Skoki narciarskie

 • Austriak i Niemka zatrzymali Małysza w górach. "Pan był bardzo niezadowolony"

  Austriak i Niemka zatrzymali Małysza w górach. "Pan był bardzo niezadowolony"

  Adam Małysz był już skoczkiem i rajdowcem. Z nartami się jednak nie rozstał i nie chodzi tylko o pomoc polskim zawodnikom w trakcie sezonu Pucharu Świata. Sam uprawia zupełnie nowy sport. - Któregoś razu powiedziałem: trzeba by się zacząć coś ruszać. Brakowało mi aktywności - mówi Sport.pl i tłumaczy, jak zaraził się skitouringiem.

 • 18-letni Polak już lata jak Morgenstern. "Nie ma najmniejszego problemu"

  18-letni Polak już lata jak Morgenstern. "Nie ma najmniejszego problemu"

  W czwartek stał się pełnoletni, ale nie miał czasu na długie świętowanie urodzin. W prezencie na osiemnastkę dostał debiut w Pucharze Świata w piątkowych kwalifikacjach. Według wielu Jan Habdas jest jednak materiałem na tego, który już niedługo będzie skakał tam regularnie.

 • Legendarny skoczek wróci na skocznię? "Gdyby ludzie w Polsce bardzo chcieli"

  Legendarny skoczek wróci na skocznię? "Gdyby ludzie w Polsce bardzo chcieli"

  - Gdyby ludzie w Polsce bardzo chcieli zobaczyć mnie na skoczni, to przyjadę, ale całkiem serio uważam, że tak jak postanowiłem jest dla mnie najlepiej - powiedział Gregor Schlierenzauer, który we wrześniu tego roku zakończył sportową karierę. Austriacki mistrz zdradził, jakie miał myśli po rezygnacji ze skoków.

 • Smutny klimat, Japończycy narzekają, a skocznia rewelacyjna. Tak wygląda Wisła przed PŚ

  Smutny klimat, Japończycy narzekają, a skocznia rewelacyjna. Tak wygląda Wisła przed PŚ

  Smutny klimat w mieście, który ma się zamienić w święto polskich kibiców, Japończycy narzekający na warunki hotelowe, zamartwiająca prognoza pogody, skocznia przygotowana najlepiej od lat i polska kadra szukająca formy - tak wygląda obrazek tuż przed zawodami Pucharu Świata w Wiśle, które startują już w piątek od treningów i kwalifikacji. Relacja na żywo od 15:45 na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

 • 18-letni Jan Habdas zadebiutuje w kwalifikacjach PŚ. Świetnie sobie radził w FIS Cup