Skoki narciarskie

 • Gigantyczna sensacja w skokach. Największy sukces w historii kraju [WIDEO]

  Gigantyczna sensacja w skokach. Największy sukces w historii kraju [WIDEO]

  Gregor Deschwanden wygrał sobotni konkurs indywidualny Letniego Grand Prix w Rasnovie. Największym wydarzeniem był jednak świetny występ Fatiha Ardy Ipcioglu, który jako pierwszy w historii turecki skoczek zajął miejsce na podium w konkursie LGP. Powodów do zadowolenia nie mają za to Polacy, tylko jeden z naszych młodych reprezentantów awansował do drugiej serii.

 • Znanemu skoczkowi grozi 10 lat więzienia

  Znanemu skoczkowi grozi 10 lat więzienia

  Harri Olli miał być wielką gwiazdą skoków narciarskich, ale nie osiągnął tak wielkich sukcesów, jak mu przepowiadano. W trakcie kariery wielokrotnie pakował się w kłopoty, a kolejny głośny incydent z jego udziałem miał miejsce w styczniu zeszłego roku. Wówczas poważnie pobił mężczyznę i niedługo stanie przed sądem, gdzie odpowie za ten czyn. Według informacji fińskiej gazety "Seiska" może grozić mu bardzo surowa kara.

 • Słynny skoczek stanie przed sądem. 'Zmarnowany talent'

  Słynny skoczek stanie przed sądem. "Zmarnowany talent"

  Przez lata Harri Olli był określany skandalistą i alkoholikiem. W przypadku tego pierwszego określenia nic się nie zmieniło, bo były fiński skoczek znów stanie przed sądem. Rozprawa ma się odbyć w listopadzie tego roku - podaje dziennik "Ilta-Sanomat".

 • Przełom ws. legendarnej polskiej skoczni. Adam Małysz był i obiecał

  Przełom ws. legendarnej polskiej skoczni. Adam Małysz był i obiecał

  Najstarsza skocznia narciarska w Polsce - Krucza Skała w Lubawce niedługo może doczekać się modernizacji. Na obiekcie we wtorek 5 września pojawił się m.in. prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz. - Obiecał nam konkretną pomoc w tej materii - mówi radny Rafała Czury, portalowi skokipolska.pl.

 • Ten kraj może zniknąć z mapy skoków. Rzeczywistość okazała się brutalna
 • Adam Małysz wrzucił filmik. Klęska żywiołowa. 'Staramy się naprawić szkody' [WIDEO]

  Adam Małysz wrzucił filmik. Klęska żywiołowa. "Staramy się naprawić szkody" [WIDEO]

  Do największych atrakcji turystycznych w Wiśle z pewnością należy Galeria Sportowych Trofeów pochodzącego stamtąd Adama Małysza. Na jakiś czas muzeum pozostanie jednak zamknięte, a wszystko przez powódź, która całkowicie zalała budynek. "Staramy się naprawić szkody" - informuje prezes Polskiego Związku Narciarskiego w mediach społecznościowych.

 • Ciężkie chwile Graneruda. 'Muszę od nowa nauczyć się skakać'

  Ciężkie chwile Graneruda. "Muszę od nowa nauczyć się skakać"

  Na początku czerwca Halvor Egner Granerud runął na zeskok w skoczni w Lillehammer podczas sesji treningowej. Teraz Norweg normalnie przygotowuje się do sezonu. Jak wygląda jego sytuacja? - Muszę od nowa nauczyć się skakać - opowiada Granerud w rozmowie z norweskimi mediami.

 • To będzie wielka zmiana. Chcą wydać 53 mln zł. Mają mistrzowskie plany
 • Stoch przyznał się do obaw. Może mieć problem. 'Byle nie...'

  Stoch przyznał się do obaw. Może mieć problem. "Byle nie..."

  Kamil Stoch znalazł trochę wolnego czasu w przerwie między etapami Letniego Grand Prix, dlatego wraz z żoną wyruszył na wakacje. Polski skoczek nie wybrał Zanzibaru czy Majorki, a piękną, polską Suwalszczyznę, o czym poinformował fanów w mediach społecznościowych.

 • Dziewczyna Żyły pokazała zdjęcie w bikini. 'Zazdroszczę Panu'