Tenis

 • Magda Linette wyróżniona przez Australian Open. W jednym szeregu z gwiazdami
 • Światowi eksperci: Dominacja Igi Świątek w tym roku ma się skończyć

  Światowi eksperci: Dominacja Igi Świątek w tym roku ma się skończyć

  Według światowych ekspertów kobiecy tenis nie będzie przez nikogo zdominowany w tym roku. Sugerują, że Iga Świątek nie będzie już tak odjeżdżać rywalkom na korcie, przez co straci pierwsze miejsce w rankingu WTA. Na pozycji liderki ma dochodzić dość często do zmian.

 • Tam Świątek będzie szukać punktów w rankingu. Oto harmonogram turniejów WTA Tour

  Tam Świątek będzie szukać punktów w rankingu. Oto harmonogram turniejów WTA Tour

  Iga Świątek szykuje się do startu w turnieju w Dosze. Będzie to dla niej pierwszy z kilku ważnych turniejów w najbliższych tygodniach. Harmonogram turniejów WTA Tour jest napięty, a Polce będzie zależało na tym, aby powtórzyć bardzo dobre wyniki z zeszłego sezonu. Wygrane wiążą sie z punktami, które liczone są w rankingu WTA.

 • Świat tenisa wspiera Rosjan i Białorusinów. Apel legendy: Życie jest za krótkie

  Świat tenisa wspiera Rosjan i Białorusinów. Apel legendy: Życie jest za krótkie

  - Życie jest za krótkie. Niech grają i dostają swoje pieniądze - apeluje Billie Jean King, legenda tenisa. W podobnym tonie zaczynają się wypowiadać kolejni eksperci, którym wykluczenie Rosjan i Białorusinów z tenisowych turniejów przestało się podobać. - Środowisko zdaje sobie sprawę, że zakaz wyrządził więcej szkody niż pożytku. Nikt na tym nie wygrał - mówi Sport.pl Jon Wertheim, redaktor i dziennikarz "Sports Illustrated".

 • Szok. Ujawniono szczegóły kontuzji Djokovicia na AO. 'Trzycentymetrowe'

  Szok. Ujawniono szczegóły kontuzji Djokovicia na AO. "Trzycentymetrowe"

  Novak Djoković triumfował w tegorocznym Australian Open, a jego sukces zasługuje na wyjątkowe uznanie, biorąc pod uwagę kontuzję, z którą zmagał się przez cały turniej. O jej szczegółach opowiedział Craig Tiley. - Aż trudno uwierzyć, że zawodnicy mogą tak skutecznie walczyć z tak poważnymi urazami - podkreślił.