe bolidy wywołują ból i cierpienie. Oburzenie kierowców F1. FIA reaguje

  Nowe bolidy wywołują ból i cierpienie. Oburzenie kierowców F1. FIA reaguje

  Nowe konstrukcje bolidów Formuły 1 sprawiają coraz więcej problemów. Kierowcy skarżą się na obolałość po wyścigu i jawnie apelują o zmianę przepisów. - Poprosimy federację, by znalazła jakieś rozwiązanie, tak abyśmy w wieku 30 lat nie chodzili o lasce - grzmiał po GP Azerbejdżanu Pierre Gasly. Na prośby zawodników natychmiast zareagowała FIA.

 • Vettel z koszulką z rosyjskim napisem. Wpadł w machinę propagandy

  Vettel z koszulką z rosyjskim napisem. Wpadł w machinę propagandy

  Sebastian Vettel pojawił się w Baku w wyjątkowej koszulce z napisami w języku rosyjskim. Niemieckie media szybko zdradziły, co kierowca Astona Martna mógł faktycznie mieć na myśli. Rosyjskie media natychmiast wykorzystały hasła "przyjaciele" i "pokój" do swojej propagandy.

 • Klęska Ferrari w GP Azerbejdżanu. Zespół jest bezradny

  Klęska Ferrari w GP Azerbejdżanu. Zespół jest bezradny

  Wyścig Formuły 1 w Azerbejdżanie przyniósł wielką porażkę Ferrari. Problemy ze swoimi bolidami mieli bowiem Carlos Sainz i Charles Leclerc, przez co nie ukończyli oni wyścigu. Do sytuacji odniósł się szef Ferrari, Mattia Binotto.