Tenis

 • Świątek postawiła sobie kolejne wyzwanie. Brawo, brawo. 'Trzeba być gotowym'
 • Kluczowy czas dla Igi Świątek. Jej przewaga może gwałtownie stopnieć

  Kluczowy czas dla Igi Świątek. Jej przewaga może gwałtownie stopnieć

  Iga Świątek to bezsprzeczna liderka światowego rankingu WTA z przewagą ponad czterech tysięcy punktów nad drugą Aryną Sabalenką. Ta różnica może jednak szybko stopnieć, jeśli Polce przydarzą się niepowodzenia w najbliższych miesiącach. Broni bowiem wielu punktów zdobytych na kortach twardych w Stanach Zjednoczonych oraz europejskiej mączce.

 • Największa rywalka Igi Świątek ukryła łzy i pobyt w Rosji. 'Nikt mi nie pomoże'
 • Kyrgios przyznał się do napaści na byłą dziewczynę. Jest wyrok. 'Przepraszam'

  Kyrgios przyznał się do napaści na byłą dziewczynę. Jest wyrok. "Przepraszam"

  Nick Kyrgios przyznał się przed sądem do napaści na Chiarę Passari, swoją byłą dziewczynę, do której doszło w styczniu 2021 roku - informuje BBC. Dzięki temu tenisista uniknął wyroku skazującego, a konkretniej kary dwóch lat pozbawienia wolności. - Zareagowałem na ten trudny moment w sposób, którego bardzo żałuję. Wiem, że to nie było w porządku - mówił Kyrgios po orzeczeniu sądu.

 • Mistrzyni Wimbledonu wraca do gry. 'Do zobaczenia. Ponownie'. Wielki powrót

  Mistrzyni Wimbledonu wraca do gry. "Do zobaczenia. Ponownie". Wielki powrót

  - Do zobaczenia na kortach w lecie. Ponownie - napisała na Instagramie Barbora Strycova, mistrzyni Wimbledonu w deblu z 2019 roku. To zwiastuje powrót Czeszki do touru po niemal dwóch latach, kiedy postanowiła zakończyć karierę z powodu narodzin dziecka. Wygląda na to, że Strycova wystąpi w deblu wraz z Petrą Kvitovą.