1 liga

 • ŁKS walczy o Ekstraklasę. Trener ma plan. 'Każdy chciałby być w naszej sytuacji

  ŁKS walczy o Ekstraklasę. Trener ma plan. "Każdy chciałby być w naszej sytuacji

  - Musimy zaprezentować pełnię swoich możliwości, ta gotowość musi być pod każdym względem. Sportowym, mentalnym, ale również organizacyjno-finansowym, żeby spokojnie móc przez tę rundę przejść - podkreślił Kazimierz Moskal w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Trener ŁKS-u Łódź opowiedział również o obszarach, w których drużyna musi się poprawić, jeśli chce awansować do ekstraklasy.

 • Zaskakujący transfer Wisły Kraków. Grał przeciwko Messiemu, ugryzł Viniciusa
 • Wychowanek Lecha zakończył karierę w wieku 21 lat. Grał też w ekstraklasie
 • 20 mln zł na sport. Katowice wydadzą fortunę. Większość na GKS

  20 mln zł na sport. Katowice wydadzą fortunę. Większość na GKS

  GKS-owi Katowice brakuje jednego punktu do strefy gwarantującej grę w barażach do Ekstraklasy. A gdyby udało mu się awansować, byłaby to kolejna dobra wiadomość w tym sezonie. We wtorek miejski samorząd poinformował o 20 milionach złotych, które przeznaczy na lokalne kluby. Zdecydowana większość na GKS.

 • Wisła pozbyła się niechcianego piłkarza. Brzęczek chciał go zmusić do odejścia
 • Stadion legendarnego klubu zamknięty. Zagrożenie dla kibiców

  Stadion legendarnego klubu zamknięty. Zagrożenie dla kibiców

  "Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chorzowie podjął decyzję o zamknięciu stadionu przy Cichej". - poinformował Ruch Chorzów za pośrednictwem oficjalnej strony klubu. Powodem decyzji jest konieczność demontażu wieży znajdującej się na jednej z trybun. Czasu nie ma jednak zbyt wiele. 11 lutego Ruch ma rozegrać pierwszy domowy mecz w lidze.

 • Wisła Kraków wygrała batalię o pieniądze z Saudyjczykami. FIFA nakłada surową karę

  Wisła Kraków wygrała batalię o pieniądze z Saudyjczykami. FIFA nakłada surową karę

  Wisła Kraków nie otrzymała jeszcze należytej kwoty za transfer Aschrafa El Mahdioui'ego od Al Taawon FC, który miał miejsce na początku ubiegłego roku. Władze polskiego klubu podjęły konkretne działania i skierowały sprawę do FIFA. Ta przychyliła się do wniosku małopolskiej drużyny i ukarała Saudyjczyków zakazem transferowym, o czym poinformowali dziennikarze "Przeglądu Sportowego".

 • Miasto z ponad 80 tys. mieszkańców czeka na nowy, piękny stadion. 75 mln zł i problemy
 • Media: Amerykanie chcą przejąć polski klub. Wielki projekt

  Media: Amerykanie chcą przejąć polski klub. Wielki projekt

  Amerykańsko-chińskie konsorcjum Pacific Media Group może zostać nowym właścicielem GKS-u Tychy, występującego w I lidze - informuje portal Meczyki.pl. W portfolio PMG znajdują się już takie zespoły jak Barnsley, FC Kaiserslautern czy KV Oostende. - Proce przejęcia klubu od miasta jest już na ukończeniu - czytamy w artykule.

 • Wisła Kraków chce Hiszpana z przeszłością w Atletico Madryt