Koszykówka

 • Sochan zaimponował. Popovich lepiej nie mógł tego ująć. Ależ słowa

  Sochan zaimponował. Popovich lepiej nie mógł tego ująć. Ależ słowa

  Jeremy Sochan imponuje w ostatnich spotkaniach San Antonio Spurs. Polak jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych zawodników na parkiecie, robi ogromne postępy w ataku. Trener Gregg Popovich porównał go nawet jednej z największych legend Spurs, Manu Ginobiliego. - On jest szalony. Robi, co tylko chce - powiedział.

 • Jeremy Sochan obok LeBrona i Doncicia. Polak zaskakuje wszystkich

  Jeremy Sochan obok LeBrona i Doncicia. Polak zaskakuje wszystkich

  Jeremy Sochan trafił do NBA dzięki umiejętnościom gry w obronie, ale ostatnio olśniewa w ataku. Zagrał już mecz, po którym jego nazwisko wymieniano w jednym rzędzie obok LeBrona Jamesa, Kevina Duranta i Luki Doncicia. - Robi niespodziewanie szybkie postępy. Możliwości ma ogromne, jest piekielnie inteligentny. Cieszmy się - mówi Mirosław Noculak, ekspert Canal+.

 • Jeremy Sochan przechodzi do historii San Antonio Spurs. Kwarta marzeń

  Jeremy Sochan przechodzi do historii San Antonio Spurs. Kwarta marzeń

  17 punktów, dwie zbiórki i pięć asyst - oto bilans Jeremy'ego Sochana w meczu San Antonio Spurs - Washington Wizards. Polak błyszczał w pierwszej kwarcie, dwoił się i troił, co doceniły amerykańskie media, ale nie uchronił swojego zespołu przed porażką 106:127. Było to historyczne zwycięstwo dla zawodników Wesa Unselda Jr.

 • Kuriozalne sceny w NBA. Zabrał aparat fotoreporterowi, by udowodnić błąd sędziemu
 • Wielki wyczyn Sochana. Przebił legendę i przeszedł do historii Spurs. 'To szalone'