Sporty motorowe

 • Hamilton zdyskwalifikowany?! Sędziowie czekają na dowody. Wielkie zamieszanie w F1

  Hamilton zdyskwalifikowany?! Sędziowie czekają na dowody. Wielkie zamieszanie w F1

  Możliwe, że Lewis Hamilton niedługo będzie mógł się cieszyć swoją wygraną w piątkowych kwalifikacjach na torze Interlagos. Do sprintu w ramach Grand Prix Sao Paulo może wystartować z alei serwisowej. Wszystko przez możliwą dyskwalifikację za złamanie przepisów, którego miał się dopuścić jego zespół. Sędziowie stoją przed decyzją, która może zaważyć na losach całego sezonu.

 • Pokaz siły Hamiltona, ale ma problem, który zniszczy cały jego wysiłek

  Pokaz siły Hamiltona, ale ma problem, który zniszczy cały jego wysiłek

  Lewis Hamilton zdominował piątkowe kwalifikacje przed Grand Prix Sao Paulo. Miał w nich największą przewagę nad Maxem Verstappenem w tym sezonie i od ponad roku. To wszystko może jednak pójść na marne, bo Brytyjczyk już wie, że w niedzielę do wyścigu wcale nie ruszy z pierwszego pola.

 • Słup w samym centrum polskiego stadionu. To nie żart. "Takie są realia"

  Słup w samym centrum polskiego stadionu. To nie żart. "Takie są realia"

  Tego jeszcze nie było. Żużlowa Stal Gorzów ma ogromne problemy z dostosowaniem swojego stadionu do wymogów licencyjnych Ekstraligi w sezonie 2022. Chodzi o... oświetlenie murawy, którą otacza tor, na którym ścigają się zawodnicy. Włodarze rozważają postawienie słupa oświetleniowego w samym centrum obiektu!

 • Wydało się! Robert Kubica już wie, że został na lodzie. "Pierwszy"

  Wydało się! Robert Kubica już wie, że został na lodzie. "Pierwszy"

  "Gratulacje dla Zhou, że został pierwszym chińskim kierowcą F1" - brzmi napis na chińskim banerze w Szanghaju, który trafił do sieci. Oznacza to, że niemal na pewno chiński kierowca będzie jeździł w przyszłym sezonie w barwach Alfa Romeo, a nie Robert Kubica.

 • Astronomiczne pieniądze. "Alfa Romeo nie może zignorować takiej oferty". Maleją szanse Roberta Kubicy