Skoki narciarskie

 • Dramat Kubackiego. Małysz wysłał mu SMS. 'Tak, oczywiście'

  Dramat Kubackiego. Małysz wysłał mu SMS. "Tak, oczywiście"

  - Wspieramy Dawida, jak możemy. W tej chwili modlimy się za niego. Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie. Odpisał: "Tak, oczywiście, dziękuję" - powiedział Adam Małysz o Dawidzie Kubackim, który w poniedziałek poinformował, że jego żona walczy o życie w szpitalu.

 • Stoch wygrał w Planicy, Małysz zachwycony. Jedyny taki konkurs w historii

  Stoch wygrał w Planicy, Małysz zachwycony. Jedyny taki konkurs w historii

  Dokładnie 12 lat temu Adam Małysz kończył karierę i jedyny raz w historii stanął na podium razem z Kamilem Stochem. Ten wygrał wtedy trzeci konkurs w karierze i w Planicy dokonała się symboliczna zmiana warty. "I pomyśleć, że zdaniem niektórych to miały być ostatnie tak piękne chwile w polskich skokach" - napisał Małysz, wspominając te chwile.

 • Zagraniczne media piszą o dramacie Dawida Kubackiego

  Zagraniczne media piszą o dramacie Dawida Kubackiego

  Zagraniczne media zareagowały na wpis Dawida Kubackiego, w którym zdradza powody swojej nieobecności podczas niedzielnego konkursu w Vikersund. "Walka o życie" - brzmi tytuł na głównej stronie norweskiego serwisu "Dagbladet".

 • Sensacyjny pomysł ws. Raw Air. Granerud zareagował. 'To trochę za mało'

  Sensacyjny pomysł ws. Raw Air. Granerud zareagował. "To trochę za mało"

  Po zakończeniu tegorocznego Raw Air w norweskich mediach pojawiły się doniesienia o ewentualnych zmianach w formacie następnej edycji cyklu. Wizję poparły norweskie skoczkinie, a przedyskutowanie jej zapowiedział Sandro Pertile. Pomysł nie spodobał się jednak Halvorowi Egnerowi Granerudowi, który wyraził jasny sprzeciw.

 • FIS pisze do Kubackiego. 'Prosimy o to wszystkich kibiców'

  FIS pisze do Kubackiego. "Prosimy o to wszystkich kibiców"

  - Jako rodzina skoków narciarskich, silnie cię wspieramy i wysyłamy Marcie najlepsze życzenia. (...) Nasze myśli są z wami, Dawidzie i Marto! Bądźcie silni - napisała Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) do Dawida Kubackiego, który w poniedziałek poinformował, że jego żona Marta znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu i walczy o życie.