Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Bohater reprezentacji Polski uskrzydlony. Te plany mogą go przerosnąć. Odważnie

  Bohater reprezentacji Polski uskrzydlony. Te plany mogą go przerosnąć. Odważnie

  - Naszym celem jest wygranie mistrzostw Europy - powiedział reprezentant Polski U-19, Tomasz Pieńko po wywalczeniu awansu na turnieju, który odbędzie się latem na Malcie. Zawodnik Zagłębia Lubin w rozmowie z portalem sport.tvp.pl zdradził, że w zespole udało się stworzyć dobrą atmosferą, która pomogła w osiągnięciu sukcesu.

 • Polscy piłkarze pokazali klasę. 'Ten mikrofon wygląda jak do podsłuchiwania'

  Polscy piłkarze pokazali klasę. "Ten mikrofon wygląda jak do podsłuchiwania"

  - Spełniło się moje marzenie. Jestem pierwszy raz na meczu reprezentacji jako dziennikarz i zrobiłem wywiady z Lewandowskim i Szczęsnym. Kiedyś nawet mi się śniło, że rozmawiam z Lewym. Teraz to się wydarzyło naprawdę - mówi Sport.pl Adam Sadowiak, dziennikarz poruszający się na wózku, który po meczu z Albanią przyciągnął uwagę gwiazd reprezentacji Polski.

 • Albańczycy rozczarowani. Wymowne słowa. 'Wasi czołowi piłkarze nie pomagają'
 • Lewandowski odsłonił kulisy. Oto, co powiedział Santos w przerwie meczu z Czechami

  Lewandowski odsłonił kulisy. Oto, co powiedział Santos w przerwie meczu z Czechami

  Robert Lewandowski powrócił do wydarzeń sprzed kilku dni, kiedy w trzeciej minucie meczu eliminacyjnego Euro 2024 z Czechami przegrywaliśmy już 0:2. Kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z Onetem zdradził, co powiedział piłkarzom w przerwie selekcjoner Fernando Santos, dla którego był to debiut w nowej roli. Jak ich motywował?

 • 'Polski Thomas Mueller'. Lewandowski wreszcie będzie miał partnera [Sport.pl LIVE]

  "Polski Thomas Mueller". Lewandowski wreszcie będzie miał partnera [Sport.pl LIVE]

  Mecz z Albanią wskazał piłkarza, który może w najbliższej przyszłości być doskonałym partnerem Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski. Trener Marcin Broniszewski i Antoni Partum, dziennikarz Sport.pl, którzy byli gośćmi Dawida Szymczaka w programie Sport.pl LIVE, podkreślili, dlaczego tak ważne jest, by napastnik FC Barcelony miał obok siebie drugiego zawodnika mogącego decydować o sile ofensywy polskiej kadry. Zobacz fragment programu w materiale poniżej.