1 liga

 • Wielkie zmiany w Wiśle Kraków. Oficjalnie: Ma nowego prezesa

  Wielkie zmiany w Wiśle Kraków. Oficjalnie: Ma nowego prezesa

  Jarosław Królewski został prezesem Wisły Kraków - poinformował klub. Na początku tygodnia przejął obowiązki po Władysławie Nowaku. "Gazeta Krakowska" donosi, że Królewski nie trwoni czasu i odbywa kolejne spotkania, m.in. z Luisem Fernandezem, który chce odejść z klubu.

 • Były piłkarz ekstraklasy został trenerem Arki Gdynia. Absolutny debiutant

  Były piłkarz ekstraklasy został trenerem Arki Gdynia. Absolutny debiutant

  Hermes Neves Soares, Brazylijczyk z polskim paszportem, został nowym trenerem Arki Gdynia. Były piłkarz Jagiellonii Białystok czy Zawiszy Bydgoszcz podpisał kontrakt ważny do końca 2024 roku i poprowadzi drużynę bez licencji UEFA Pro. - Możemy i mamy możliwości grania na wysokiej intensywności, agresywności i wysokim pressingiem - powiedział Hermes tuż po podpisaniu kontraktu.

 • Piłkarze Wisły Kraków mają dość. Gwiazda drużyny chce odejść już zimą
 • Wielki powrót trenera. Wcześniej odnosił najlepsze wyniki w historii klubu
 • Nowy prezes Wisły Jarosław Królewski zabrał głos. 'Wybitnie trudna sytuacja'
 • Kolejny współwłaściciel chce odejść z Wisły Kraków. Szokujące fakty

  Kolejny współwłaściciel chce odejść z Wisły Kraków. Szokujące fakty

  Chociaż Jarosław Królewski przed tygodniem zapowiedział odejście z Wisły Kraków, to dziś wygląda na to, że za chwilę zostanie jej większościowym akcjonariuszem. Wszystko to przez środowe wystąpienie innego ze współwłaścicieli. - Moja dalsza współpraca z dotychczasowymi wspólnikami nie jest możliwa. I to pomimo faktu, że mowa o Wiśle Kraków - powiedział Tomasz Jażdżyński.

 • Wielkie zmiany w Wiśle Kraków. Klub został bez prezesa

  Wielkie zmiany w Wiśle Kraków. Klub został bez prezesa

  Władysław Nowak zrezygnował z funkcji prezesa Wisły Kraków, o czym klub poinformował w krótkim komunikacie. To prawdopodobnie nie koniec zmian w krakowskim klubie, którego działania determinuje sytuacja finansowa.

 • Jarosław Królewski odpowiada na atak Zbigniewa Bońka. Nokaut

  Jarosław Królewski odpowiada na atak Zbigniewa Bońka. Nokaut

  Zbigniew Boniek na Twitterze nazwał współwłaściciela Wisły Kraków, Jarosława Królewskiego, "trampkarzem, który chciał uczyć wszystkich nie mając żadnej wiedzy". "Trzeba faktycznie ją mieć - w tym, jak poruszać się w tym syfie, który latami w strukturach i wśród baronów piłki hodowaliście" - odpowiedział Królewski.

 • Boniek uderza w Królewskiego po odejściu z Wisły Kraków. 'Trampkarz'
 • Jarosław Królewski odchodzi z Wisły Kraków. 'Stworzyliśmy nijaki klub'

  Jarosław Królewski odchodzi z Wisły Kraków. "Stworzyliśmy nijaki klub"

  Jarosław Królewski zapowiedział, że najpóźniej do końca roku pozbędzie się swoich akcji w Wiśle Kraków. Nawet za złotówkę. - Nie zbudowaliśmy DNA Wisły. Nie zbudowaliśmy tego, by była jakaś. Stworzyliśmy nijaki klub - powiedział Królewski na specjalnie zwołanym briefingu prasowym.