Bundesliga

 • Piłkarz Bayernu walczył z depresją. 'Coś było nie tak w mojej głowie'

  Piłkarz Bayernu walczył z depresją. "Coś było nie tak w mojej głowie"

  Obrońca Bayernu Monachium Benjamin Pavard w ostatnich dniach przyznał się do tego, że jeszcze niedawno chorował na depresję. - Coś było nie tak w mojej głowie. Na początku mówisz, że to nic, że to minie, ale kiedy widzisz, że to trwa, a potem idziesz na trening i nie masz uśmiechu na twarzy, musisz zareagować - mówił w rozmowie z "Le Parisien".

 • Nagelsmann był na dywaniku. Salihamidzić ujawnia. 'Julian wie'

  Nagelsmann był na dywaniku. Salihamidzić ujawnia. "Julian wie"

  Hasan Salihamidzić w rozmowie z "Bildem" przyznał, że kierownictwo Bayernu Monachium odbyło poważną rozmowę z Julianem Nagelsmannem na temat wyników osiąganych przez zespół na początku sezonu. Niemiec otrzymał od rządzących jasny przekaz. - Julian wie, że ma nasze pełne poparcie. Nie musimy tego ciągle podkreślać - powiedział Bośniak.

 • Kierowca Sadio Mane dostał kontrakt w Bayernie. I strzela jak na zawołanie [WIDEO]

  Kierowca Sadio Mane dostał kontrakt w Bayernie. I strzela jak na zawołanie [WIDEO]

  Desire Segbe Azankpo, któremu Sadio Mane załatwił angaż w drugiej drużynie Bayernu Monachium, spłaca kredyt zaufania. 29-letni napastnik z Beninu potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund, by w debiucie wpisać się na listę strzelców. W swoim trzecim meczu poprowadził natomiast zespół do zwycięstwa nad TSV Rain.

 • Tuchel był już dwa razy 'zaczepiany' przez Bayern. I może spać spokojnie

  Tuchel był już dwa razy "zaczepiany" przez Bayern. I może spać spokojnie

  - Jesteśmy w pełni przekonani do Juliana Nagelsmanna i nie przyglądamy się żadnym innym trenerom. Jesteśmy niezadowoleni z wyników, to oczywiste - powiedział Oliver Kahn, prezes Bayernu Monachium w podcaście "Bayern-Insider". To oznacza, że Thomas Tuchel nie obejmie mistrzów Niemiec. A mógł już to zrobić w 2017 i 2018 roku.

 • Kocioł w Bayernie. Władze klubu wskazały największego winnego kryzysu