Sporty zimowe

 • Epokowa zmiana w polskich skokach. Narodowy program z nowym sponsorem

  Epokowa zmiana w polskich skokach. Narodowy program z nowym sponsorem

  W polskich skokach szykuje się epokowa zmiana. Po fuzji z Lotosem lada chwila Orlen może wziąć pod swoje skrzydła ulubioną zimową dyscyplinę Polaków. PZN pod koniec sierpnia podejmie rozmowy i - jak dowiedział się Sport.pl - podpisze dwuletnią umowę. Zmianie ulegnie nazwa zawodów rozgrywanych w ramach narodowego programu rozwoju skoków i kombinacji.

 • Słoweński talent na zakazanych nartach. Wykluczenie przez 2 mm. Polak też zdyskwalifikowany
 • Krążek zabił 14-latka. Kamera nagrała tragiczny moment [WIDEO]
 • Chmielewski idzie grać do Rosji. Jego wytłumaczenie? Kuriozalne

  Chmielewski idzie grać do Rosji. Jego wytłumaczenie? Kuriozalne

  Aleksandr Chmielewski opuścił San Jose Sharks i postanowił dołączyć do rosyjskiego Saławatu Jułajew Ufa. Napastnik ma ukraińskie korzenie, ale widać, że inwazja Rosji na ten kraj najwyraźniej nie robi mu większej różnicy. - Powiem wprost: nie znam się na polityce - stwierdził Chmielewski w rozmowie ze sport24.ru, bagatelizując fakt, że w Ukrainie z rąk Rosjan giną niewinni ludzie.

 • Tragiczna śmierć mistrzyni świata juniorów. Sprawca wypadku oskarżony. 'Nie przyznaje się'
 • Kamil Stoch jeszcze idealnego skoku nie oddał. Sam mówi, czego brakuje
 • Justyna Kowalczyk zmienia zdanie. 'Szczegóły zachowam dla siebie'

  Justyna Kowalczyk zmienia zdanie. "Szczegóły zachowam dla siebie"

  Justyna Kowalczyk-Tekieli spotkała się z nową prezes Polskiego Związku Biathlonu, Joanną Badacz. - Obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy - relacjonuje prezes, co zwiastuje koniec konfliktu wewnątrz związku. A przynajmniej w teorii, bo o szczegółach jeszcze nic nie wiadomo.

 • Rosjanka dała o sobie znać. Bezczelna. 'Ucieszę się widząc pana minę'

  Rosjanka dała o sobie znać. Bezczelna. "Ucieszę się widząc pana minę"

  Mistrzyni olimpijska w sztafecie z 2022 roku, narciarka Weronika Stiepanowa zamieściła w swoich social mediach kontrowersyjną wiadomość. 21-latka od rosyjskiej inwazji na Ukrainę otwarcie wspiera zbrodnicze działania Putina i nie gryzie się w język w swoich wypowiedziach. Dzisiaj kobieta prowokacyjnie skomentowała wypowiedź Thomasa Bacha, przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

 • Odwołali zawody PŚ w skokach narciarskich. A tak długo czekali. 'Nie damy rady'

  Odwołali zawody PŚ w skokach narciarskich. A tak długo czekali. "Nie damy rady"

  Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała, że zaplanowane na luty 2023 zawody PŚ w amerykańskim Iron Mountain zostaną odwołane. "Zdaliśmy sobie jednak sprawę, iż nie damy rady zdążyć przed planowanym terminem z różnych przyczyn, również z powodu braku wystarczających środków finansowych", czytamy w oświadczeniu.

 • Nie żyje Hana Mazi Jamnik. 19-latka została potrącona przez ciężarówkę

  Nie żyje Hana Mazi Jamnik. 19-latka została potrącona przez ciężarówkę

  - Nasze szczere kondolencje dla rodziny. Zawsze będziesz w naszych myślach. Będziemy tęsknić - przekazał Słoweński Związek Narciarski, informując o tragicznej śmierci 19-letniej Hany Mazi Jamnik. Biegaczka narciarska podczas treningu w Norwegii została potrącona przez ciężarówkę. Nie udało jej się uratować.