Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Nowe fakty ws. kontuzji Szymańskiego. 'Nie ma tematu'

  Nowe fakty ws. kontuzji Szymańskiego. "Nie ma tematu"

  Sebastian Szymański i Jan Bednarek wzięli udział w czwartkowym treningu reprezentacji Polski. Team manager kadry Jakub Kwiatkowski w rozmowie z mediami zapewnił, że obaj zawodnicy są gotowi do gry i są do dyspozycji Fernando Santosa na piątkowy mecz z Czechami.

 • Czeski sposób na promocję. Polska = Lewandowski. 'Pułapka na zabójcę'

  Czeski sposób na promocję. Polska = Lewandowski. "Pułapka na zabójcę"

  - Strzela więcej goli dla Polski niż w jakimkolwiek innym miejscu. Jest główną twarzą i idolem kadry - piszą dziennikarze "iSport.cz" o Robercie Lewandowskim. Polak trafił na okładkę czeskiej gazety zatytułowanej "Pułapka na zabójcę". Czesi rzekomo mają plan jak powstrzymać napastnika reprezentacji Polski.

 • Portugalczycy piszą o debiucie Santosa. Jednego są pewni. Opracował plan
 • Grupa Polski w eliminacjach Euro 2024. Kiedy gra reprezentacja Polski? Jak wygląda terminarz?
 • Absolutny hit na pożegnanie Błaszczykowskiego. Polska ma zagrać z gigantem
 • Eliminacje Euro 2024. O której godzinie mecz Polska - Czechy? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]
 • Polska uzależniona od dwóch piłkarzy. Czech podsumował reprezentację

  Polska uzależniona od dwóch piłkarzy. Czech podsumował reprezentację

  - Obie drużyny są bardzo do siebie podobne. Byłem na mundialu w Katarze i nie podobała mi się gra polskiej drużyny - powiedział czeski dziennikarz Michal Kvasnica. Czech podsumował siłę reprezentacji Polski przed rozpoczęciem eliminacji Euro 2024. Wymienił przy tym nazwiska dwóch kluczowych zawodników.

 • Santos wprowadza kolejną zmianę w kadrze. Piłkarze są z niej bardzo zadowoleni

  Santos wprowadza kolejną zmianę w kadrze. Piłkarze są z niej bardzo zadowoleni

  Fernando Santos wprowadza do reprezentacji Polski szereg nowych zasad. Jedna z nich bardzo spodobała się piłkarzom. Portugalczyk zarządził, że Biało-Czerwoni nie będą trenowali na stadionach meczowych podczas spotkań wyjazdowych. - Ten trening na stadionie niewiele daje - przekazał team manager Jakub Kwiatkowski w "Kanale Sportowym".

 • Brutalna ocena kadry Santosa przez byłego kapitana. 'Nie wygląda to dobrze'

  Brutalna ocena kadry Santosa przez byłego kapitana. "Nie wygląda to dobrze"

  - Robert Lewandowski notuje słabszy okres i to trzeba sobie zdecydowanie powiedzieć. Reszta? Świderski? Piątek? Nie wygląda to dobrze - powiedział Maciej Żurawski w rozmowie z "Faktem". Były reprezentant Polski jest zaniepokojony formą napastników przed meczem z Czechami. Jak przyznał, takich problemów w kadrze nie było od dawna, dlatego dziwi go nieobecność napastnika będącego w świetnej formie.

 • Ronaldo cieszy się z odejścia Santosa z kadry Portugalii. 'Konieczne'

  Ronaldo cieszy się z odejścia Santosa z kadry Portugalii. "Konieczne"

  Cristiano Ronaldo wbił szpilkę Fernando Santosowi. Kapitan reprezentacji Portugalii wziął udział w konferencji prasowej przed eliminacjami Euro 2024 i najwyraźniej jest zadowolony ze zmiany szkoleniowca. Z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski nie rozstawał się w najlepszych relacjach.

 • Czeski piłkarz ogromnie pobudzony. Wszystko przez Lewandowskiego. 'Wreszcie'
 • Tak Lewandowski zareagował na wywiad Skorupskiego. 'Jak on chce funkcjonować?'

  Tak Lewandowski zareagował na wywiad Skorupskiego. "Jak on chce funkcjonować?"

  - Było sporo dyskusji dotyczących wywiadu Skorupskiego. Może reprezentacja się na niego nie obraziła, ale docinki były, nawet ze strony kapitana Roberta Lewandowskiego. Myślę, że ten wywiad nie zrobi krzywdy reprezentacji, ale wcale nie jestem przekonany, czy nie zrobi krzywdy Skorupskiemu - stwierdził Sebastian Staszewski z Interii w "Prawdzie Futbolu", ujawniając kulisy, jak kadra zareagowała na wywiad Łukasza Skorupskiego dla "Przeglądu Sportowego".

 • Kołtoń przewiduje skład Polski na Czechów. Santos może zaskoczyć

  Kołtoń przewiduje skład Polski na Czechów. Santos może zaskoczyć

  Czwórką w obronie i z jednym napastnikiem - tak, zdaniem Romana Kołtonia z "Prawdy Futbolu", może zagrać reprezentacja Polski w piątkowym meczu z Czechami, który rozpocznie eliminacje Euro 2024. Przed debiutem Fernando Santosa w roli selekcjonera są jednak znaki zapytania.

 • Trener reprezentacji Czech zabrał głos przed. 'Teoretycznie jesteście silniejsi'

  Trener reprezentacji Czech zabrał głos przed. "Teoretycznie jesteście silniejsi"

  - Jeśli zwyciężymy w Pradze, co będzie dużym sukcesem, i potem w Mołdawii, gdzie chcemy sięgnąć po trzy punkty, od razu zyskamy przewagę. Teoretycznie jesteście silniejsi. Jesteśmy w stanie Was pokonać - uważa Jaroslav Silhavy, trener reprezentacji Czech w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Mecz Czechy - Polska w piątek 24 marca o godz. 20:45. Relacja na Sport.pl i Sport.pl LIVE.

 • Reprezentacja Polski potrzebuje ciszy. Ale nie tej, którą narzuca selekcjoner