Sporty zimowe

 • Simon Ammann ma nowe zajęcie. Co dalej z jego karierą?

  Simon Ammann ma nowe zajęcie. Co dalej z jego karierą?

  Adam Małysz w minioną sobotę został wybrany na stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, a teraz podobny zaszczyt spotkał inną osobę ze świata skoków narciarskich. Simon Ammann został właśnie prezesem Olimpiad Specjalnych Szwajcaria.

 • Kamil Stoch jak Iga Świątek? Pertile szykuje rewolucję w skokach narciarskich
 • Wiadomo, co Apoloniusz Tajner będzie teraz robił. Wcale nie odchodzi na emeryturę
 • Pierwsze plany Małysza. Zapowiada rozmowę ze Stochem. 'Wspominał, że ma kaca moralnego'

  Pierwsze plany Małysza. Zapowiada rozmowę ze Stochem. "Wspominał, że ma kaca moralnego"

  - Nie czułem, żeby pomiędzy nami był jakiś konflikt. Bardziej, że ja otwarcie wyrażałem swoje zdanie. I miałem do tego prawo - mówi Sport.pl Adam Małysz o słownych przepychankach z polskimi skoczkami z końcówki zeszłego sezonu. Nowy prezes Polskiego Związku Narciarskiego zapowiada, że nie wycofa się z angażowania się w skoki, ale także wskazuje, że będzie uczestniczył także w życiu innych dyscyplin, których właśnie stał się szefem.

 • Historyczna zmiana w polskim narciarstwie. Adam Małysz oficjalnie prezesem PZN
 • Tajner ustępuje Małyszowi. 'Będziemy mieć najsilniejszą kadrę'

  Tajner ustępuje Małyszowi. "Będziemy mieć najsilniejszą kadrę"

  Adam Małysz w sobotę zostanie oficjalnie ogłoszony nowym prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Były skoczek przejmie posadę po Apoloniuszu Tajnerze. - Adam pchnie związek do przodu - przekonuje w wywiadzie dla TVP Sport ustępujący prezez związku.

 • Apoloniusz Tajner odznaczony medalem przez prezydenta. Duda: To dla mnie ważne

  Apoloniusz Tajner odznaczony medalem przez prezydenta. Duda: To dla mnie ważne

  - Cieszę się, że mogłem przybyć na chwilę do Krakowa, aby wręczyć to odznaczenie prezesowi Tajnerowi. To dla mnie ważne. To odznaczenie za to, że polskie narciarstwo odzyskuje należne mu miejsce wśród tych, którzy liczą się na świecie - powiedział prezydent Andrzej Duda, wręczając odznaczenie ustępującemu prezesowi Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniuszowi Tajnerowi. Stało się to podczas zjazdu, na którym zostanie wyłoniony nowy prezes.

 • Nie żyje Zbigniew Banet. Tajner przekazał smutną wiadomość na start zjazdu PZN
 • Małysz obraził się i uciekł. Teraz przejmuje władzę w PZN. Ogromne ryzyko

  Małysz obraził się i uciekł. Teraz przejmuje władzę w PZN. Ogromne ryzyko

  Niegdyś Apoloniusz Tajner zrobił z niego mistrza, a teraz mianował na swojego następcę. Adam Małysz przejmuje stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Jako legenda sportu wiele ma do stracenia, bo misja przed nim niełatwa. A pytań, czy były już dyrektor w PZN podoła, od kilku tygodni jest więcej niż odpowiedzi. - Jeżeli dyrektor się obraża i wyjeżdża z Planicy, bo został obrażony przez zawodników, no to bardzo przepraszam... To jak teraz wejdzie na salę prezes Małysz? - zastanawia się w rozmowie ze Sport.pl Tomasz Redwan, ekspert ds. marketingu sportowego.

 • Rewolucja w skokach narciarskich na igrzyskach. MKOl zatwierdził wreszcie zmiany