Sporty zimowe

 • Poruszający wpis Justyny Kowalczyk. Łzy cisną się do oczu

  Poruszający wpis Justyny Kowalczyk. Łzy cisną się do oczu

  Justyna Kowalczyk-Tekieli trzy tygodnie po śmierci męża Kacpra Tekielego w wyjątkowy sposób uczciła jego pamięć. Była biegaczka narciarska udostępniła zdjęcie przywołujące piękne osobiste wspomnienia z Tatr. Aż łza się w oku kręci.

 • U Kubackich coraz lepiej. 'Proszę nie szkalować mojego talentu'. Urocze

  U Kubackich coraz lepiej. "Proszę nie szkalować mojego talentu". Urocze

  Dawid i Marta Kubaccy najgorsze mają już za sobą. Żona słynnego skoczka w marcu tego roku trafiła do szpitala i walczyła o życie. Teraz powoli wraca do zdrowia i zaczyna tryskać humorem. Ostatni na InstaStories zażartowała z własnego męża. Jaka była jego reakcja? "Proszę nie szkalować mojego talentu" - mówił skoczek.

 • Koszmarny upadek Graneruda. Runął na zeskok po wyjściu z progu
 • Putin go uwielbia. To gracz amerykańskiej ligi. Właśnie dostał order
 • Tak wygląda życie Dawida i Marty Kubackich. 'To jedno z największych utrudnień'

  Tak wygląda życie Dawida i Marty Kubackich. "To jedno z największych utrudnień"

  - Wciąż jednak Marta nie może jeździć samochodem i to jest w tej chwili jedno z największych utrudnień - powiedział Dawid Kubacki o swojej żonie w rozmowie ze Sport Interią. Partnerka polskiego skoczka kilka miesięcy temu przechodziła bardzo ciężką chorobę, ale skoczek wyznał, że wracają już do normalności.

 • Mistrz świata zaginął trzy miesiące temu. Nowe informacje. Sprawdził się czarny scenariusz
 • Kubacki musi dostosować się do żony. Tego nie wolno jej robić

  Kubacki musi dostosować się do żony. Tego nie wolno jej robić

  - Trochę źle zrozumiano niektóre komunikaty. Wiadomo, że sytuacja jest specyficzna i muszę się do niej dostosowywać. Indywidualne podejście będzie wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba - zdradził Dawid Kubacki, który opowiedział o stanie zdrowia swojej żony Marty oraz jak jej rehabilitacja wpływa na jego przygotowania się do nadchodzącego sezonu Pucharu Świata.

 • Wielki powrót polskiego skoczka. Sprawdzi się w nowej roli

  Wielki powrót polskiego skoczka. Sprawdzi się w nowej roli

  Stefan Hula został asystentem Haralda Rodlauera w kadrze polskich skoczkiń narciarskich. 36-latek poinformował o tym w mediach społecznościowych. "Teraz już nie tylko w domu mam same dziołchy" - napisał humorystycznie.

 • Kolejny kraj znika z mapy skoków narciarskich. Jedyna reprezentantka mówi 'pas'

  Kolejny kraj znika z mapy skoków narciarskich. Jedyna reprezentantka mówi "pas"

  Reprezentantka Lichtensteinu w skokach narciarskich Alina Buechel zakończyła karierę. 19-latka była jedyną zawodniczką z tego kraju występującą na światowej arenie. "Są rzeczy, które sprawiają mi tyle samo radości co skoki narciarskie, a które musiałam zaniedbać w ciągu ostatnich kilku lat i którym mogę teraz poświęcić więcej czasu" - przekazała zawodniczka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Największy transfer w historii polskich skoków. Jakby Guardiola przejął Raków

  Największy transfer w historii polskich skoków. Jakby Guardiola przejął Raków

  37 lat temu w Oberstdorfie zmarnował jedyną szansę na sukces w roli skoczka, Włochom wywalczył jedyny medal olimpijski w kombinacji norweskiej w historii, Gregorowi Schlierenzauerowi pomógł zdobyć ostatni indywidualny krążek w karierze, a Austriakom wychował całą generację skoczkiń na miarę Kryształowej Kuli. Teraz Harald Rodlauer, najlepszy trener w skokach kobiet, przychodzi trenować najsłabszą kadrę Pucharu Świata. Przychodzi do Polski.