Tenis

 • Tiafoe odpowiedział Murrayowi. Na wesoło. 'Jesteś klaunem'

  Tiafoe odpowiedział Murrayowi. Na wesoło. "Jesteś klaunem"

  W piątek rozpoczęły się zmagania w Laver Cup. Przed startem rywalizacji Andy Murray zaczepił za pomocą mediów społecznościowych Francesa Tiafoe, a odpowiedź Amerykanina była natychmiastowa. - Jesteś klaunem - napisał tenisista.

 • Federer oczami Polaków. Głośny w szatni, wielki na korcie. 'Byłam w dużym szoku'

  Federer oczami Polaków. Głośny w szatni, wielki na korcie. "Byłam w dużym szoku"

  Wielu marzyło, by pokonać Rogera Federera, a Marcinowi Matkowskiemu udało się to i na korcie, i w Pac-Mana. Wojciech Fibak, który na początku nie dostrzegł geniuszu Szwajcara, pomagał rozpracować go przerażonemu Juergenowi Melzerowi. Listę wskazówek taktycznych od kończącej teraz karierę legendy tenisa otrzymał kiedyś Michał Przysiężny. Polacy, którzy mieli styczność z Federerem, są zgodni - był królem zarówno kortów, jak i szatni. Królem z ludzką twarzą.

 • Wielki Roger Federer. Brawo, brawo. Piękny gest

  Wielki Roger Federer. Brawo, brawo. Piękny gest

  Roger Federer podczas rywalizacji w Laver Cup rozegra ostatni mecz w karierze. Wielki Szwajcar przez lata inspirował nie tylko swoją grą, ale także działalnością charytatywną. Tenisista w 2006 roku został ambasadorem dobrej woli UNICEF.

 • Szokujące sceny na turnieju w Londynie. Kibic wskoczył na kort i podpalił sobie rękę
 • Hurkacz w trybie błyskawicznym. Brawo. 67 minut i jest półfinał

  Hurkacz w trybie błyskawicznym. Brawo. 67 minut i jest półfinał

  Hubert Hurkacz (ATP 10.) pokonał w ćwierćfinale turnieju w Metz Francuza Arthura Rinderknecha (ATP 60.) 6:3, 6:2 i zameldował się w półfinale francuskiej imprezy. Polak broni tytułu wywalczonego przed rokiem, kiedy to w finale pokonał Hiszpana Pablo Carreno-Bustę.