Bundesliga

 • Kibice Bayernu już 'sprzedali' Lewandowskiego. Za 40 mln euro

  Kibice Bayernu już "sprzedali" Lewandowskiego. Za 40 mln euro

  Czy kibice Bayernu Monachium chcą, żeby Robert Lewandowski przeszedł do FC Barcelony? Zdecydowana większość z chęcią sprzedałaby kapitana reprezentacji Polski za 40 milionów euro i niemal wszyscy rozumieją, dlaczego Lewandowski chce spróbować czegoś nowego.

 • Niko Kovac wraca do Bundesligi. Obejmie klub Polaków

  Niko Kovac wraca do Bundesligi. Obejmie klub Polaków

  Niko Kovac po dwóch latach przerwy znów będzie pracował w Bundeslidze. Chorwat zastąpi Floriana Kohfeldta w Wolfsburgu i będzie współpracował z Bartoszem Białkiem i Jakubem Kamińskim - informuje portal waz-online.de.

 • Neuer ma te same wątpliwości co Lewandowski. Wciąż nie podpisał umowy
 • Bayern 'stracił' Lewandowskiego. 'Tak po ludzku'

  Bayern "stracił" Lewandowskiego. "Tak po ludzku"

  - W sobotę Robert Lewandowski wypowiadał się dyplomatycznie. Wskazywał na rozwiązanie "korzystne dla obu stron". W niedzielę został zaatakowany przez wszystkich "możnych i ważnych" w Bayernie. Z otoczenia RL9 słyszę: "Tak po ludzku Roberta stracili" - napisał Roman Kołtoń w felietonie dla Sport Interii.

 • Lewandowski zobaczył, co oferuje mu Barcelona. I co? 'Jest zajarany'

  Lewandowski zobaczył, co oferuje mu Barcelona. I co? "Jest zajarany"

  - Projekt Barcelony został Lewandowskiemu przedstawiony w ostatnim czasie i on jest nim po ludzku zajarany. Robert chce zagrać w Barcelonie, chce zagrać na Camp Nou. Jest już mentalnie poza Bayernem Monachium - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale Youtube Meczyki.pl