Reprezentacje

 • Maciej Jarosz o słowach Vitala Heynena: On jest dziwny. Zupełnie tego nie rozumiem

  Maciej Jarosz o słowach Vitala Heynena: On jest dziwny. Zupełnie tego nie rozumiem

  - Tak, czytałem tę rozmowę. Powiem tak: zupełnie nie rozumiem tego, co powiedział Vital Heynen. Nie od dzisiaj wiem, że on jest dziwnym trenerem, że potrafi zaskoczyć. Ale w tym przypadku zupełnie nie wiem, o co chodzi. Skąd takie słowa? - tak na apel Vitala Heynena, który wystosował w rozmowie z "PS", odpowiedział Maciej Jarosz, były siatkarz, a obecnie ekspert Polsatu Sport na łamach portalu "Sportowe Fakty".

 • Polskie siatkarki nie przestają wygrywać. Teraz Turcja w półfinale walki o igrzyska

  Polskie siatkarki nie przestają wygrywać. Teraz Turcja w półfinale walki o igrzyska

  Reprezentacja Polski siatkarek musiała wygrać dwa sety meczu z Azerbejdżanem, żeby awansować do półfinału kwalifikacji olimpijskich w Apeldoorn z pierwszego miejsca w grupie. Zespół Jacka Nawrockiego zwyciężył 3:0 (25:19, 25:19, 25:23), pokazując, że nie boi się czekającej w takim przypadku Turcji, rywala wyjątkowo dla nas trudnego. Półfinał w sobotę o godz. 20.45. Relacja na żywo na Sport.pl.

 • Wiemy, z kim mogą zagrać polskie siatkarki w półfinale kwalifikacji olimpijskich

  Wiemy, z kim mogą zagrać polskie siatkarki w półfinale kwalifikacji olimpijskich

  Belgijskie siatkarki nie pojadą na igrzyska olimpijskie w Tokio. W kluczowym dla nich meczu grupy B turnieju kwalifikacyjnego w Apeldoornie, przegrały z Turczynkami po tie-breaku 2:3 (20:25, 15:25, 25:20, 25:22, 10:15). To oznacza, że w półfinale Polki zagrają właśnie z Turczynkami, albo z Niemkami. Wszystko zależy od wyniku piątkowego meczu z Azerkami. Relacja na żywo od 19:30 na Sport.pl.

 • Polskie siatkarki wygrały z Azerkami i zagrają o finał z Turczynkami! [ZAPIS RELACJI]
 • Jest spokój, jest pewność i są wyniki. Polskie siatkarki już tylko o dwa kroki od igrzysk w Tokio!

  Jest spokój, jest pewność i są wyniki. Polskie siatkarki już tylko o dwa kroki od igrzysk w Tokio!

  Spodziewaliśmy się, że w piątek będą walczyły z Azerbejdżanem o półfinał, a one - jeśli zechą - będą mogły zagrać tak, by wybrać sobie rywala. Już po dwóch kolejkach olimpijskich kwalifikacji w Apeldoorn reprezentacja Polski siatkarek jest pewna gry w czwórce. Drużyna Jacka Nawrockiego awans wywalczyła po zaledwie dwóch setach meczu z Holandią. Spotkanie wygraliśmy 3:1 (25:20, 25:23, 23:25, 25:23).