La liga

 • Problemy Barcelony. Lewandowski wciąż w zawieszeniu. Xavi potwierdza. Wszystko na ostatnią chwilę
 • Człowiek, który uratował Barcelonę, dla Lewandowskiego przerwał wakacje

  Człowiek, który uratował Barcelonę, dla Lewandowskiego przerwał wakacje

  FC Barcelona w piątek o 18:00 zarejestruje nowych piłkarzy do gry w La Liga, w tym Roberta Lewandowskiego. Jaume Roures, właściciel Orpheus Media, czyli firmy, która zainwestowała 100 milionów euro w Barcelonę, opowiedział w Radio Barcelona o szczegółach tej operacji. - Wychodzimy z gównianego scenariusza, który zostawił przyjaciel Bartomeu i jego firma. Wychodzimy z czegoś, czego ludzie nawet nie są w stanie sobie wyobrazić - powiedział.

 • Nawet prezes Realu Madryt staje po stronie Barcelony. Mają wspólnego wroga

  Nawet prezes Realu Madryt staje po stronie Barcelony. Mają wspólnego wroga

  Florentino Perez chwali FC Barcelonę i życzy jej jak najlepiej, a Joan Laporta oddaje swój głos Realowi Madryt przy wyborach sponsora LaLiga. To wręcz nie do pomyślenia, bo przecież El Clasico to już historia. Największy pojedynek w historii piłki nożnej. Tymczasem okazuje się, że El Clasico kończy się tam, gdzie zaczynają się interesy. A prawdziwego przyjaciela, poznaje się w biedzie.

 • Negocjacje Barcelona - Busquets nagle zerwane. Kryzys

  Negocjacje Barcelona - Busquets nagle zerwane. Kryzys

  FC Barcelona z powodu problemów finansowych wciąż nie zarejestrowała nowych piłkarzy, na czele z Robertem Lewandowskim. Klub prowadzi negocjacje z dwoma piłkarzami w celu obniżenia wynagrodzeń, aby móc zarejestrować nowych zawodników. Dość niespodziewanie nie może dogadać się z Sergio Busquetsem.

 • Zwrot ws. rejestracji Lewandowskiego. Padła dokładna data i godzina