Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Prezes PZPN: Byłem świadomy tego, że Polskę może spotkać los Indii

  Prezes PZPN: Byłem świadomy tego, że Polskę może spotkać los Indii

  - W trakcie tego roku wydarzyło się wiele rzeczy zupełnie nieoczekiwanych, przyznam szczerze, że sam nie spodziewałam się, że tych różnych "niespodzianek" będzie aż tak dużo, ale myślę, że daliśmy sobie z tym wszystkim radę. Najważniejsze jest to, że główny cel został osiągnięty - jedziemy na mistrzostwa świata do Kataru - mówi w rozmowie ze Sport.pl Cezary Kulesza, który równo rok temu objął stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 • Artykułem 212 k.k. w dziennikarzy za Michniewicza. Minister sportu: Zasługują

  Artykułem 212 k.k. w dziennikarzy za Michniewicza. Minister sportu: Zasługują

  - Dziennikarze swoją działalnością potrafią łamać ludziom życia, dlatego powinni odpowiadać za słowo - powiedział minister sportu Kamil Bortniczuk. Dlatego dał do zrozumienia, że art. 212 k.k. jest wręcz potrzebny. Jak przyznał, "kilku dziennikarzy zasłużyło na to, aby odpowiadać karnie".

 • Boniek: Gdybym był prezesem, to Sousa do dzisiaj byłby selekcjonerem

  Boniek: Gdybym był prezesem, to Sousa do dzisiaj byłby selekcjonerem

  - Od 20 lat było wiadomo o 711 połączeniach - powiedział Zbigniew Boniek. Gość dzisiejszego programu "Pogadajmy o Piłce" na kanale Meczyki.pl opowiedział, jak wyglądała z jego perspektywy kwestia wyboru Czesława Michniewicza na trenera reprezentacji Polski.

 • Jakub Moder: Kiedy usłyszałem diagnozę, popłakałem się

  Jakub Moder: Kiedy usłyszałem diagnozę, popłakałem się

  Jakub Moder nie pomoże reprezentacji Polski podczas tegorocznych mistrzostw świata w Katarze. Pomocnik polskiej kadry w rozmowie w programie "Foot Truck" przyznał, że bardzo emocjonalnie zareagował na wieść o zerwaniu więzadeł i stwierdził, że "popłakał się", gdy usłyszał diagnozę.

 • FIFA kłania się w pas Katarowi. Sensacyjne informacje ws. daty mundialu
 • Krychowiak zadzwonił do Rybusa. Zdradził, co mu przekazał

  Krychowiak zadzwonił do Rybusa. Zdradził, co mu przekazał

  - Zadzwoniłem do Maćka po tej sytuacji. Nie ma co się oszukiwać - wojna będzie trwała przez pewien okres, ale w pewnym momencie wszystko wróci do normy - powiedział w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Grzegorz Krychowiak, pytany o ocenę sytuacji z Rybusem.

 • Michniewicz ma wątpliwości. Krychowiak otrzymał ostrzeżenie. 'Jak najszybciej'
 • Michniewicz potwierdził rywala Polaków przed MŚ. Sparing dzień przed wylotem
 • Trener rywali Polaków na mundialu ocenił grę kadry Michniewicza, a Sousie wbił szpileczkę

  Trener rywali Polaków na mundialu ocenił grę kadry Michniewicza, a Sousie wbił szpileczkę

  - Prowadziłem wiele reprezentacji i zawsze mieszkałem w kraju, gdzie pracowałem. To błąd, aby tam nie mieszkać - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" trener reprezentacji Arabii Saudyjskiej Herve Renard, odnosząc się do okresu, gdy kadrę Polski prowadził Paulo Sousa. 53-latek ocenił również grę "Biało-Czerwonych", a szczególnie wyróżnił jednego zawodnika.

 • Koniec szans, koniec marzeń Jakuba Modera. Spełnił się czarny scenariusz

  Koniec szans, koniec marzeń Jakuba Modera. Spełnił się czarny scenariusz

  - W pełni doceniamy jego chęć wyjazd na mistrzostwa świata, ale zawsze byliśmy pewni, że szansa na to jest bardzo mała - powiedział dyrektor techniczny Brighton - David Weir. W ten sposób działacz skomentował fakt, że Jakub Moder musiał przejść drugą operację kontuzjowanego kolana.