Sporty zimowe

 • Nie żyje Maksim Bankow. Rosyjski bobsleista miał zaledwie 24 lata

  Nie żyje Maksim Bankow. Rosyjski bobsleista miał zaledwie 24 lata

  Rosyjska Federacja Bobslejowa poinformowała w środę o śmierci 24-letniego Maksima Bankowa. Zawodnik cierpiał na ciężką chorobę. - Poważna choroba skróciła jego życie, które powinno być długie, jasne i szczęśliwe - czytamy w oświadczeniu federacji.

 • Wielka Krokiew, wielki problem. Co z zawodami PŚ? Wprowadzono plan awaryjny

  Wielka Krokiew, wielki problem. Co z zawodami PŚ? Wprowadzono plan awaryjny

  Niewiele ponad miesiąc został do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi, a obiekt nie ma sprawnego wyciągu krzesełkowego. Usterki nie udało się naprawić zgodnie z pierwotnym planem, dlatego zarządzający skocznią COS Zakopane, zmuszony jest wprowadzić w życie plan awaryjny.

 • Polski skoczek kontuzjowany. Opuści część sezonu

  Polski skoczek kontuzjowany. Opuści część sezonu

  Kacper Juroszek nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składów kadr na zawody Pucharu Kontynentalnego i Pucharu Świata przez miesiąc. Powodem jest problem z plecami, z jakim mierzy się jedna z nadziei polskich skoków narciarskich. - Dla nas priorytetem jest to, żeby był zdrowy przez najbliższą dekadę - mówi nam Thomas Thurnbichler, trener kadry skoczków.

 • Oficjalnie: Znamy skład Polaków na PŚ w Titisee-Neustadt i Engelbergu
 • Wszystko jasne. Zapadła ostateczna decyzja ws. konkursów w Titisee-Neustadt
 • Niewiarygodny mecz w NHL. Prowadzili 5:1 i to roztrwonili. Kluczowe 10 minut
 • Polka ofiarą norweskiej telewizji. Kamery pokazały za dużo. Jest reakcja

  Polka ofiarą norweskiej telewizji. Kamery pokazały za dużo. Jest reakcja

  - To był niezamierzony i godny ubolewania incydent. Jesteśmy w kontakcie z telewizją i polskim zespołem - mówi sport.pl Michal Lamplot. Dyrektor Pucharu Świata w biegach narciarskich zapewnił, że FIS dołoży wszelkich starań, aby dziennikarze pracujący w strefie mieszanej szanowali prywatność zawodników. To po tym, jak norweska telewizja pokazała moment przebierania się Izabeli Marcisz.

 • Skandaliczna sytuacja. Polska biegaczka nagrana, gdy się przebierała podczas zawodów PŚ
 • Niemieckie skoki znikają z Twittera. Radykalny krok

  Niemieckie skoki znikają z Twittera. Radykalny krok

  Nowe porządki Elona Muska na Twitterze budzą ogromne kontrowersje. Na zdecydowany krok przeciwko działaniom przedsiębiorcy zdecydował się Niemiecki Związek Narciarski, który postanowił zawiesić działaność na serwisie.

 • Ekstremalna przygoda Goldbergera. Start w 'Crocodile Trophy' źle się skończył

  Ekstremalna przygoda Goldbergera. Start w "Crocodile Trophy" źle się skończył

  Andreas Goldberger 29 listopada skończył 50 lat. Legendarny skoczek z tej okazji postanowił zafundować sobie niezwykły prezent i wziął udział w arcytrudnym wyścigu na rowerach górskich w Australii - Crocodile Trophy. Niestety na trasie doznał licznych kontuzji i był zmuszony wycofać się z rywalizacji.