Ekstraklasa

 • Kolejny czołowy zawodnik może opuścić Lechię. Chce go zespół z Ekstraklasy
 • Magiera zdecydował. Wiemy, kogo poprowadzi w przyszłym sezonie

  Magiera zdecydował. Wiemy, kogo poprowadzi w przyszłym sezonie

  Stal Rzeszów to jeden z klubów, który walczył o podpisanie kontraktu z Jackiem Magierą po zakończeniu tego sezonu. Ostatecznie szkoleniowiec ma pozostać w Śląsku Wrocław, z którym przedłuży umowę o dwa kolejne sezony - podaje Interia.

 • Marek Papszun szuka pracy przez zagraniczną agencję. Ma konkretne oferty
 • Wywalczył utrzymanie i szacunek. Magiera o krok od podpisania umowy

  Wywalczył utrzymanie i szacunek. Magiera o krok od podpisania umowy

  Śląsk Wrocław utrzymał się w Ekstraklasie. Klub z Wrocławia zajął ostatnie bezpieczne, czyli 15. miejsce, w Ekstraklasie z przewagą jednego punktu nad Wisłą Płock. Swój udział w tym miał Jacek Magiera, który wrócił do Wrocławia wiosną. Teraz władze chcą mu dać nowy kontrakt, ale nie są jedyni.

 • 'Wielka ucieczka' Korony Kielce! 'Zdobyliśmy swoje mistrzostwo'

  "Wielka ucieczka" Korony Kielce! "Zdobyliśmy swoje mistrzostwo"

  - Praktycznie co tydzień graliśmy finał i to obciążenie psychiczne było duże, ale zrobiliśmy to. Ciężka praca, która wykonaliśmy, przekuła się na to, jak ta drużyna prezentowała się na boisku. Wygrywała, ale też grała w piłkę - mówi Sport.pl Kamil Kuzera, trener Korony Kielce, która dzięki doskonałej rundzie wiosennej wywalczyła utrzymanie w ekstraklasie. - Dzisiaj zdobyliśmy swoje mistrzostwo, ale wciąż musimy być czujni, bo zatrzymanie się w rozwoju będzie początkiem naszego końca - dodaje.

 • Piłkarz Lecha zachwala go za granicą. Co za słowa. 'W żadnej z drużyn'

  Piłkarz Lecha zachwala go za granicą. Co za słowa. "W żadnej z drużyn"

  - Jestem w klubie, który dał mi bardzo dobre warunki do rozwoju piłkarskiego. Czuję to poparcie na każdym kroku. W żadnej z drużyn, w której dotychczas występowałem, atmosfera w szatni nie była tak dobra - tak Lecha Poznań zachwalał Afonso Sousa w rozmowie z portugalskimi mediami. Teraz gwiazda klubu z Wielkopolski będzie rywalizować na mistrzostwach Europy do lat 21.

 • Raków potwierdził kolejny transfer. Wzięli gwiazdę spadkowicza. 'Niesamowite'

  Raków potwierdził kolejny transfer. Wzięli gwiazdę spadkowicza. "Niesamowite"

  Po Łukaszu Zwolińskim Raków Częstochowa ogłosił transfer nowego zawodnika. Mowa o Maxime Dominguezie, który odchodzi z Miedzi Legnica bez kwoty odstępnego. Szwajcar podpisał z mistrzami Polski dwuletni kontrakt. - Jest to dla mnie niesamowite. Teraz to dla mnie duży krok do przodu - mówi Dominguez, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

 • Miał być gwiazdą całej Ekstraklasy. Chciał zostać. Wszyscy byli 'za' poza najważniejszą osobą
 • Szokujące kulisy pracy trenera Lechii. Twierdzi, że nie dostał pieniędzy za połowę kadencji
 • Burza wokół stadion za 270 milionów. Polityk grzmi. 'Współczuje kibicom warunków'

  Burza wokół stadion za 270 milionów. Polityk grzmi. "Współczuje kibicom warunków"

  Nowy stadion Radomiaka Radom już niedługo powinien zostać oddany do użytku. Tak wynika z komunikatów prezydenta miasta, Radosława Witkowskiego i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy poinformowali o zakończeniu prac budowlanych. Tylko że zdaniem radnego Łukasza Podlewskiego organy... mijają się z prawdą. - Współczuję warunków, w jakich przyjdzie nam kibicować - mówił.