Skoki narciarskie

 • Żyła triumfuje w Szczyrku! Przykry koniec konkursu

  Żyła triumfuje w Szczyrku! Przykry koniec konkursu

  Piotr Żyła zwyciężył w niedzielnym konkursie Letniego Grand Prix w Szczyrku. Podium uzupełnili Władimir Zografski oraz Luca Roth. W pierwszej jedenastce znaleźli się wszyscy biało-czerwoni. Z uwagi na zbyt mocne podmuchy wiatru odbyła się tylko jedna seria, w której Żyła poszybował na 105 metr.

 • Żyła triumfuje w jednoseryjnym konkursie w Szczyrku [ZAPIS RELACJI]
 • Kuriozalne kwalifikacje do LGP w Szczyrku. Żyła triumfuje

  Kuriozalne kwalifikacje do LGP w Szczyrku. Żyła triumfuje

  Piotr Żyła wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Letniego Grand Prix na normalnej skoczni w Szczyrku. Polak nieznacznie pokonał lidera klasyfikacji generalnej Władimira Zografskiego. W zawodach wystąpi pięciu polskich skoczków. Doszło też do nietypowej sytuacji...

 • Wszystko ustalone. Nowy polski turniej w skokach gotowy. 'Prawdziwy raj'

  Wszystko ustalone. Nowy polski turniej w skokach gotowy. "Prawdziwy raj"

  Turniej Polish Tour na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem zadebiutuje w Pucharze Świata tej zimy. - Dla nas to prawdziwy raj - mówi o tym pomyśle dyrektor PŚ, Sandro Pertile. Włoch zdradza nam szczegóły rywalizacji w Polish Tour ustalone podczas Letniego Grand Prix w Szczyrku.

 • Tajner dostał sygnał od Tuska. Oto jego plan. 'Ten system jest po prostu słaby'

  Tajner dostał sygnał od Tuska. Oto jego plan. "Ten system jest po prostu słaby"

  - Nie chcę się mocno angażować w politykę, bo musiałbym się jej uczyć, a nie o to chodzi. Chciałbym za to udzielać się w sejmowej komisji sportu - mówi Sport.pl Apoloniusz Tajner, były trener skoków i prezes Polskiego Związku Narciarskiego, który wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych z listy Koalicji Obywatelskiej.