Sędzia całkowicie zaskoczył piłkarzy przed rozpoczęciem meczu [WIDEO]

Do nietypowej sceny doszło przed meczem Pucharu Bułgarii, w którym Botew Płowdiw w Święta Wielkanocne podejmował u siebie CSKA Sofia. Przed rozpoczęciem spotkania sędzia wręczył kapitanom zespołów jajka. Walka na nie miała rozstrzygnąć to, która drużyna rozpocznie grę.
Zobacz wideo

Lachezar Bałtanow i Nikolaj Bodurow przed pierwszym meczem półfinału Pucharu Bułgarii stoczyli nietypowy pojedynek. Kapitanowie Botewu Płowdiw i CSKA Sofia wzięli udział w małej bitwie na jajka. Każdy z nich dostał jedno, którym uderzał o to należące do przeciwnika. Walka miała rozstrzygnąć to, która drużyna rozpocznie grę. Sędzia Iwajło Stojanow zdecydował się na takie rozstrzygnięcie, bitwą na jajka zastępując tradycyjny rzut monetą. Wszystko z okazji Świąt Wielkanocnych.

Walkę na jajka wygrał Baltanow, podobnie jak jego drużyna wygrała cały mecz. Botew już po pierwszej połowie prowadził 2:1, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. W rewanżu przeprowadzonym kilka dni temu padł remis, dzięki czemu to Botew awansował do finału.

Więcej o:
Copyright © Agora SA