La liga

 • Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu

  Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu

  - Nie wiem, czy kiedykolwiek tak bardzo czekałem na to, że będzie się zaczynała liga w Hiszpanii - mówi w programie Sport.pl LIVE Piotr Urban, komentator Eleven Sports. Kacper Sosnowski i Konrad Ferszter oraz ich goście omówili m.in. debiut Roberta Lewandowskiego na Camp Nou i oglądalność meczu o Puchar Gampera.

 • Gerard Pique pomaga Barcelonie. Nowy kontrakt i drastyczna obniżka pensji

  Gerard Pique pomaga Barcelonie. Nowy kontrakt i drastyczna obniżka pensji

  "Gerard Pique był otwarty na negocjacje od samego początku" - piszą o kapitanie FC Barcelony hiszpańscy dziennikarze. Według najnowszych doniesień obrońca podpisał nowy kontrakt z klubem. Termin wygaśnięcia umowy nie uległ zmianie, ale uwzględniono w niej dużo mniejszą pensję. Wszystko po to, by móc zarejestrować nowych zawodników.

 • Blisko, coraz bliżej. Tyle brakuje Barcelonie, żeby zarejestrować piłkarzy
 • Katalońskie media zachwycone Lewandowskim. 'Zasługuje na osobny rozdział'
 • Lewandowski zaskoczony reakcją rodaków. 'Ja, chłopak z Polski, dotarłem tutaj!'

  Lewandowski zaskoczony reakcją rodaków. "Ja, chłopak z Polski, dotarłem tutaj!"

  - Byłem zaskoczony, że aż tylu rodaków przyjechało na moją prezentację. Wtedy poczułem wielką dumę - podkreślił Robert Lewandowski w wywiadzie dla WP SportowychFaktów. 33-letni napastnik opowiedział o emocjach towarzyszących mu podczas piątkowej prezentacji. Polak zdradził także, że nie będzie starał się bić rekordów strzeleckich - dla niego ważniejsze są rezultaty całego zespołu.