Tenis

 • Wielki powrót byłej finalistki Rolanda Garrosa. Wyrzuciła rewelację turnieju
 • Co za słowa o Świątek. I to z ust jej najbliższej rywalki

  Co za słowa o Świątek. I to z ust jej najbliższej rywalki

  - Następny mecz będzie jednym z największych wyzwań - tak o spotkaniu z Igą Świątek wypowiedziała się Łesia Curenko. Obie tenisistki zmierzą się w czwartej rundzie tegorocznego Roland Garros. Ostatnio grały ze sobą podczas zawodów w Rzymie. - Iga wtedy była za dobra - stwierdziła Ukrainka.

 • Kuriozum w Roland Garros. Rywalka Świątek grzmi. 'Jak można?'

  Kuriozum w Roland Garros. Rywalka Świątek grzmi. "Jak można?"

  Władze Roland Garros wreszcie zdecydowały się przyznać mecz sesji wieczornej rywalizacji kobiet, ale wtedy nastąpił nieoczekiwany zwrot. Kibice zaczęli zwracać bilety na niedzielne spotkanie. Ich zachowanie krytykuje Ons Jabeur. - Myślą, że to będzie beznadziejny mecz, ale tak nie jest - stwierdziła.

 • Wymowny gest sensacji Rolanda Garrosa w meczu z Rosjanką. 'Wojna blisko'

  Wymowny gest sensacji Rolanda Garrosa w meczu z Rosjanką. "Wojna blisko"

  Anna Karolina Schmiedlowa to nie tylko sensacja Roland Garros 2023, ale także autorka głośnych gestów wsparcia dla Ukrainy. Doszło do nich w trakcie meczu z Rosjanką Wieroniką Kudermietową oraz po ich zakończeniu. - Wojna jest blisko mojego domu - tłumaczyła Słowaczka w rozmowie ze Sport.pl.

 • Dobre wieści dla Igi Świątek. Na to właśnie czeka. Sabalenka pod presją

  Dobre wieści dla Igi Świątek. Na to właśnie czeka. Sabalenka pod presją

  Iga Świątek wygrała 6:0, 6:0 z Xinyu Wang i awansowała do IV rundy Roland Garros. Zwycięstwo pozwoliło jej umocnić się na podium rankingu WTA Race. Istnieje szansa, że po turnieju Polka przejmie nawet prowadzenie w tej klasyfikacji. Aby tego dokonać, musi jednak liczyć na potknięcie największej rywalki - Aryny Sabalenki.