Ekstraklasa

• Pół godziny opóźnienia i zmarnowana szansa Widzewa. Decydujący gol w 90. minucie

Widzew Łódź zremisował u siebie z Jagiellonią Białystok 1:1 w jedynym rozegranym w piątek meczu 19. kolejki ekstraklasy. Gospodarze długo byli zespołem lepszym i w 78. minucie objęli prowadzenie po strzale rezerwowego Dominika Kuna, ale tuż przed upływem podstawowego czasu gry do remisu doprowadził inny zawodnik z ławki - Bartosz Bida.

• Vuković zapowiada walkę o pełną pulę z Rakowem. 'Nie zmieni się jedno'
  • Rzecznik Wisły reaguje na odwołanie meczu. 'Po pięciu minutach były niewidoczne'

Rzecznik Wisły reaguje na odwołanie meczu. "Po pięciu minutach były niewidoczne"

- Odśnieżyłeś kawałek i zaraz znów był zaśnieżony. Sędzia się chwilę wahał i po konsultacji z kapitanami oraz trenerami podjęto decyzję, że mecz się nie odbędzie - powiedział rzecznik prasowy Wisły, Michał Łada o przełożeniu meczu z Wartą Poznań. Spotkanie nie odbyło się z powodu intensywnych opadów śniegu.

• Oficjalnie: Widzew zagra z Jagiellonią. Jest zmiana godziny meczu

Oficjalnie: Widzew zagra z Jagiellonią. Jest zmiana godziny meczu

"Mecz się odbędzie" - taką informację przekazał Widzew Łódź w mediach społecznościowych. Na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego istniało ryzyko, że spotkanie z Jagiellonią Białystok się nie odbędzie. Wszystko przez warunki pogodowe panujące w Polsce. Zmianie uległa jedynie godzina. Początek o 21:00.

• Z Polski do Korei Południowej. Klub ekstraklasy może zarobić ogromne pieniądze
  • Zima zaskoczyła ekstraklasę. Mecz w Płocku oficjalnie przełożony

Zima zaskoczyła ekstraklasę. Mecz w Płocku oficjalnie przełożony

Zima zaskoczyła ekstraklasę. Ekstraklasa SA oficjalnie potwierdziła, że piątkowy mecz Wisły Płock z Wartą Poznań został przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne (obfite opady śniegu). Pod znakiem zapytania stoi także rozegranie spotkania Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok (piątek, 20:30).

• Szymon Marciniak już w sobotę pobije rekord ligi. Niesamowity wyczyn

Szymon Marciniak już w sobotę pobije rekord ligi. Niesamowity wyczyn

Szymon Marciniak może w obotę osiągnąć kolejny sukces w swojej karierze sędziowskiej. Jak informuje portal Ekstrastats, arbiter z Płocka może zostać rekordzistą ekstraklasy w liczbie poprowadzonych spotkań. Prowadząc mecz Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice, Marciniak będzie miał ich na koncie aż 339!

• Alarm w Płocku. Kolejny mecz poważnie zagrożony. 'Nie zdążyli dotrzeć na stadion'
  • Mecz Ekstraklasy zagrożony. 'Decyzja po konsultacji'

Mecz Ekstraklasy zagrożony. "Decyzja po konsultacji"

Piątkowy mecz 19. kolejki ekstraklasy Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok może się nie odbyć. Powód? Atak zimy w Polsce. Stadion Widzewa został zasypany przez śnieg na kilka godzin przed startem spotkania (godz. 20:30). Wiemy już, kiedy zapadnie decyzja ws. rozegrania meczu.

• Media: Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Ostatnie szczegóły

Media: Legia Warszawa dopina hitowy transfer. Ostatnie szczegóły

Transfer Marka Guala do Legii Warszawa jest już na ostatniej prostej - donosi portal Meczyki.pl. W najbliższy weekend Hiszpan ma przejść testy medyczne. Niewykluczone, że już teraz podpisze kontrakt, a do klubu ze stolicy Polski trafi latem 2023 roku.