Floyd Mayweather Jr zdradził swoje plany na przyszłość. Zadrwił z kibiców

Kilka tygodni temu Floyd Mayweather Jr zapowiedział, że 17 kwietnia ogłosi wielką wiadomość. Fani boksu liczyli na jego powrót na ring. Były mistrz świata nie wraca jednak do sportu, a otwiera biznes.
Zobacz wideo

Bokserscy kibice mieli nadzieję, że Floyd Mayweather Jr zrezygnuje ze sportowej emerytury i wróci na ring. Oczami wyobraźni widzieli już jego rewanżowe starcie z Mannym Pacquiao. Amerykański mistrz zadrwił jednak z fanów. Nie planuje powrotu do sportu, bo zainteresował się biznesem. 

W środę Mayweather Jr wydał zapowiadany od dawna komunikat. Rozczarował nim kibiców, przedstawiając nową aplikację na telefon "Daily Numbers". O powrocie na ring nie wspominał ani słowem. 

42-latek ostatni zawodowy pojedynek odbył 26 sierpnia 2017 roku w Las Vegas, pokonując mistrza UFC, Conora McGregora. Później walczył jeszcze na gali Rizin 14 w Japonii, nokautując Tenshina Nasukawę. Pokazowe starcie z Japończykiem miało miejsce 31 grudnia 2018 roku. Amerykanin nie wykluczał, że podobnych walk będzie chciał stoczyć więcej. - Stoczę jeszcze kilka walk pokazowych. To dla mnie dobra zabawa. Mam na oku starcie za 80 milionów dolarów - mówił w zeszłym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.