Skoki narciarskie

 • Sobczyk może trenować Zografskiego. Bułgar przeprowadza się do Polski

  Sobczyk może trenować Zografskiego. Bułgar przeprowadza się do Polski

  Pojawiają się głośne plotki, że Grzegorz Sobczyk, do niedawna asystent Michala Doleżala w polskiej kadrze, może spróbować swoich sił w roli pierwszego trenera. Miałby on zostać nowym opiekunem Władimira Zografskiego, jedynego reprezentanta Bułgarii w stawce Pucharu Świata.

 • Długopolski: Doleżal miał niewiele do powiedzenia w kadrze skoczków

  Długopolski: Doleżal miał niewiele do powiedzenia w kadrze skoczków

  - Michal pod koniec miał niewiele do powiedzenia. Wiele osób mieszało się w szkolenie. Również osoby spoza kadry - powiedział trener Kazimierz Długopolski w rozmowie z TVP Sport o ostatnich miesiącach pracy Michala Doleżala z polskimi skoczkami. Uważa także, że Thomas Thurnbichler nie pozowoli sobie na tego typu praktyki.

 • Dzika szarża na trwający od 20 lat ład. FIS chce rewolucji w prawach do transmisji

  Dzika szarża na trwający od 20 lat ład. FIS chce rewolucji w prawach do transmisji

  Nowy prezes FIS-u Johan Eliasch chce rewolucji w sposobie sprzedawania praw do transmisji. FIS chce centralizacji praw, ale problemem jest to, że chciałby to zrobić wbrew obowiązującym umowom. Prowadziłoby to do wielu roszczeń prawnych i procesów sądowych na lata, z ogromnymi dodatkowymi kosztami i niepewnością. Czy kibice muszą drżeć o to, gdzie wkrótce obejrzą np. skoki narciarskie?

 • Kamil Stoch oczyścił głowę i deklaruje: Jest super

  Kamil Stoch oczyścił głowę i deklaruje: Jest super

  - Pierwsze zgrupowanie było naprawdę bardzo owocne. Nowy sztab ma wiele świetnych pomysłów i bardzo profesjonalne podejście do wielu rzeczy. Sama komunikacja z nowym trenerem jest super - stwierdził Kamil Stoch, cytowany przez oficjalną stronę Polskiego Związku Narciarskiego.

 • Rafał Kot przejechał się po Doleżalu. 'To jedyne, co go łączy z Thurnbichlerem'