Dominik Wardzichowski

Pasjonat polskiej piłki nożnej i wędkarstwa. Autor programu Dogrywka i współprowadzący Sekcji Piłkarskiej. Relacjonował Euro U-21 i MŚ U-20 rozgrywane w Polsce.

Wychował się w Bielsku-Białej, gdzie obejrzał swój pierwszy mecz: MC Podbeskidzie - Aluminium Konin. Pasjonat polskiej piłki nożnej, wędkarstwa, ale przede wszystkim emocji. Głównie sportowych. Wielki fan Łukasza Merdy, na którym wzorował się podczas gry w juniorach Rekordu Bielsko-Biała i BKS-u Stal Bielsko-Biała. Od siódmego roku życia jeździ na nartach. W Sport.pl pracuje od 2015 roku. Relacjonował Euro U-21 i MŚ U-20 rozgrywane w Polsce. Autor programu Dogrywka i współprowadzący Sekcji Piłkarskiej. Wcześniej współpracował z portalami: ekstraklasa.net, Sport4fans.pl, SportSlaski.pl, sport.tvp.pl, a także z telewizją klubową Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ukończył pierwszy stopień szkoły muzycznej. Grał na wiolonczeli.

Dominik Wardzichowski
 • 'Nigdy, nigdy'! Szokujące wyznanie Joanny Jędrzejczyk

  "Nigdy, nigdy"! Szokujące wyznanie Joanny Jędrzejczyk

  - W organizacji freakfightowej nigdy mnie nie zobaczycie - mówi Sport.pl Joanna Jędrzejczyk. - Nigdy, nigdy? Andrzej Fonfara też mówił, że nigdy nie zawalczy z Marcinem Najmanem, a jednak zawalczył - dopytuję. - Nigdy, nigdy! - zapewnia i opowiada, dlaczego chciałaby przejechać Rajd Dakar i na każdym kroku udowadniać, że siła jest kobietą.

 • Ujawniamy! Tak wyglądał wybór Probierza i słynna prezentacja Marcina Dorny

  Ujawniamy! Tak wyglądał wybór Probierza i słynna prezentacja Marcina Dorny

  Jak wyglądał wybór Michała Probierza na selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski? Jaki wpływ na decyzję miała słynna już prezentacja Marcina Dorny? I co dalej z naszą kadrą? O tym rozmawialiśmy w najnowszym odcinku programu Sport.pl LIVE, w którym gościem Dominika Wardzichowskiego był Marcin Dorna, dyrektor sportowy PZPN. Zapraszamy do oglądania!

 • Kogo powoła Probierz? Wielki powrót na horyzoncie. 'Ma szanse'

  Kogo powoła Probierz? Wielki powrót na horyzoncie. "Ma szanse"

  - Wiem, że wiele osób jest niezadowolonych, wiele osób negatywnie ocenia mój wybór, ale uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko - mówi Michał Probierz w wywiadzie dla Sport.pl. Bije od niego spokój i pewność siebie, ale też przekonanie, że wciąż mało osób wie, jakim jest człowiekiem. - Pan mnie nie zna - mówi wprost, a to był dopiero początek naszej rozmowy.

 • Ujawniamy długość kontraktu Michała Probierza. Specjalny zapis
 • Ostatnie przecieki z PZPN! 55 proc. dla faworyta na stanowisko selekcjonera

  Ostatnie przecieki z PZPN! 55 proc. dla faworyta na stanowisko selekcjonera

  Wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej jest już na ostatniej prostej. W tym tygodniu poznamy decyzję Cezarego Kuleszy, a na dziś największe szanse mają Marek Papszun i Michał Probierz. Walka jest wyrównana, ale niektóre źródła przekonują, że prezes ma już swojego faworyta. Czy zdecyduje się na niego? O tym porozmawiamy w najnowszym odcinku programu Sport.pl LIVE. Ale zanim zajmiemy się piłką nożną, ogrzejemy się również w blasku złota polskich siatkarzy. Zapraszamy do oglądania!

 • To jeszcze nie koniec! Pilny komunikat PZPN. O tym rozmawiali Kulesza z Santosem

  To jeszcze nie koniec! Pilny komunikat PZPN. O tym rozmawiali Kulesza z Santosem

  - Panowie rozmawiali o zakończonym zgrupowaniu, które - jak wiemy - było dla nas bardzo złe jeśli chodzi o wyniki. Dyskutowano również o tej trudnej sytuacji, w której znalazła się reprezentacja Polski w eliminacjach do Euro 2024 - tak brzmi oficjalny komunikat PZPN po spotkaniu Cezarego Kuleszy z Fernando Santosem. Nieoficjalnie wszystko zmierza jednak w kierunku rozstania z Portugalczykiem.

