Reprezentacje

 • Wilfredo Leon już się nie kryje. Powiedział, dlaczego wybrał grę w Polsce

  Wilfredo Leon już się nie kryje. Powiedział, dlaczego wybrał grę w Polsce

  Od 2018 roku Wilfredo Leon grał w Sir Safety Perugia, gdzie rozkochał w sobie kibiców. Z włoskim klubem wygrał jedno mistrzostwo kraju, trzy Puchary Włoch oraz cztery Superpuchary Włoch. Od kilku miesięcy był łączony z przenosinami do polskiej drużyny Bogdanka LUK Lublin. W poniedziałek 30-latek oficjalnie został ogłoszony nowym zawodnikiem zespołu występującego w PlusLidze. Dlaczego zdecydował się na taki ruch?

 • Pokaz siły Polaków w Lidze Narodów. Kubańczycy zdeklasowani [ZAPIS RELACJI]
 • Koniec marzeń Polek o złotym medalu Ligi Narodów. Bolesna porażka z mistrzyniami świata [ZAPIS RELACJI]
 • Polskie siatkarki wróciły na zwycięską ścieżkę. Dominikanki pokonane [ZAPIS RELACJI]
 • Oto tabela Ligi Narodów po wygranej Polski z USA

  Oto tabela Ligi Narodów po wygranej Polski z USA

  Siatkarska reprezentacja Polski świetnie się spisała w pierwszym spotkaniu Ligi Narodów. Biało-Czerwoni wygrali z USA aż 3:0, ale prawdziwym popisem w ich wykonaniu był drugi set, w którym pokonali Amerykanów aż 25:15! Reprezentacja Polski obok kadry Francji jest jedyną, która do tej pory wygrała swoje spotkanie aż 3:0. Tak wygląda tabela Ligi Narodów po pierwszym meczu Biało-Czerwonych.

 • Fenomenalny początek Polek w Lidze Narodów. Włoszki na kolanach [ZAPIS RELACJI]
 • Wielki sukces Winiarskiego. Powiedział, co myśli po kolejnym triumfie

  Wielki sukces Winiarskiego. Powiedział, co myśli po kolejnym triumfie

  Reprezentacja Niemiec w siatkówce mężczyzn nie zatrzymuje się. Drużyna pod wodzą Michała Winiarskiego po pięciu kolejkach kwalifikacji olimpijskich ma komplet zwycięstw. W sobotę nasi zachodni sąsiedzi pewnie pokonali czeską kadrę 3:0 (23:25, 18:25, 17:25) i są o krok od wywalczenia awansu na igrzyska olimpijskie. Michał Winiarski w rozmowie z "Polsatem Sport" ocenił dotychczasowe występy swoich podopiecznych.

 • Siatkarze nazwali się nieudolnymi, kibice uderzyli w dziennikarza. Krytyka to najwyraźniej za dużo

  Siatkarze nazwali się nieudolnymi, kibice uderzyli w dziennikarza. Krytyka to najwyraźniej za dużo

  - Sportowiec ma prawo mieć gorszy dzień, ale dziennikarz ma takie samo prawo - a wręcz obowiązek - by to wypunktować. Być fair - wobec siebie, a przede wszystkim wobec czytelników. Nawet jeśli część z nich wolałaby czytać jedynie peany wobec swoich idoli. Ale takie dziennikarstwo byłoby nieudolne - o internetowej akcji polskich siatkarzy pisze Łukasz Cegliński, redaktor naczelny Sport.pl.

 • Kaczmarek reaguje. Ależ słowa o reprezentacji Polski

  Kaczmarek reaguje. Ależ słowa o reprezentacji Polski

  To był piękny finał mistrzostw Europy. Polscy siatkarze pokonali Włochów 3:0, zdobywając złoty medal w tym turnieju. W niedzielę po powrocie do Polski Łukasz Kaczmarek został zapytany o porównania do piłkarzy. Atakujący rozwiał wszelkie wątpliwości.

 • Internet płonie po zwycięstwie Polski z Brazylią. 'Co za moment, by żyć'
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.