NBA

 • Byli na dnie. Największa przemiana w NBA od lat. Kardashian mówi: to koniec żartów

  Byli na dnie. Największa przemiana w NBA od lat. Kardashian mówi: to koniec żartów

  Czasy się zmieniają, a LeBron James wciąż w finałach. Na razie tylko Konferencji Zachodniej, ale od gry o tytuł "Króla" Jamesa dzielą już tylko cztery kroki. Jego Lakers wyrzucili z play-off Warriors - było nie było wciąż aktualnych mistrzów NBA - dokładnie sześć miesięcy po tym, jak wpadli w najgłębszy od lat kryzys.

 • Decydująca noc w NBA. Mistrzowie poza burtą. Rewelacja sezonu też wyeliminowana

  Decydująca noc w NBA. Mistrzowie poza burtą. Rewelacja sezonu też wyeliminowana

  Los Angeles Lakers i Miami Heat zrobiły wielki krok do tytułu mistrzowskiego NBA. Wywalczyły awans do finału swoich Konferencji. Lakers po serii sześciu pasjonujących spotkań wyeliminowali broniących tytułu Golden State Warriors. Heat okazali się natomiast lepsi od rewelacyjnych w tym sezonie New York Knicks. Obie drużyny przypieczętowały sukces minionej nocy.

 • Gwiazdor NBA wstąpił do wojska. Przeszedł szokującą metamorfozę

  Gwiazdor NBA wstąpił do wojska. Przeszedł szokującą metamorfozę

  Lauri Markkanen zakończył już sezon w barwach Utah Jazz, ale zamiast na zasłużony odpoczynek, udał się... do wojska, by odbyć obowiązkową służbę. Na miejscu przeszedł też szokującą metamorfozę. - Postaram się być tak wytrwały, jak na boisku. I choć jest to nasze zobowiązanie, to jednocześnie jestem z niego dumny - podkreślił 25-latek.

 • Lakers coraz bliżej sprawienia sensacji. Niespodziewany bohater końcówki meczu
 • Co za mecz w NBA. Do zwycięstwa w dogrywce zabrakło im ułamka sekundy