Inne sporty

 • Kolejna klęska spadła na Viaplay. Nikt nie wyraził zainteresowania

  Kolejna klęska spadła na Viaplay. Nikt nie wyraził zainteresowania

  Jeszcze tylko przez półtora roku polscy kibice będą mogli korzystać z usług platformy Viaplay. Latem stało się jasne, że firma wycofuje się z Polski, co potwierdzono oficjalnie kilka dni temu. Teraz na jaw wyszły kolejne doniesienia w tej sprawie. Jak się okazuje, spółka ma problem ze sprzedażą praw telewizyjnych do jednej z lig, za którą sporo przepłaciła.

 • Potężne zarobki Kanału Sportowego. Szczęka opada

  Potężne zarobki Kanału Sportowego. Szczęka opada

  Kanał Sportowy od momentu powstania zyskał wielką popularność, co przełożyło się na zarobki jego założycieli. Portal Forbes wyliczył, że w pierwszym roku działalności przychody netto wynosiły 2,53 miliona złotych i z każdym kolejnym rokiem tylko rosły. Prezes Video Brothers Łukasz Skalik w rozmowie z portalem wyjawił, ile Kanał Sportowy mógł zarabiać miesięcznie jedynie z samego YouTube'a.

 • 'Małyszomania' to mało powiedziane. Adam Małysz przebił wszystko!

  "Małyszomania" to mało powiedziane. Adam Małysz przebił wszystko!

  W Polsce mieszka niespełna 40 milionów ludzi. W najlepszych czasach telewizji ponad połowa kraju śledziła występy Adama Małysza. Nikt i nic w historii polskiej telewizji nie cieszyło się podobną popularnością. Nawet pogrzeb Jana Pawła II, wieczór wyborczy, czy dawny hit kinowy "Titanic". W Polsce rządził Małysz i długo, długo nikt. Przedstawiamy listę najchętniej oglądanych programów w historii.

 • Ten potwór naprawdę pływa w Polsce! Niezwykła rzadkość. Nowy rekord

  Ten potwór naprawdę pływa w Polsce! Niezwykła rzadkość. Nowy rekord

  Witold Hojak wyłowił z łowiska Fiszka koło Śremu gigantycznego jesiotra. Ryba ważyła 64,5 kg, miała aż 208 cm długości i jest to największy jesiotr złowiony na wędkę w naszym kraju. - Po kilkunastu minutach holu, pokazał się on, wykonując jesiotrową "świecę", czyli charakterystyczny dla tego gatunku wyskok ponad taflę wody. Nie zapomnę tego widoku do końca życia - mówi nam szczęsliwy łowca.

 • Ronaldo może stracić nawet miliard dolarów! Postawiony pod ścianą

  Ronaldo może stracić nawet miliard dolarów! Postawiony pod ścianą

  Cristiano Ronaldo wpadł w poważne tarapaty. Niedawno klinika transplantacji włosów portugalskiego gwiazdora i jego partnerki Georginy Rodriguez została prześwietlona przez hiszpański urząd skarbowy. Teraz piłkarz Al-Nassr wplątał się w kolejną aferę finansową, która dotyczy kryptowalut. W związku z pozwem, jaki złożono przeciwko Ronaldo, 37-latek może stracić nawet miliard dolarów.

 • Brutalna weryfikacja Kanału Sportowego. Milionowe spadki w miesiąc

  Brutalna weryfikacja Kanału Sportowego. Milionowe spadki w miesiąc

  Po odejściu Krzysztofa Stanowskiego Kanał Sportowy boryka się z wieloma problemami. Projekt opuszczają inni dziennikarze, a KS z dnia na dzień traci subskrybentów na platformie YouTube. Okazuje się, że szczególnie listopad był dla Borka, Smokowskiego i Pola bardzo trudnym okresem. Według wyliczeń portalu Social Blade spadek oglądalności programów wyniósł aż osiem milionów w porównaniu do ostatnich miesięcy.

 • Aż trudno uwierzyć. Tyle kosztuje kurtka Lewandowskiej. Szok

  Aż trudno uwierzyć. Tyle kosztuje kurtka Lewandowskiej. Szok

  57 tysięcy złotych - tyle mniej więcej kosztowała stylizacja Anny Lewandowskiej, w której celebrytka brylowała podczas gali dziennika "Marca", kiedy jej mąż odbierał prestiżową nagrodę. Ostatnio żona kapitana reprezentacji Polski w mediach społecznościowych pokazała kolejną kreację, a jej głównym elementem była czarna kurtka. Cena takiego egzemplarza może robić wrażenie.

 • Dramat polskiego medalisty z Rio. 'Nie ma żadnego światełka w tunelu'

  Dramat polskiego medalisty z Rio. "Nie ma żadnego światełka w tunelu"

  Jacek Gaworski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich szermierzy rywalizujących na wózkach. W ostatnich latach życie go jednak nie oszczędzało. Dotknęło go wiele chorób, pojawiły się już także przerzuty. W związku z tym zadecydowano o leczeniu paliatywnym. - Każdego dnia staję się coraz słabszy, nie ma żadnego światełka w tunelu - wyznał w rozmowie z WP SportoweFakty. Opowiedział też o roli, jaką w jego życiu odgrywa rodzina.

 • Znamy plany Viaplay w Polsce. Oto kulisy. 'Koniec walki'

  Znamy plany Viaplay w Polsce. Oto kulisy. "Koniec walki"

  Viaplay, czyli platforma streamingowa, która z pompą weszła na polski rynek praw sportowych, w Polsce i w krajach bałtyckich przynosi straty, a "droga do jej rentowności nie jest realistyczna". To ustalenia z najnowszego raportu spółki. Nie oznacza to jednak końca polskiego Viaplay. Platforma najwcześniej wycofa się z naszego kraju w lecie 2025 r. Na początku grudnia władze spotkały się z polskimi pracownikami, aby uspokoić nastroje i wytłumaczyć niejasności.

 • Burza w Kanale Sportowym. Dziennikarz ujawnia kulisy. 'Docierały do nas głosy'

  Burza w Kanale Sportowym. Dziennikarz ujawnia kulisy. "Docierały do nas głosy"

  Przez ostatnie tygodnie jednym z głośniejszych tematów w mediach sportowych był rozłam Kanału Sportowego, a konkretniej sprzedanie udziałów przez Krzysztofa Stanowskiego. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też nagranie twórcy "Kanału Zero", w odpowiedzi na słowa ze strony Mateusza Borka. Teraz do kulis burzy w Kanale Sportowym nawiązał jeden z dziennikarzy Canal+ Sport, przypominając nietypową sprawę, do której miało dojść w trakcie współpracy.