Reprezentacje

 • 'Na ten moment to nie do przeskoczenia'. Nowakowski musi tłumaczyć się pięciolatce

  "Na ten moment to nie do przeskoczenia". Nowakowski musi tłumaczyć się pięciolatce

  - Oglądając chłopaków w mistrzostwach świata, będzie mi towarzyszyła mieszanka uczuć. Troszkę smutku i troszkę zazdrości - przyznaje Piotr Nowakowski. Dwukrotny złoty medalista tej imprezy sam zrezygnował wiosną z dalszych występów w kadrze i zakończył reprezentacyjną karierę ze względów zdrowotnych i rodzinnych. - Poziom chłopaków był dla mnie na ten moment nie do przeskoczenia - zaznacza. A z nieobecności w drużynie narodowej musiał się tłumaczyć 5-letniej córce.

 • To nie Polska jest faworytem MŚ w siatkówce. 'Są w takiej nirwanie, że nie wiadomo, o co chodzi'

  To nie Polska jest faworytem MŚ w siatkówce. "Są w takiej nirwanie, że nie wiadomo, o co chodzi"

  - Trener zdecydował, że w tych najważniejszych momentach Leon może się pomylić, bo nie jest w tym momencie maksymalnie wytrenowany - stwierdził zasłużony polski siatkarz, triumfator Igrzysk Olimpijskich w Montrealu oraz mistrzostw świata w Meksyku Ryszard Bosek w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". 72-latek odniósł się w ten sposób do braku powołania dla Wilfredo Leona oraz wskazał na błędy popełniane przez poprzednika Nikoli Grbicia.

 • Polacy pokonali Argentynę i wygrali Memoriał Wagnera [ZAPIS RELACJI]
 • Wilfredo Leon wraca do reprezentacji Polski. 'Znowu tu jestem'

  Wilfredo Leon wraca do reprezentacji Polski. "Znowu tu jestem"

  Do startu mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn zostały niespełna trzy tygodnie. Wciąż nie wiadomo, czy wystąpi na nich Wilfredo Leon. Przyjmujący przez ostatnie dwa miesiące leczył kontuzję kolana. Teraz wrócił do kadry. Póki co na treningi indywidualne.

 • O której mecz Polska - Słowenia? Czas na rewanż za Euro [Transmisja, stream TV]