Tenis

 • Tam Świątek będzie szukać punktów w rankingu. Oto harmonogram turniejów WTA Tour

  Tam Świątek będzie szukać punktów w rankingu. Oto harmonogram turniejów WTA Tour

  Iga Świątek szykuje się do startu w turnieju w Dosze. Będzie to dla niej pierwszy z kilku ważnych turniejów w najbliższych tygodniach. Harmonogram turniejów WTA Tour jest napięty, a Polce będzie zależało na tym, aby powtórzyć bardzo dobre wyniki z zeszłego sezonu. Wygrane wiążą sie z punktami, które liczone są w rankingu WTA.

 • Świat tenisa wspiera Rosjan i Białorusinów. Apel legendy: Życie jest za krótkie

  Świat tenisa wspiera Rosjan i Białorusinów. Apel legendy: Życie jest za krótkie

  - Życie jest za krótkie. Niech grają i dostają swoje pieniądze - apeluje Billie Jean King, legenda tenisa. W podobnym tonie zaczynają się wypowiadać kolejni eksperci, którym wykluczenie Rosjan i Białorusinów z tenisowych turniejów przestało się podobać. - Środowisko zdaje sobie sprawę, że zakaz wyrządził więcej szkody niż pożytku. Nikt na tym nie wygrał - mówi Sport.pl Jon Wertheim, redaktor i dziennikarz "Sports Illustrated".

 • Szok. Ujawniono szczegóły kontuzji Djokovicia na AO. 'Trzycentymetrowe'

  Szok. Ujawniono szczegóły kontuzji Djokovicia na AO. "Trzycentymetrowe"

  Novak Djoković triumfował w tegorocznym Australian Open, a jego sukces zasługuje na wyjątkowe uznanie, biorąc pod uwagę kontuzję, z którą zmagał się przez cały turniej. O jej szczegółach opowiedział Craig Tiley. - Aż trudno uwierzyć, że zawodnicy mogą tak skutecznie walczyć z tak poważnymi urazami - podkreślił.

 • Ekspert zaskakuje ws. Igi Świątek. 'Zachowuje się jak 50. tenisistka świata'

  Ekspert zaskakuje ws. Igi Świątek. "Zachowuje się jak 50. tenisistka świata"

  Iga Świątek pozostaje zdecydowaną liderką rankingu WTA, ale po Australian Open zyskała dwie niezwykle groźne rywalki: Arynę Sabalenkę i Elenę Rybakinę. - Prawdziwe pole do poprawy leży u Igi w przygotowaniu mentalnym. Czasem zachowuje się jak 50. tenisistka na świecie, przepełniona brakiem wiary w siebie - mówi Sport.pl Jon Wertheim, redaktor i dziennikarz "Sports Illustrated".

 • Haniebne słowa rosyjskiego propagandysty. Żenujący spektakl na Australian Open

  Haniebne słowa rosyjskiego propagandysty. Żenujący spektakl na Australian Open

  - Naszym obowiązkiem było przeprowadzenie małej lokalnej operacji specjalnej. Jej celem było zirytowanie wroga - powiedział Simeon Bojkow na temat wieców proputinowskich, które zorganizowano podczas Australian Open. W jednym z nich brał udział ojciec Novaka Djokovicia, Srdjan, za co Rosjanin złożył mu podziękowania.