Rafał Kijańczuk wystąpi na FEN 25

Podczas czwartkowego premierowego spotkania #TweetUpFEN organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła nazwiska nowych zawodników.
Zobacz wideo

Na gali FEN 25, która odbędzie się w Ostródzie, 15 czerwca, zobaczymy ciekawe starcie w wadze półciężkiej. Dwóch nowych zawodników organizacji: Rafał Kijańczuk (7-1) i Adam Kowalski (10-5-1) zmierzy się ze sobą w jednej z głównych walk tego wieczoru.

O współpracy Kijańczuka z FEN słyszało się już od jakiegoś czasu. Sam Rafał w styczniu tego roku mówił na ten temat tak:

- Kontrakt [z FEN – przyp. red.] jeszcze nie jest podpisany. Są prowadzone rozmowy. Spotkałem się na początku roku z Pawłem Jóźwiakiem, z trenerem, z managerem. Ustaliliśmy pewne fakty, pewne rzeczy, aczkolwiek kontrakt nie jest podpisany. Można powiedzieć, że piłka jest po stronie Rosjan, w tej chwili.
Oczywiście nawiązywał wówczas do zbliżającej się walki o pas M-1 Global, która finalnie odbyła się pod koniec marca.

Kijańczuk to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Pierwsza porażka przyszła dopiero w walce o mistrzowski pas M-1 Global.

Rywal Kijany, Adam Kowalski, trenuje na co dzień w klubie Berkut Arrachion Olsztyn i walka w Ostródzie będzie dla niego właściwie bojem na własnym terenie. W ostatnim starciu, podczas gali Granda Pro 7, pokonał Wojciecha Orłowskiego przez TKO w pierwszej rundzie.

Adrian Zieliński zawalczy o pas wagi piórkowej na FEN 25

Adrian Zieliński (18-8, 5 KO, 6 SUB) jest kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się 15 czerwca w Ostródzie. Dla zawodnika z Olsztyna będzie to drugi pojedynek, który stoczy pod szyldem FEN.

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA