Sporty motorowe

 • Wrze w Finlandii po zgodzie dla Rosjan. 'To obrzydliwe'

  Wrze w Finlandii po zgodzie dla Rosjan. "To obrzydliwe"

  - To obrzydliwa sytuacja - stwierdził Riku Bitter, jeden z organizatorów tegorocznego Rajdu Finlandii WRC. Fin odniósł się w ten sposób decyzji władz światowej organizacji, która dopuściła do startu rosyjskich sportowców, pomimo sprzeciwu wcześniej wspomnianych organizatorów i sponsorów.

 • Fernando Alonso ośmiesza szefa Alpine. Potężny chaos w zespole F1

  Fernando Alonso ośmiesza szefa Alpine. Potężny chaos w zespole F1

  Afery w Alpine F1 ciąg dalszy. Szef francuskiego zespołu Otmar Szafnauer wyjawił, że o odejściu Fernando Alonso dowiedział się z komunikatu prasowego. Co więcej, od tej pory nie ma kontaktu z Hiszpanem. Powodem takiej sytuacji miał być brak zasięgu w miejscu, gdzie przebywa dwukrotny mistrz świata. Jednak okazuje się, że Alonso może specjalnie unikać kontaktu.

 • Max Verstappen potępia zachowanie kibiców Red Bulla. 'Obrzydliwe'

  Max Verstappen potępia zachowanie kibiców Red Bulla. "Obrzydliwe"

  Sympatycy Maxa Verstappena znów dali się poznać z przykrej strony. Podczas Grand Prix Węgier spalili gadżety Lewisa Hamiltona, a więc jednego z większych przeciwników Holendra. Sam Verstappen potępił zachowanie swoich fanów. - To obrzydliwe - powiedział kierowca.

 • Jaja w F1. Zespół ogłosił nowego kierowcę, a on w szoku. 'Nie będę dla nich jeździł'
 • Będzie wstrząs w kadrze po klęsce w Vojens? 'Nie rozumiem, jak tak można'
 • Charles Leclerc grzmi po kolejnym nieudanym GP. Ferrari musi działać

  Charles Leclerc grzmi po kolejnym nieudanym GP. Ferrari musi działać

  - Zanim zaczniemy myśleć o mistrzostwach, musimy znaleźć powód naszych błędów. Musimy zrozumieć, co możemy robić lepiej. Inaczej wygrywanie będzie bardzo trudne - powiedział kierowca Ferrari Charles Leclerc po kolejnym nieudanym wyścigu i niezrozumiałej strategii włoskiego teamu.

 • Jurand Kuśmierczyk na podium zawodów Yamaha bLU cRU! Szkopek Team najlepszym zespołem rundy

  Jurand Kuśmierczyk na podium zawodów Yamaha bLU cRU! Szkopek Team najlepszym zespołem rundy

  Wielki sukces 17-letniego zawodnika Szkopek Team! Podczas piątej rundy pucharu Yamaha R3 bLU cRU European Cup w czeskim Moście Jurand Kuśmierczyk po fantastycznej jeździe zdobył?trzecie miejsce w drugim sobotnim wyścigu. To najlepszy wynik Polaka w tej prestiżowej serii, skupiającej najbardziej utalentowanych zawodników z całego świata. Kolejne punkty zdobył też Dawid Nowak. 13-latek był?12. w pierwszym wyścigu, wykręcił też najlepszy czas okrążenia.

 • Fernando Alonso zmienia team. Oficjalnie. Hit transferowy w F1

  Fernando Alonso zmienia team. Oficjalnie. Hit transferowy w F1

  "Zespół Formuły 1 Aston Martin Aramco Cognizant z przyjemnością potwierdza, że Fernando Alonso dołączy do zespołu w 2023 roku na mocy wieloletniego kontraktu" - tym oświadczeniem brytyjski zespół zaskoczył w poniedziałek kibiców F1.

 • Rosjanin zadebiutował w NASCAR. Amerykanie się śmieją. Co za pomyłka

  Rosjanin zadebiutował w NASCAR. Amerykanie się śmieją. Co za pomyłka

  Daniił Kwiat zadebiutował w serii NASCAR na torze Indianapolis. Ostatecznie Rosjanin nie ukończył wyścigu z powodu awarii układu elektrycznego. - Chcę pochwalić Daniiła za ten debiut - pisał Mark Martin, członek Hall of Fame w NASCAR. Rosyjskie media zwracają uwagę na to, że Amerykanie śmiali się z ich kierowcy.