1 liga

 • Media: Amerykanie chcą przejąć polski klub. Wielki projekt

  Media: Amerykanie chcą przejąć polski klub. Wielki projekt

  Amerykańsko-chińskie konsorcjum Pacific Media Group może zostać nowym właścicielem GKS-u Tychy, występującego w I lidze - informuje portal Meczyki.pl. W portfolio PMG znajdują się już takie zespoły jak Barnsley, FC Kaiserslautern czy KV Oostende. - Proce przejęcia klubu od miasta jest już na ukończeniu - czytamy w artykule.

 • Wisła Kraków chce Hiszpana z przeszłością w Atletico Madryt
 • Jakub Błaszczykowski zgłasza gotowość. 'To zajmuje jego głowę'

  Jakub Błaszczykowski zgłasza gotowość. "To zajmuje jego głowę"

  - Szacujemy, że luka w budżecie to od 5 do 10 mln zł do końca tej rundy - mówi Sport.pl Jarosław Królewski, prezes i główny akcjonariusz Wisły Kraków. Dlatego klub czeka na spłatę prawie 8,5 mln zł zobowiązań, ale przede wszystkim zapowiada walkę o awans, kolejne transfery i powrót Jakuba Błaszczykowskiego.

 • Znakomite wieści Wisły Kraków. Będzie na bogato

  Znakomite wieści Wisły Kraków. Będzie na bogato

  98,8 miliona złotych będzie kosztowała renowacja stadionu Wisły Kraków przed igrzyskami europejskimi 2023. Obiekt ma zostać oddany do użytku pod koniec maja, a po zakończeniu imprezy zostanie zagospodarowana przestrzeń wokół niego.

 • Państwowy gigant wchodzi do Arki Gdynia. 'Znakomita informacja i powód do dumy'
 • Prezes Spezii przyleciał do Polski. Chce przejąć byłego mistrza Polski
 • Sensacyjny wicelider I ligi ściąga piłkarza Cracovii. Ma pomóc w walce o awans

  Sensacyjny wicelider I ligi ściąga piłkarza Cracovii. Ma pomóc w walce o awans

  Puszcza Niepołomice wzmacnia się przed rundą wiosenną, w której powalczy o awans do ekstraklasy. W tym celu sprowadzono z Cracovii Thiago Rodriguesa de Souzaę. - Bardzo dobrze się czuję, jeszcze nie miałem zbyt wiele czasu, żeby wszystko poznać, bo byłem dopiero na dwóch treningach, ale od razu poczułem ten rodzinny klimat w szatni - powiedział zadowolony piłkarz.

 • Wisła Kraków przekazała kibicom ważną wiadomość. 'Zgadnijcie, kto wrócił'

  Wisła Kraków przekazała kibicom ważną wiadomość. "Zgadnijcie, kto wrócił"

  505 dni - tyle czasu Jakub Błaszczykowski czeka na powrót do gry w ligowym meczu Wisły Kraków. Ta liczba oczywiście jeszcze wzrośnie, bo piłkarze wrócą do gry dopiero w lutym, ale powrót byłego reprezentanta Polski zdaje się być bliżej niż dalej. Błaszczykowski rozpoczął już treningi indywidualne z piłką.

 • Polski gigant łączony z przejęciem Wisły Kraków. Królewski komentuje

  Polski gigant łączony z przejęciem Wisły Kraków. Królewski komentuje

  Maspex, polski gigant w branży spożywczej, miałby zostać nowym właścicielem Wisły Kraków od przyszłego sezonu. Obecne ruchy klubu miałyby być konsultowane z nowym szefem - dowiedział się Sport.pl. Jarosław Królewski, obecny prezes i większościowy udziałowiec Wisły Kraków, odniósł się do tych informacji.

 • Media: Łukasz Gikiewicz wraca do Polski po 9 latach

  Media: Łukasz Gikiewicz wraca do Polski po 9 latach

  Łukasz Gikiewicz może zagrać w polskim klubie po raz pierwszy od 2013 roku. Napastnik pojawi się na treningach Resovii Rzeszów, a decyzja co do podpisania kontraktu pojawi się w najbliższym czasie - informuje portal Meczyki.pl.