Skoki narciarskie

 • Alarm w polskiej kadrze skoczków? 'Nie wszystko jest na miejscu'

  Alarm w polskiej kadrze skoczków? "Nie wszystko jest na miejscu"

  Dawid Kubacki nie jest już liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a Kamil Stoch sam przyznaje, że męczy się ze swoimi skokami. Czy mamy się obawiać o formę naszych skoczków przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Planicy? - Nie wszystko jest na miejscu - mówi Jakub Balcerski, dziennikarz Sport.pl w programie Sport.pl LIVE.

 • Kamil Stoch dostał wolne i to wykorzysta. Znamy plany polskiego skoczka
 • Granerud może zostać wycofany z PŚ. Zaskakujący manewr trenera Norwegów

  Granerud może zostać wycofany z PŚ. Zaskakujący manewr trenera Norwegów

  Halvor Egner Granerud ma coraz bardziej komfortową sytuację w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Norweg ma zdecydowaną przewagę nad drugim Dawidem Kubackim, którą może jeszcze powiększyć po konkursach w Lake Placid. To sprawia, że Norwegowie mogą zdecydować się na odważny ruch. Skoczek zostałby wycofany z zawodów w Rasnovie, tuż przed mistrzostwami świata w Planicy.

 • Niepokojące słowa o Kubackim po Willingen. 'Nie jest najlepiej'

  Niepokojące słowa o Kubackim po Willingen. "Nie jest najlepiej"

  - Zaczyna za dużo myśleć, nie ma już takiego luzu i swobody - właśnie w tym problemów Dawida Kubackiego upatruje trener Kazimierz Długopolski. Postawa wicelidera Pucharu Świata w skokach narciarskich, w ostatnich tygodniach nieco rozczarowuje. To niepokojący znak przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Planicy.

 • Sensacyjna zmiana w skokach narciarskich. Trener odchodzi po ośmiu latach
 • Stoch się pogubił. Czas na 'reset'. Małysz ujawnia plan

  Stoch się pogubił. Czas na "reset". Małysz ujawnia plan

  - Na razie reset głowy - mówi Adam Małysz. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego zdradza nam plan naprawy Kamila Stocha. Na dwa i pół tygodnia przed mistrzostwami świata nasz najbardziej utytułowany skoczek pogubił się i został wycofany z Pucharu Świata.

 • Oficjalnie: Stoch nie leci do Lake Placid. Thurnbichler podał kadrę

  Oficjalnie: Stoch nie leci do Lake Placid. Thurnbichler podał kadrę

  Thomas Thurnbichler podał kadrę polskich skoczków, którzy polecą na weekendowe konkursy Pucharu Świata do amerykańskiego Lake Placid. Zabrakło na niej Kamila Stoch. To oznacza, że trener podtrzymał swoją decyzję, którą podjął jeszcze w Willingen.

 • Granerud zaskakuje. Zobaczył, jaką ma przewagę. Może sobie na to pozwolić
 • Wielka afera w skokach. 'Kolega'. Eisenbichler sugeruje, kto był 'kretem'
 • Od tego zaczynają się problemy Stocha. 'To widać'. Poważny błąd

  Od tego zaczynają się problemy Stocha. "To widać". Poważny błąd

  Drugi raz w ciągu dwóch sezonów Kamil Stoch jest wycofywany z Pucharu Świata i robi sobie przerwę przed najważniejszą imprezą. Rok temu były to igrzyska olimpijskie w Pekinie, a teraz mistrzostwa świata w Planicy. - Kamil jest w miejscu, w którym skoro jeden skok mógł mu wszystko zburzyć, to teraz jeden skok może pomóc wszystko odbudować - mówi Sport.pl pierwszy trener Adam Małysza, Jan Szturc i tłumaczy, co Polak musi poprawić, żeby wrócić do formy.