Sporty zimowe

 • Rosjanka dała o sobie znać. Bezczelna. 'Ucieszę się widząc pana minę'

  Rosjanka dała o sobie znać. Bezczelna. "Ucieszę się widząc pana minę"

  Mistrzyni olimpijska w sztafecie z 2022 roku, narciarka Weronika Stiepanowa zamieściła w swoich social mediach kontrowersyjną wiadomość. 21-latka od rosyjskiej inwazji na Ukrainę otwarcie wspiera zbrodnicze działania Putina i nie gryzie się w język w swoich wypowiedziach. Dzisiaj kobieta prowokacyjnie skomentowała wypowiedź Thomasa Bacha, przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

 • Odwołali zawody PŚ w skokach narciarskich. A tak długo czekali. 'Nie damy rady'

  Odwołali zawody PŚ w skokach narciarskich. A tak długo czekali. "Nie damy rady"

  Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała, że zaplanowane na luty 2023 zawody PŚ w amerykańskim Iron Mountain zostaną odwołane. "Zdaliśmy sobie jednak sprawę, iż nie damy rady zdążyć przed planowanym terminem z różnych przyczyn, również z powodu braku wystarczających środków finansowych", czytamy w oświadczeniu.

 • Nie żyje Hana Mazi Jamnik. 19-latka została potrącona przez ciężarówkę

  Nie żyje Hana Mazi Jamnik. 19-latka została potrącona przez ciężarówkę

  - Nasze szczere kondolencje dla rodziny. Zawsze będziesz w naszych myślach. Będziemy tęsknić - przekazał Słoweński Związek Narciarski, informując o tragicznej śmierci 19-letniej Hany Mazi Jamnik. Biegaczka narciarska podczas treningu w Norwegii została potrącona przez ciężarówkę. Nie udało jej się uratować.

 • Stoch zachwycony pracą z Thurnbichlerem. 'To on jest naszym szefem'

  Stoch zachwycony pracą z Thurnbichlerem. "To on jest naszym szefem"

  Kamil Stoch w rozmowie na kanale firmy Atlas na Youtube ocenił pierwsze miesiące pracy z Thomasem Thurnbichlerem, który w kwietniu zastąpił Michala Doleżala na stanowisku trenera polskiej kadry skoczków. - Pierwsze treningi pokazały, że trener jest idealną osobą na to miejsce - ocenił lider polskiej kadry.

 • 'Hańba'. Prezydent grzmi po starcie rodaków w Rosji. 'Ich zasługi zostały wymazane'
 • Polski skoczek wylał frustrację. 'Popełniłem błąd'

  Polski skoczek wylał frustrację. "Popełniłem błąd"

  Klemens Murańka jak najszybciej będzie chciał zapomnieć o swoim występie podczas konkursu w ramach Letniego Grand Prix we francuskim Courchevel. 27-latek w rozmowie z portalem SkiJumping.pl przyznał, że "lubił tę skocznię", ale "jak nie idzie, to nie idzie".

 • Ewa Bilan-Stoch wyjawiła, czym się zajmuje. Dołączy do niej Kamil Stoch
 • Polscy skoczkowie zatrzymani przez policję. Stoch opowiada. 'Gwiazdy po 100 zł'
 • LGP w Courchevel. Kot wypuścił z rąk szansę na podium, zwycięstwo Fettnera
 • LGP. Poważny upadek na skoczni w Courchevel. Uderzenie w bandę [WIDEO]

  LGP. Poważny upadek na skoczni w Courchevel. Uderzenie w bandę [WIDEO]

  W ten weekend Letnie Grand Prix w skokach narciarskich przeniosło się do francuskiego Courchevel. Na skoczni olimpijskiej rywalizują zarówno skoczkowie jak i skoczkinie. W trakcie żeńskiego konkursu doszło do bardzo groźnie wyglądającego upadku, który mógł zakończyć się poważną kontuzją.

 • Kamil Stoch zaliczył upadek. Wiemy, co ze zdrowiem mistrza

  Kamil Stoch zaliczył upadek. Wiemy, co ze zdrowiem mistrza

  W środę Kamil Stoch poinformował, że ma za sobą "pierwszą glebę w sezonie". Polscy skoczkowie trenują aktualnie w Oberhofie, a trzykrotny mistrz olimpijski zaliczył upadek. Teraz Polak zdradził, co z jego zdrowiem.

 • Adam Małysz ma nową pracę. Tak wygląda jego stanowisko
 • Kamil Stoch przekazał wiadomość Idze Świątek. Ironiczny komentarz

  Kamil Stoch przekazał wiadomość Idze Świątek. Ironiczny komentarz

  Polscy skoczkowie przygotowują się do kolejnych zawodów Letniego Grand Prix. Nowy szkoleniowiec Thomas Thurnbichler wymyśla różne ćwiczenia dla podopiecznych. Ostatnio zabrał zawodników na korty tenisowe. Po treningu Kamil Stoch ironicznie skomentował tę formę ćwiczeń, wysyłając jednocześnie wiadomość do Igi Świątek.

 • Spryskał rywala wodą i pożałował. 'Najgorszy ból w moim życiu. Nie śpię, mam koszmary'
 • PZN wywołał burzę. Aż wpadła norweska mistrzyni: Wyniszczające

  PZN wywołał burzę. Aż wpadła norweska mistrzyni: Wyniszczające

  Polskie skoczkinie nie podlegają finansowaniu i powoływaniu na zawody przez Polski Związek Narciarski, jeśli nie spełnią jego wymagań dotyczących wagi. Chodzi o nieprzekraczanie ustalonego limitu wartości wskaźnika masy ciała (BMI), czyli 21. Sprawa wywołała kontrowersje w środowisku skoków, zwłaszcza że w innych kadrach takich zasad nie ma. Nie wszyscy są jednak przeciwni tworzeniu limitu wagi.