Stan zdrowia pokrzyżował plany Arjena Robbena. To koniec

Arjen Robben zakończy sportową karierę po tym sezonie - poinformował Kees Jansma, holenderski dziennikarz telewizji Foxsports. 35-letni piłkarz Bayernu Monachium nie planował sportowej emerytury po sezonie 2018/2019, ale jego plany pokrzyżował stan zdrowia.
Zobacz wideo

Ostatni raz na boisku Arjen Robben pojawił się w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu zmaga się z urazami uda oraz łydki. I to właśnie stan zdrowia ma uniemożliwiać ma kontynuowanie sportowej kariery. Kees Jansma, holenderski dziennikarz telewizji Foxsports i były dyrektor reprezentacji Holandii, poinformował, że Robben zakończy karierę po tym sezonie.

Wcześniej media informowały, że 35-letni skrzydłowy może po rozstaniu z Bayernem Monachium związać się z klubami w Holandii, Japonii lub Major League Soccer. Stan zdrowia pokrzyżował jednak jego plany.

Arjen Robben jest piłkarzem Bayernu Monachium od 2009 roku. Dla niemieckiego klubu rozegrał 305 meczów, w których strzelił 143 gole i miał 101 asyst. Z Bayernem zdobył m.in. Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i siedem tytułów mistrza Niemiec.

Więcej o:
Copyright © Agora SA