 • Kulminacja rozmów w PZPN! Ujawniamy kulisy i ostateczną datę

  Kulminacja rozmów w PZPN! Ujawniamy kulisy i ostateczną datę

  W Polskim Związki Piłki Nożnej trwa już analiza przyszłości reprezentacji Polski, a jej kulminacyjnym momentem będzie wtorkowe spotkanie prezesa Cezarego Kuleszy z selekcjonerem Fernando Santosem. Czy Portugalczyk zostanie zwolniony? Do kiedy PZPN musi wysłać kolejne powołania? Najnowsze informacje i kulisy rozmów przekażemy Wam w programie Sport.pl LIVE - zapraszamy do oglądania!

 • Polska ma kolejny nowoczesny stadion. Imponująca inwestycja za ponad 200 mln
 • Raków Częstochowa popełnił amatorski błąd. Wierzyć się nie chce

  Raków Częstochowa popełnił amatorski błąd. Wierzyć się nie chce

  Raków rozpoczął mecz z mistrzem Danii tak, jakby przerosła go otoczka związana z Ligą Mistrzów. Co prawda szybko się otrząsnął i w drugiej połowie zdominował faworyta, ale niestety na rewanż i tak pojedzie ze stratą - dzieli się spostrzeżeniami Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.

 • Potężna burza, niemal równo z hymnem Ligi Mistrzów. Sceny w Sosnowcu [WIDEO]
 • Wymarzony trener nie dla Wisły Kraków! Szokujący pomysł. Poszukiwania trwają

  Wymarzony trener nie dla Wisły Kraków! Szokujący pomysł. Poszukiwania trwają

  Wisła Kraków marzy o wyjęciu z Warty Poznań trenera Dawida Szulczka - dowiedział się Sport.pl. Rzecz w tym, że nie ma na to większych szans. Analizowane są więc inne kandydatury na następcę Radosława Sobolewskiego, a klub od dłuższego czasu współpracuje z osobą specjalizującą się w analizie szkoleniowców.

 • Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. 'Musimy to wyjaśnić'

  Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. "Musimy to wyjaśnić"

  Sławomir Peszko zapowiada, że w połowie przyszłego roku będzie gotowy na debiut w MMA. Jego rywalem ma być Piotr Żyła, ale środowisko freak-fighterów i ludzi internetu widzi go w klatce również z innymi przeciwnikami. - Z tego, co wiem, Sławek ma w federacji tylko jednego rywala, z którym można powiedzieć, że się nie lubi i jest jakiś konflikt - mówi nam Konrad Karwat, strongman i zawodnik Clout MMA.

 • Rosjanie i Ukraińcy razem na jednej wyspie. 'Wysoka jakość życia'
 • Kupił usprawiedliwienie Karasia, teraz ujawnia: Wszyscy wiedzą

  Kupił usprawiedliwienie Karasia, teraz ujawnia: Wszyscy wiedzą

  - Pytasz, czy kupuję usprawiedliwienie, że chciał się wyleczyć przed walką? Na pewno. Chyba wszyscy w miarę dorośli ludzie wiedzą, że sterydy pomagają w regeneracji - mówi Sport.pl Marcin Wrzosek, były międzynarodowy mistrz KSW, a obecnie zawodnik Fame MMA. W ten sposób broni przyłapanego na dopingu Roberta Karasia.

 • Tomasz Hajto atakuje. Aż trudno uwierzyć. 'Gównoburza. Hipokryzja'

  Tomasz Hajto atakuje. Aż trudno uwierzyć. "Gównoburza. Hipokryzja"

  - Zrobiliśmy z tego gównoburzę, to jest moje zdanie. Ja się z Mirkiem (Stasiakiem - red.) przyjaźnię i będę przyjaźnił - mówi Sport.pl Tomasz Hajto, gdy pytamy go o aferę w Kiszyniowie. Były reprezentant Polski nie tylko wybiela swojego przyjaciela, zaznacza też, że nie ma nic wspólnego z wylotem Stasiaka do Mołdawii.

 • Sonny Kittel ujawnia. Tak było z reprezentacją Polski: Słyszałem, że Boniek...
 • Najnowsze informacje ws. Fernando Santosa! Prosto z Arabii Saudyjskiej

  Najnowsze informacje ws. Fernando Santosa! Prosto z Arabii Saudyjskiej

  Fernando Santos nie został zarejestrowany jako trener Al-Shabab, nie została też wystawiona wiza na jego nazwisko - dowiedział się Sport.pl. Ludzie pracujący w strukturach ligi arabskiej znają jednak osobę prowadzącą konto, na którym pojawiła się sensacyjna informacja o ofercie dla selekcjonera reprezentacji Polski.

 • Wchodzą do kolejnego polskiego klubu. Nowoczesny stadion, ambitne plany
 • Weszli do wody w trakcie burzy. Porażające nagranie. Prawie 3,5 mln wyświetleń [WIDEO]
 • Jest decyzja Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN ws. Goncalo Feio!

  Jest decyzja Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN ws. Goncalo Feio!

  Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uznała odwołanie Goncalo Feio za bezzasadne. Co więcej, zdecydowała, że zachowanie portugalskiego trenera wobec Pauliny Maciążek miało charakter nie tylko werbalny, ale oddziaływało też na sferę psychiczną pokrzywdzonej, a jego zachowanie po spotkaniu z GKS-em Jastrzębie miało bezpośredni związek z meczem.