La liga

 • Laporta przedstawił plan prezentacji nowych piłkarzy Barcelony. Jest kalendarz
 • Laporta dziękuje Lewandowskiemu. 'Jesteśmy mu bardzo wdzięczni'

  Laporta dziękuje Lewandowskiemu. "Jesteśmy mu bardzo wdzięczni"

  - Wszyscy wiedzą, że Robert Lewandowski to wielki piłkarz, ale jest piłkarzem Bayernu i dlatego wolę utrzymać ten temat w ciszy. Wiemy, że zadeklarował publicznie, że chce przyjść do Barcelony i jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni - powiedział w sobotę prezydent FC Barcelony Joan Laporta. Według medialnych doniesień Barca chce tego lata sprowadzić Polaka i zamierza uczynić go główną twarzą nowego projektu sportowego na Camp Nou.

 • Barcelona chce się pozbyć gwiazdy. Nie jest w planach Xaviego

  Barcelona chce się pozbyć gwiazdy. Nie jest w planach Xaviego

  Memphis Depay już niebawem może zmienić klub. Hiszpańskie media poinformowały, że Holender nie znalazł uznania w oczach Xaviego Hernandeza i już latem może odejść z FC Barcelony, o ile wpłynie oferta w wysokości 25-30 milionów euro.

 • Kibice Barcelony wskazali najważniejszy transfer lata. Tak ocenili Lewandowskiego
 • Zwrot ws. Dembele. Już się dogadał i zarobi zdecydowanie mniej

  Zwrot ws. Dembele. Już się dogadał i zarobi zdecydowanie mniej

  Zwrot akcji w sprawie Ousmane Dembele. Jak informują zagraniczne media, Francuz skontaktował się w ostatnich dniach z Xavim i poinformował go o chęci pozostania w FC Barcelonie. To oznacza, że 25-letni skrzydłowy przystał na ofertę katalońskiego zespołu, na mocy której będzie zarabiał około 40 procent mniej w porównaniu z poprzednim kontraktem.