Wyścigi konne

 • Dantejskie sceny podczas prestiżowego wyścigu. Śmierć i aresztowania. Tragedia
 • 'Najbardziej żenująca rzecz w mojej karierze'. Dżokej zawieszony za konia
 • Bandyta na koniu ukarany. Skandaliczne zachowanie w czasie wyścigu [WIDEO]
 • Warsaw Jumping CSIO4* - Finał Europejskiego Pucharu Narodów

  Warsaw Jumping CSIO4* - Finał Europejskiego Pucharu Narodów

  Ponad 1,8 miliona PLN jest w puli nagród międzynarodowych zawodów jeździeckich Warsaw Jumping CSIO4*, które od 8 do 11 września odbędą się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. W bardzo atrakcyjnym programie sportowym momentem kulminacyjnym będzie niedzielny Finał Europejskiej Serii Pucharu Narodów, w którym rywalizować będzie 11 europejskich ekip. Polska drużyna w mistrzowskim składzie powalczy o wygraną i awans do Super Ligi.

 • Ten widok łamie serce. Radość ze zwycięstwa została brutalnie przerwana [WIDEO]
 • Sylwetki uczestników Westminster Derby
 • Wspaniała siedemnastka w Derby na Służewcu

  Wspaniała siedemnastka w Derby na Służewcu

  Gala Derby to wydarzenie okraszone elegancją, szykiem i czystą klasą, a odbędzie się ona już 3 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Publiczność będzie miała jedyną w swoim rodzaju okazję, aby przenieść się do czasów, gdzie podczas gonitw damy zwykły prezentować swoje fantazyjne nakrycia głowy, a dżentelmeni mogli dać się porwać emocjom związanym z odbywającą się na torze sportową rywalizacją.

 • Polacy w półfinale Europejskiego Pucharu Narodów

  Polacy w półfinale Europejskiego Pucharu Narodów

  Już w ten piątek odbędzie się pierwszy z półfinałów Longines EEF Series 2022. W malowniczym francuskim Deauville o prawo startu w warszawskim finale powalczą drużyny Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Litwy, Norwegii, Polski, Portugalii i Szwecji. Awans do finału wywalczy najlepsza piątka dwunawrotowego konkursu z przeszkodami o wysokości 150 cm.

 • Ostatnie sprawdziany przed Derby i kino letnie na Służewcu

  Ostatnie sprawdziany przed Derby i kino letnie na Służewcu

  Najbliższa sobota na Torze Wyścigów Konnych Służewiec będzie obfitowała w atrakcje. Trzylatki sprawdzą się w ostatnich gonitwach przed Derby - w Nagrodach Iwna i Soliny, odbędą się mocno obsadzone szlagiery dla starszych koni i zaplanowano seans letniego kina plenerowego. Nie zabraknie też Strefy Mody Wyścigowej, atrakcji dla dzieci i foodtrucków!

 • Jolly Jumper i Jenny of Success pokonują faworytów w milerskich klasykach

  Jolly Jumper i Jenny of Success pokonują faworytów w milerskich klasykach

  To był niesamowity meeting na warszawskim Służewcu. W sobotnie popołudnie rozegrano dwie arcyważne gonitwy dla trzylatków na dystansie 1600 m - o Nagrody Westminster Wiosenną i Westminster Rulera. Oba wyścigi zakończyły się wygranymi końmi liczonymi, ale nie faworyzowanymi w pierwszej kolejności.