Ekstraklasa

 • Radomiak rozbity przez czołowy klub Bundesligi. Sześć bramek

  Radomiak rozbity przez czołowy klub Bundesligi. Sześć bramek

  Radomiak Radom przegrał aż 0:6 w meczu towarzyskim z RB Lipsk. Jak napisano na oficjalnym profilu polskiego klubu na Twitterze, piłkarze "dostali dobrą lekcję". Sparing był nie tylko okazją do zebrania cennego doświadczenia, ale również szansą na sprawdzenie testowanych zawodników.

 • Wiceprezes Cracovii usłyszał zarzuty. Jednoznaczne stanowisko prezesa klubu

  Wiceprezes Cracovii usłyszał zarzuty. Jednoznaczne stanowisko prezesa klubu

  - W najbliższych dniach zostanie zwołane posiedzenie rady nadzorczej, podczas którego zostanie podjęta decyzja o zawieszeniu wiceprezesa Jakuba Tabisza - powiedział w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty prezes Cracovii Janusz Filipiak. To pokłosie zarzutów prokuratorskich, które usłyszał Tabisz.

 • 'Kto wygrał mecz?'. Oficjalny profil Ekstraklasy zażartował z Lukasa Podolskiego
 • Oficjalnie: Klub ekstraklasy z nowym trenerem. Wychowanek przejmuje stery

  Oficjalnie: Klub ekstraklasy z nowym trenerem. Wychowanek przejmuje stery

  Kolejna niewiadoma w ekstraklasie została rozwiązana. Nowym trenerem Korony Kielce został Kamil Kuzera, a więc tymczasowy szkoleniowiec drużyny i asystent Leszka Ojrzyńskiego. - Podjąłem się ważnego zadania, chcę zbudować drużynę odpowiedzialną, która walczy i zwycięża - zapowiada Kuzera.

 • Lechia z nowym członkiem rady nadzorczej. To koordynator akademii Bayeru

  Lechia z nowym członkiem rady nadzorczej. To koordynator akademii Bayeru

  "Sławomir Czarniecki został powołany na funkcję członka Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA" - poinformowała w poniedziałek Lechia Gdańsk. Jest on także zatrudniony w roli koordynatora akademii Bayeru Leverkusen. Będzie odpowiedzialny m.in. za politykę transferową gdańskiego klubu.

 • CBA zatrzymało członka zarządu i b. sekretarza generalnego PZPN. 'Wniosek prokuratury'
 • Waldemar Fornalik wraca do pracy w ekstraklasie. Wygrał z trzema trenerami
 • Podolski nie chce kończyć kariery. Wyjawił plany ws. przyszłości w Górniku
 • Media: Kolejny reprezentant Polski może trafić do Serie A. Życiowa runda

  Media: Kolejny reprezentant Polski może trafić do Serie A. Życiowa runda

  Michał Skóraś, dzięki dobrym występom w Lechu Poznań, został powołany przez Czesława Michniewicza na mistrzostwa świata w Katarze. 22-latek znalazł uznanie również w oczach włoskich scoutów. Zdaniem tamtejszego dziennika "Il Resto del Carlino" budzi on zainteresowanie Bologni.

 • Lech Poznań ruszył w pogoń. Van den Brom oszukał przeznaczenie

  Lech Poznań ruszył w pogoń. Van den Brom oszukał przeznaczenie

  Latem wydawał się człowiekiem z przypadku, ale w trakcie rundy jesiennej John van den Brom udowodnił wartość swoją oraz drużyny. Holenderski szkoleniowiec wyciągnął Lecha z letniego kryzysu i po raz pierwszy od 12 lat poznaniacy zagrają wiosną w europejskich pucharach. Ta droga była jednak wyboista. - Nie możemy w jednym miesiącu klepać się po plecach i razem świętować, a miesiąc później wyzywać się i słuchać, że mamy wy... jeżdżać z tego klubu - mówił bramkarz Filip Bednarek podczas niedawnego spotkania z mediami.