Sporty motorowe

 • To będzie nowy zespół Roberta Kubicy? Wyciekły kluczowe informacje
 • TVP pokaże ukochany sport Polaków. Transmisje są już niemal pewne
 • "Chore". Tak, to do Pawła Fajdka. Mocna reakcja po Gali Mistrzów Sportu

  "Chore". Tak, to do Pawła Fajdka. Mocna reakcja po Gali Mistrzów Sportu

  - Cenię Pawła Fajdka za jego osiągnięcia sportowe [...], ale on też powinien zrozumieć jedną rzecz. To nie jest wina Bartka Zmarzlika, że jest popularny i ma tylu kibiców. [...] Nie ukrywam, że takie słowa mnie martwią, bo niestety one prowadzą do podziałów. To chore - powiedział na łamach WP Sportowefakty Marek Grzyb, prezes Moje Bermudy Stali Gorzów.

 • Legendarny trener odpowiada na krytykę Fajdka. "Przy całym szacunku"

  Legendarny trener odpowiada na krytykę Fajdka. "Przy całym szacunku"

  - Jeżeli Paweł Fajdek chce być tak wysoko jak Zmarzlik, to niech zacznie jeździć na żużlu i wygrywać - mówi w rozmowie z Onetem Marek Cieślak. Legendarny trener jazdy na żużlu odpowiedział w ten sposób na słowa Fajdka krytykujące wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Chodzi głównie o zbyt wysokie według Fajdka miejsce Bartosza Zmarzlika.

 • Robert Kubica może zmienić zespół

  Robert Kubica może zmienić zespół

  Wiele wskazuje na to, że pomimo udanego sezonu 2021 w ramach współpracy z belgijskim zespołem WRT Robert Kubica najprawdopodobniej niebawem się z nim pożegna. Wszystko za sprawą faktu, że na nowy sezon Vincent Vosse planuje całkowicie zmienić skład.

 • Historyczny dzień w Rajdzie Dakar. Polskie podium na trzecim etapie
 • Skandal na Dakarze. Przejechał go i nie udzielił pomocy. Teraz tłumaczy

  Skandal na Dakarze. Przejechał go i nie udzielił pomocy. Teraz tłumaczy

  Jeden z faworytów do wygrania Rajdu Dakar 2022 Giniel de Villiers dopuścił się skandalicznego zachowania w trakcie drugiego etapu wyścigu. Kierowca z Republiki Południowej Afryki najechał na motocyklistę Cesare Zumarana, przejechał po nim, a następnie pojechał dalej. Organizatorzy nałożyli na niego karę.

 • Potężna eksplozja na Rajdzie Dakar. FIA wydała oficjalne oświadczenie
 • Mercedes publikuje wskazówkę nt. Lewisa Hamiltona. Wszystko jasne?

  Mercedes publikuje wskazówkę nt. Lewisa Hamiltona. Wszystko jasne?

  Wciąż nie jest w stu procentach jasne, czy Lewis Hamilton będzie występował w Formule 1 w sezonie 2022. Słowa Toto Wolffa czy Berniego Ecclestone'a nie napawały kibiców optymizmem, ale wskazówka od Mercedesa wydaje się rzucać nowe światło na całą sprawę.

 • Rajd Dakar. Jeden z samochodów wybuchł. "Nie wyklucza się zamachu"

  Rajd Dakar. Jeden z samochodów wybuchł. "Nie wyklucza się zamachu"

  Przed rozpoczęciem rajdu Dakar, który w tym roku odbywa się Arabii Saudyjskiej, doszło do wybuchu samochodu należącego do ekipy Sodicars. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. - Nie wykluczamy, że to zamach - powiedział dyrektor wyścigu David Castera.