Tenis

 • Radwańska jednoznacznie o Idze Światek

  Radwańska jednoznacznie o Idze Światek

  Iga Świątek odpadła w czwartek z Australian Open po porażce w półfinałowym spotkaniu z Daniele Collins. - Sądzę, że Iga mogła być zmęczona po ćwierćfinale. Zarówno fizycznie jak i mentalnie - powiedziała o występie swojej rodaczki Urszula Radwańska w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

 • "Co to do cholery jest? Ludzie mają to w dupie". Ale nie on: Jesteś inspiracją
 • Tak światowe media podsumowały półfinał Igi Świątek

  Tak światowe media podsumowały półfinał Igi Świątek

  "Siła, agresywność, inicjatywa", "niesłabnąca energia", "rozgrywa turniej życia" - czytamy o Danielle Collins po wygranej z Igą Świątek (6:4, 6:1) w półfinale Australian Open. Światowe media rozpisują się na temat Amerykanki.

 • "Mordercze piłki" w meczu Igi Świątek. Polka nie wiedziała, co się dzieje

  "Mordercze piłki" w meczu Igi Świątek. Polka nie wiedziała, co się dzieje

  - Byłam przygotowana na jej agresywny styl gry, ale myślę, że dzisiaj zmierzyłam się z najszybszymi piłkami, jakie kiedykolwiek otrzymywałam w trakcie meczu - mówiła o Danielle Collins Iga Świątek. Polka przegrała w półfinale Australian Open i momentami nie wiedziała, co się dzieje. Nie była w stanie odpowiedzieć na "mordercze piłki" ze strony Amerykanki.

 • Jednoznaczne podsumowanie Australian Open w wykonaniu Igi Świątek

  Jednoznaczne podsumowanie Australian Open w wykonaniu Igi Świątek

  - Iga Świątek może być bardzo zadowolona z występu w Australian Open. Mecze z Cirsteą i Kanepi na pewno dodadzą jej pewności siebie. Godne podziwu jest to, jak Iga radziła sobie z emocjami przy ważnych piłkach - mówi Justyna Kostyra, dziennikarka Viaplay.

 • Kluczowy element w grze Igi Świątek do pilnej poprawy. "Temat do rozmów"

  Kluczowy element w grze Igi Świątek do pilnej poprawy. "Temat do rozmów"

  - Iga wycisnęła z tego turnieju wszystko, co było do wyciśnięcia - mówi Marek Furjan. W półfinale Australian Open Iga Świątek przegrała z Danielle Collins 4:6, 1:6. Komentator Eurosportu i Canal + docenia, że Świątek dotarła tak daleko, ale też wskazuje, o czym będzie musiał porozmawiać zespół naszej najlepszej tenisistki.

 • "Najlepszy". Iga Świątek usiadła i zaczęła porównywać. Kibice nie mają wątpliwości
 • Iga Świątek już przebiła Radwańską. I nie chce się zatrzymać! Budzi szacunek

  Iga Świątek już przebiła Radwańską. I nie chce się zatrzymać! Budzi szacunek

  Iga Świątek zagrała słabo. Iga Świątek nie miała szans. Iga Świątek przegrała z Danielle Collins 4:6, 1:6 i odpadła z Australian Open. Ale to był aż półfinał! Patrząc z szerszej perspektywy - 20-letnia Polka znów błysnęła na wielkiej scenie. Iga Świątek wciąż rośnie i już robi rzeczy, których na tym etapie kariery nie robiła Agnieszka Radwańska.

 • Zadziwiająca reakcja rywalki Świątek po zwycięstwie. "Jeszcze nie skończyła"
 • Rywalka Igi Świątek tłumaczy przedziwne zachowanie podczas meczu. "Działa"

  Rywalka Igi Świątek tłumaczy przedziwne zachowanie podczas meczu. "Działa"

  - Super przygoda! To nie jest tak, że wszystko przychodzi w jedną noc, to ciężka praca, która kosztuje lata wyrzeczeń - powiedziała Danielle Collins po zwycięstwie nad Igą Świątek. Dla Amerykanki awans do finału Australian Open to życiowy sukces. 28-latka wyjaśniła także, dlaczego w trakcie przerw w meczu w ogólnie siadała.