Bundesliga

 • Salihamidzić odkupił winy. Złoty interes. Bayern może mu bić pokłony

  Salihamidzić odkupił winy. Złoty interes. Bayern może mu bić pokłony

  Jeszcze niedawno Hasan Salihamidzić był bardzo krytykowany przez niemiecką prasę. Bośniak szybko się zrehabilitował i w dobry sposób działał na rynku transferowym. Dzięki temu drużyna została nie tylko odpowiednio wzmocniona, ale także na konto klubu wpłynęła spora kwota ze sprzedaży piłkarzy.

 • Piłkarz Bayernu wybrał najlepszych. 'Zapomniał' o Lewandowskim

  Piłkarz Bayernu wybrał najlepszych. "Zapomniał" o Lewandowskim

  Leroy Sane wziął udział w programie serwisu Goal.com, w którym odpowiedział na kilka pytań dotyczących kariery piłkarskiej. Jedno z nich dotyczyło najlepszych zdaniem niemieckiego skrzydłowego piłkarzy w historii Bayernu Monachium. Nie wskazał wśród nich na Roberta Lewandowskiego.

 • Rekordowy kontrakt Bayernu. Ćwierć miliarda euro. Oficjalnie
 • Niemcy wskazują zwycięzcę transferu Lewandowskiego. 'Odszedł największy krytyk'
 • Jest następca Lewandowskiego. Bayern zapomniał o Polaku. 'Nowa perła'

  Jest następca Lewandowskiego. Bayern zapomniał o Polaku. "Nowa perła"

  Robert Lewandowski był najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem Bayernu Monachium ostatnich lat. Gdy odszedł, ktoś musiał go zastąpić. Bayern nie kupił napastnika o tym samym profilu, ale jak widać, nie jest im taki potrzebny. Mają Jamala Musialę, który zachwyca już na początku sezonu. "Nowa perła, dzięki której zapomnisz o Lewandowskim" - czytamy w mediach.

 • Gikiewicz doprowadził rywali do rozpaczy. I jest nagroda. Od Kickera
 • Bayern się nie zatrzymuje. Zwycięstwo dało mu pozycję lidera
 • Niemcy skorzystali z okazji. Lewandowski oberwał. 'Nikt nie tęskni'

  Niemcy skorzystali z okazji. Lewandowski oberwał. "Nikt nie tęskni"

  Niemieckie media wykorzystują nieudany debiut Roberta Lewandowskiego w La Liga, by wrócić do dyskusji nad rolą, jaką Polak odgrywał przez lata w Bayernie Monachium. "Czy Lewandowski potrzebował Bayernu bardziej, niż Bayern Lewandowskiego? - pyta "Bild". I od razu odpowiada: "Nikt w Monachium już za nim nie tęskni".

 • 'Samolub' Lewandowski. Niemcy ujawniają. Polak miał konflikt w Bayernie
 • Krzysztof Piątek ostatecznie skreślony? Trener Herthy wysłał jasny sygnał
 • Hoeness zmienił zdanie w sprawie Lewandowskiego: 'Doradziłem władzom'

  Hoeness zmienił zdanie w sprawie Lewandowskiego: "Doradziłem władzom"

  Uli Hoeness znów zabrał głos w sprawie Roberta Lewandowskiego. Honorowy prezes Bayernu tym razem stwierdził, że to on doradził władzom klubu transfer Polaka. - Teraz jestem zdania, że to było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich - powiedział w rozmowie z niemiecką telewizją Sky.

 • Niemcy zachwyceni Karbownikiem. 'Potrafi grać na wielu pozycjach'

  Niemcy zachwyceni Karbownikiem. "Potrafi grać na wielu pozycjach"

  Niemieckie media są zachwycone transferem Michała Karbownika do Fortuny Duesseldorf i podkreślają, że Polak musi rozwiązać problem na lewym skrzydle. Trener Fortuny, Daniel Thioune, także zauważa pozytywy z przybycia polskiego piłkarza. - Jestem pewien, że szybko będzie miał wpływ na naszą grę, gdy będzie w składzie - podkreśla, cytowany przez "Bild".

 • Lahm szczerze o Lewandowskim. Klasa sama w sobie

  Lahm szczerze o Lewandowskim. Klasa sama w sobie

  Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony sprawił, że wielu niemieckich dziennikarzy i ekspertów próbowało podważyć zasługi Polaka dla Bayernu Monachium. Nie zalicza się do nich Philipp Lahm, który o swoim byłym koledze z drużyny mówi wyłącznie w superlatywach. - Wszyscy znają i kojarzą jego rekordy, stał się częścią historii Bayernu Monachium - mówi mistrz świata z 2014 roku w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 • 'Bez Lewandowskiego wszyscy inni się rozwijają. Przestrzeń i wolność'

  "Bez Lewandowskiego wszyscy inni się rozwijają. Przestrzeń i wolność"

  Odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium póki co nie wpłynęło negatywnie na dyspozycję strzelecką innych zawodników bawarskiego zespołu. Na ten temat wypowiedział się Steffan Effenberg, którego zdaniem "transfer Polaka stworzy wolność dla innych piłkarzy".

 • Hertha zdecydowała: Piątek musi odejść. Jest jednak jeden problem