Sporty motorowe

 • 18-letni Polak mknie w Rajdzie Dakar. Brawo, brawo

  18-letni Polak mknie w Rajdzie Dakar. Brawo, brawo

  - Zajęliśmy 2. miejsce na 11. etapie Rajdu Dakar. Utrzymaliśmy też 2. miejsce w klasyfikacji generalnej SSV. Na ten moment nasza strata do lidera wynosi zaledwie 4 minuty i 17 sekund. Mamy jednak trochę pracy przy samochodzie i dzisiaj musimy wykonać ją sami, ale jestem na to gotowy - napisał na Instagramie 18-letni Eryk Goczał po zakończonym 11. etapie Rajdu Dakar.

 • Cenzura w wersji F1. Zmienili przepisy. Będą jeździć z kneblem w ustach

  Cenzura w wersji F1. Zmienili przepisy. Będą jeździć z kneblem w ustach

  Od teraz bez pisemnej zgody federacji kierowcy F1 nie będą mogli wyrażać własnych poglądów. Najnowszy przepis FIA jest odbierany jako przejaw cenzury, a władze o takim przepisie myślały już od dłuższego czasu. To chęć utopijnego oddzielenia sportu od polityki czy strach o zyski?

 • Formuła 1 jeszcze bardziej się zamyka. Prezydent FIA nawołuje do zmian

  Formuła 1 jeszcze bardziej się zamyka. Prezydent FIA nawołuje do zmian

  Mohammed ben Sulayem, prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA), w niedzielę poparł zgłoszenie zespołu Andretti Cadillac do Formuły 1. Spotkało się to z negatywnymi reakcjami obecnych konstruktorów, a ben Sulayem przekonuje, że to zabieg, który ma "poszerzyć atrakcyjność" sportu.

 • Śmierć na Rajdzie Dakar. 'Zmarł podczas transportu'

  Śmierć na Rajdzie Dakar. "Zmarł podczas transportu"

  Dziewiąty odcinek Rajdu Dakar przyniósł wielką tragedię. Nie żyje kibic, który został potrącony. Z informacji przekazywanych przez organizatorów wynika, że widz stał w niewłaściwym miejscu.

 • Złamał kręgosłup w grudniu. A potem udowodnił, że niemożliwe nie istnieje