Żużel

 • Żyto: Skazywano nas na walkę o utrzymanie, a walczyliśmy o coś innego

  Żyto: Skazywano nas na walkę o utrzymanie, a walczyliśmy o coś innego

  Piotra Żyto w sezonie 2021 czeka kolejne trudne zadanie. Opiekun RM Solar Falubazu Zielona Góra znów będzie chciał udowodnić, że z zespołu skazywanego na walkę o utrzymanie można zrobić drużynę walczącą o zwycięstwa z każdym rywalem. W wywiadzie szkoleniowiec zielonogórzan mówi o zmianach u Patryka Dudka, opowiada o nadziejach związanych z nowymi zawodnikami Falubazu, a także zdradza plan żółto-biało-zielonych na przygotowania do kolejnych rozgrywek.

 • "Najgorsza była chyba ta ciągła niepewność. Dowiedzieliśmy się, że nie jedziemy"

  "Najgorsza była chyba ta ciągła niepewność. Dowiedzieliśmy się, że nie jedziemy"

  Sezon 2020 był bardzo zmienny dla Adriana Miedzińskiego. Z jednej strony 35-latek prezentował niezłą formę w barwach eWinner Apatora Toruń w eWinner 1. Lidze, a z drugiej notował słabe występy w ekstraligowym PGG ROW-ie Rybnik. W wywiadzie wychowanek Aniołów mówi o trudnościach związanych z odnalezieniem się w roli gościa, opowiada o gorszej końcówce rozgrywek i podkreśla, że zrobi wszystko by znaleźć się w składzie Tomasza Bajerskiego.

 • Te liczby robią wrażenie. Bartosz Zmarzlik pokazał, ile sprzętu zjeździł w sezonie

  Te liczby robią wrażenie. Bartosz Zmarzlik pokazał, ile sprzętu zjeździł w sezonie

  Bartosz Zmarzlik w sezonie 2020 dołożył do swojej kolekcji kolejne ważne medale polskich i światowych imprez. 25-latek m.in. drugi raz z rzędu został mistrzem świata, wywalczył srebro w PGE Ekstralidze z Moje Bermudy Stali Gorzów, a także stanął na drugim stopniu podium indywidualnych mistrzostw Polski. Te wszystkie sukcesy nie byłyby oczywiście możliwe bez doskonałego sprzętu. Za pomocą grafiki w mediach społecznościowych grupy Orlen, kiniczanin pokazał ilu poszczególnych części motocykli użył w tym roku.

 • Żużel wróci na Wyspy? Premiership pod znakiem zapytania. Jest jednak nadzieja

  Żużel wróci na Wyspy? Premiership pod znakiem zapytania. Jest jednak nadzieja

  Brytyjska Premiership w sezonie 2020 ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa. Kilka tygodni temu informowano, że rozgrywki w sezonie 2021 również stoją pod wielkim znakiem zapytania. Rob Godfrey - szef brytyjskiego żużla ma odmienne zdanie na ten temat. Wierzy, że w przyszłym roku zobaczymy ściganie na Wyspach.

 • Bardzo złe informacje dla polskiego klubu! Miasto wstrzymało wielkie dofinansowanie
 • Betard Sparty Wrocław chce walczyć o złoto. Po to były te transfery
 • Motor Lublin przebudował skład. "Wiem, że wiele osób kręci nosami na Krzyśka Buczkowskiego"
 • Właściciel firmy Metalika przejmuje klub! Ma ambitne plany

  Właściciel firmy Metalika przejmuje klub! Ma ambitne plany

  W poniedziałkowy wieczór klub z Rawicza poinformował o zmianach w zarządzie klubu. Nowym prezesem piątej drużyny sezonu 2020 w 2. Lidze Żużlowej został Sławomir Knop, czyli właściciel firmy Metalika, która jest sponsorem tytularnym klubu. Okazuje się, że wspomniane przetasowania mają być początkiem nowego rozdziału w historii ekipy z Wielkopolski.

 • Największe objawienie ostatniego sezonu w polskim żużlu. Zdradził przyczynę transferu

  Największe objawienie ostatniego sezonu w polskim żużlu. Zdradził przyczynę transferu

  Norbert Krakowiak okazał się z objawień sezonu 2020 w PGE Ekstralidze. 21-latek poprawił swoją średnią biegopunktową i był czwartym najskuteczniejszym juniorem w całych rozgrywkach. W obszernym wywiadzie nowy nabytek MrGarden GKM-u Grudziądz mówi o tym, jak czuje się ponad miesiąc po bardzo groźnym wypadku, którego doznał meczu o brąz, podaje przyczynę przenosin z Zielonej Góry do Grudziądza oraz opowiada o postępach na studiach.

 • Nie żyje legenda polskiego żużla. Jeden z najwybitniejszych w historii