Euro 2020 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

 • Kadrowicz Nawałki skończył karierę w wieku 30 lat. Teraz rozwozi warzywa

  Kadrowicz Nawałki skończył karierę w wieku 30 lat. Teraz rozwozi warzywa

  - Jadę na giełdę, zdobywam towar, na który klienci złożyli zamówienie, wybieram najlepsze egzemplarze. Trzeba wiedzieć, gdzie należy iść po obrany czosnek - mówi Tomasz Hołota w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", gdzie opowiada o tym, że po zakończeniu kariery rozwozi warzywa. Dość przedwczesnym zakończeniu i niespodziewanym, bo Hołota cały czas jest zdrowy - pod koniec stycznia skończy dopiero 31 lat.

 • Kręcina uderza w Lewandowskiego. "Najgłupszy ruch w jego karierze"

  Kręcina uderza w Lewandowskiego. "Najgłupszy ruch w jego karierze"

  - W mojej ocenie był to najgłupszy ruch w całej jego biało-czerwonej karierze - mówi były sekretarz generalny i działacz PZPN Zdzisław Kręcina w rozmowie z "Super Expressem", gdzie wraca do meczu Polska - Węgry i nieobecności Roberta Lewandowskiego.

 • Polskie piłkarki podobne do kadry Sousy. "To żadne nasze DNA. Surowo za to płacimy"

  Polskie piłkarki podobne do kadry Sousy. "To żadne nasze DNA. Surowo za to płacimy"

  Walczyła o drugie miejsce w eliminacyjnej grupie, jest w przebudowie, zmaga się z brakiem czasu, ma selekcjonerkę chcącą rozruszać ofensywę i piłkarki ograniczone technicznie - żeńska reprezentacja Polski jest bardzo podobna do męskiej. Mimo rozczarowującego ostatniego zgrupowania przekaz pozostaje taki sam: ani kroku wstecz.

 • PZPN wybrał stadion, na potencjalny finał baraży. Jest plan w przypadku porażki

  PZPN wybrał stadion, na potencjalny finał baraży. Jest plan w przypadku porażki

  PZPN chce, aby potencjalny finał baraży o mistrzostwa świata został rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. To właśnie stołeczny obiekt zostanie zgłoszony do UEFA jako miejsce rozegrania meczu o mundial w Katarze, ale związek ma też przygotowane opcje rezerwowe. Jak powiedział prezes PZPN Cezary Kulesza na kanale "Prawda Futbolu", w przypadku porażki z Rosją Polacy zagrają w tym terminie mecz towarzyski przegranym drugiego barażu - Szwecją lub Czechami.

 • Hajto domaga się powołania dla Grosickiego. "No ludzie... Nie ten kierunek"

  Hajto domaga się powołania dla Grosickiego. "No ludzie... Nie ten kierunek"

  Tomasz Hajto jest zdania, że Kamil Grosicki zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski bardziej niż niektórzy występujący w niej zawodnicy. - Wolę mieć zmiennika, który z Pogonią jest na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy, niż Płachetę albo Jóźwiaka, którzy nie grają ani minuty - powiedział w programie "Cafe Futbol".

 • Gromy na reprezentanta Polski. Nie zasługuje na powołanie? "Zawalił"

  Gromy na reprezentanta Polski. Nie zasługuje na powołanie? "Zawalił"

  - Musi najpierw ogarnąć się w piłce klubowej i wtedy będzie można go powoływać do reprezentacji Polski - to słowa Tomasza Ćwiąkały, który na swoim kanale na YouTube odpowiadał na pytania widzów. I wskazał na Tymoteusza Puchacza. Że to piłkarz, który na tę chwilę nie powinien być brany pod uwagę przy kolejnych powołaniach Paulo Sousy.

 • "Dziewczynki w pięknych sukienkach i ona w stroju Del Piero". Trenerką została przed 10. urodzinami
 • Kowalczyk kpi z powołań do kadry. "Do marca wypocznę i też liczę na powołanie"
 • "Chcemy, żeby kobieca piłka była w każdym zakątku naszego kraju"

  "Chcemy, żeby kobieca piłka była w każdym zakątku naszego kraju"

  - Na pewno na przestrzeni pięciu ostatnich lat piłka nożna kobiet w Polsce bardzo się rozwinęła. Mam nadzieję, że kolejne lata pozwolą nam na jeszcze większy rozwój. Awans do mistrzostw świata byłby na pewno impulsem do jeszcze większego rozwoju - mówi Paulina Kawalec, selekcjonerka reprezentacji Polski U-15 kobiet.

 • "Chodzi o to, żeby Sousa nie przespał tych czterech miesięcy". Były reprezentant ocenia szanse w barażu