Bundesliga

 • Wiadomo, co z Tuchelem po słowach o zwolnieniu. Zdecydował

  Wiadomo, co z Tuchelem po słowach o zwolnieniu. Zdecydował

  Po burzliwej końcówce sezonu zdaniem wielu ekspertów przyszłość Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium stanęła pod znakiem zapytania. Spodziewano się, że podzieli on los zwolnionych działaczy, Olivera Kahna i Hasana Salihamidzicia. Zdaniem mediów Niemiec podjął decyzję, czy zostanie na dłużej w Bawarii.

 • Kahn przerwał milczenie po wylocie z Bayernu. Powiedział, co o tym myśli

  Kahn przerwał milczenie po wylocie z Bayernu. Powiedział, co o tym myśli

  Oliver Kahn udzielił pierwszego wywiadu po zwolnieniu z Bayernu Monachium. Niemiec w rozmowie z "Bildem" podsumował swoją pracę na stanowisku dyrektora generalnego. Wyraził również mocne rozczarowanie zachowaniem władz klubu, które zabroniły mu wstępu na ostatni mecz sezonu.

 • Znany dziennikarz grzmi. Walnął między oczy. 'Lewandowski mógłby się zaśmiać'
 • Media: Bellingham odkrył karty. Zdradzili co zrobił po ostatnim meczu

  Media: Bellingham odkrył karty. Zdradzili co zrobił po ostatnim meczu

  Jude Bellingham od miesięcy łączony jest z odejściem z Borussii Dortmund. Wydaje się to jedynie kwestią czasu, ponieważ niemiecki "Ruhr Nachrichten" informuje, że piłkarz pożegnał się już z pracownikami klubu w godny sposób. Anglik wraz ze swoją matką rozdali sporo prezentów.

 • Żenujące zachowanie Bayernu. Tak 'świętowali' mistrzostwo. Wstyd [WIDEO]

  Żenujące zachowanie Bayernu. Tak "świętowali" mistrzostwo. Wstyd [WIDEO]

  Bayern w sobotę zdobył mistrzostwo Niemiec, wygrywając rzutem na taśmę z FC Koeln. Piłkarze Thomasa Tuchela świętowanie rozpoczęli na murawie, a kontynuowali w szatni i autokarze. Właśnie podczas powrotu do Monachium pokazali się z najgorszej strony, śpiewając obraźliwą piosenkę w kierunku rywali.