Ekstraklasa

 • Ujawnili plan Lechii. To on miał ratować ekstraklasę, ale Mandziara nie chciał płacić
 • Niebezpieczny trend w ekstraklasie. Kluby same skazują się na porażkę

  Niebezpieczny trend w ekstraklasie. Kluby same skazują się na porażkę

  Bartosch Gaul, wychowanek niemieckiej szkoły pressingu, nie potrafił dostosować się do polskich realiów. Jego zwolnienie z Górnika Zabrze da się obronić, patrząc na wyniki drużyny, ale równocześnie może być przykładem ekstraklasowej tendencji: kluby zatrudniają coraz lepszych trenerów, ale robią to po omacku.

 • Co tu się dzieje? Przedziwne sceny na stadionie ekstraklasy. Tego jeszcze nie było [WIDEO]
 • Doigrali się. Potężne kary po demolce na stadionie Widzewa

  Doigrali się. Potężne kary po demolce na stadionie Widzewa

  Lech Poznań poniesie konsekwencje haniebnego zachowania swoich kibiców podczas niedzielnego meczu z Widzewem w Łodzi. Za zdemolowanie sektora kibiców gości Komisja Ligi nałożyła na klub z Wielkopolski dotkliwe kary. Bez winy nie są także fani Widzewa. Oni również zostali ukarani.

 • Urban wprost o relacjach z Podolskim. 'Jeśli ktoś się obrazi, to jego problem'

  Urban wprost o relacjach z Podolskim. "Jeśli ktoś się obrazi, to jego problem"

  - Czy jestem skonfliktowany z Lukasem Podolskim? Rozmawialiśmy i to nie raz. Między nami nie ma i nie było żadnego konfliktu. Doszło do wymiany zdań. Jeśli ktoś się obrazi, to jest to jego problem - mówił Jan Urban na konferencji prasowej po ponownym objęciu Górnika Zabrze. Podolski, zdaniem mediów, miał rzekomo przyczynić się do zwolnienia Urbana po sezonie 21/22.

 • Poważne problemy Radomiaka. Na pomoc może przyjść Legia. Wyjątkowy transfer

  Poważne problemy Radomiaka. Na pomoc może przyjść Legia. Wyjątkowy transfer

  Radomiak Radom szuka pilnie nowego bramkarza po tym, jak Gabriel Kobylak nabawił się urazu kolana. Od środy z zespołem trenuje Grzegorz Sandomierski (bez klubu), ale radomianie mogą skorzystać z tzw. transferu medycznego i wypożyczyć Cezarego Misztę z Legii Warszawa do końca sezonu - informuje portal weszlo.com.

 • 'Kompromitacja'. Legenda Lechii uderza w klub z całą siłą. 'Proces rozkładu'

  "Kompromitacja". Legenda Lechii uderza w klub z całą siłą. "Proces rozkładu"

  - Jestem przekonany, że nawet gdyby przyszedł Pep Guardiola, to niewiele by zmienił. Dla mnie to kompromitacja, że w jednym sezonie Lechię będzie prowadziło czterech trenerów. To tylko pokazuje, że ktoś nie miał i nie ma koncepcji, jak tę drużynę budować - uważa Lech Kulwicki, były kapitan Lechii Gdańsk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 • Show w wykonaniu polskich kibiców. Nagranie podbija sieć. 'Są szaleni' [WIDEO]

  Show w wykonaniu polskich kibiców. Nagranie podbija sieć. "Są szaleni" [WIDEO]

  Kibice polskich klubów już nie raz pokazali, że są w stanie przygotować zapierające dech w piersiach oprawy. Jedną z nich była ta, którą zaprezentowano w trakcie meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Teraz nagranie dotarło do jednego z zagranicznych portali, który skomplementował warszawskich fanów.

 • Kiedyś Barcelona, teraz Lechia Gdańsk. Zmienili trenera. Oficjalnie

  Kiedyś Barcelona, teraz Lechia Gdańsk. Zmienili trenera. Oficjalnie

  Hiszpan David Badia został następcą Marcina Kaczmarka w Lechii Gdańsk. Nowy trener odbędzie pierwszy trening w środę 22 marca, a dzień później zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej - poinformował klub w komunikacie. Badia dawniej pracował z młodzieżą w akademii Barcelony, czyli La Masii.

 • Gigant zaufał ekipie walczącej o utrzymanie. To zapowiedź lepszych czasów

  Gigant zaufał ekipie walczącej o utrzymanie. To zapowiedź lepszych czasów

  Enea, jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, została nowym sponsorem strategicznym Korony Kielce. Umowa między obiema stronami będzie trwała do końca sezonu 23/24. - Zaufanie, którym obdarzyła nas Enea to dla całego klubu ogromne wyróżnienie i bodziec do dalszej pracy - przekazał Łukasz Jabłoński, prezes zarządu Korony.