Kolejne uderzenie w Brooklyn Nets. Kyrie Irving ostatecznie mówi "dość"

Supergwiazdor Brooklyn Nets Kyrie Irving chce opuścić klub z Nowego Jorku! Jak poinformował Shams Charania z "The Athletic", 30-letni rozgrywający poprosił o wymianę i odejście z klubu jeszcze przed końcem tzw. "trade deadline", bo w przeciwnym razie opuści Nets latem po wygaśnięciu kontraktu.

• Co za comeback. Wielki Antetokounmpo. W pojedynkę wygrał przegrany mecz

Co za comeback. Wielki Antetokounmpo. W pojedynkę wygrał przegrany mecz

54 punkty i 19 zbiórek - to liczby Giannisa Antetokounmpo w starciu przeciwko Los Angeles Clippers. Jego Milwaukee Bucks wygrali 106:105, mimo że w połowie trzeciej kwarty przegrywali już 21 punktami. Natomiast w ostatnich 12 minutach Grek zdobył więcej punktów niż cała drużyna rywali!

• Niepokojący upadek. Sochan zszedł po siedmiu minutach. Już nie wrócił
  • Sceny w NBA. Niewiarygodny rzut równo z syreną [WIDEO]

Sceny w NBA. Niewiarygodny rzut równo z syreną [WIDEO]

W starciu dwóch legendarnych ekip NBA Los Angeles Lakers okazali się lepsi od New York Knicks, wygrywając po dogrywce 129:123. Bohaterem Lakers został LeBron James, który dokonał kolejnej historycznej rzeczy. Wyróżnił się też Dennis Schroeder, który oddał spektakularny rzut z połowy boiska. I trafił, nie patrząc nawet w kierunku obręczy.

• To już pewne! Historyczna chwila. Sochan pierwszym Polakiem w Weekendzie Gwiazd NBA
  • Sochan zaimponował. Popovich lepiej nie mógł tego ująć. Ależ słowa

Sochan zaimponował. Popovich lepiej nie mógł tego ująć. Ależ słowa

Jeremy Sochan imponuje w ostatnich spotkaniach San Antonio Spurs. Polak jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych zawodników na parkiecie, robi ogromne postępy w ataku. Trener Gregg Popovich porównał go nawet jednej z największych legend Spurs, Manu Ginobiliego. - On jest szalony. Robi, co tylko chce - powiedział.

• Jeremy Sochan obok LeBrona i Doncicia. Polak zaskakuje wszystkich

Jeremy Sochan obok LeBrona i Doncicia. Polak zaskakuje wszystkich

Jeremy Sochan trafił do NBA dzięki umiejętnościom gry w obronie, ale ostatnio olśniewa w ataku. Zagrał już mecz, po którym jego nazwisko wymieniano w jednym rzędzie obok LeBrona Jamesa, Kevina Duranta i Luki Doncicia. - Robi niespodziewanie szybkie postępy. Możliwości ma ogromne, jest piekielnie inteligentny. Cieszmy się - mówi Mirosław Noculak, ekspert Canal+.

• Jeremy Sochan przechodzi do historii San Antonio Spurs. Kwarta marzeń

Jeremy Sochan przechodzi do historii San Antonio Spurs. Kwarta marzeń

17 punktów, dwie zbiórki i pięć asyst - oto bilans Jeremy'ego Sochana w meczu San Antonio Spurs - Washington Wizards. Polak błyszczał w pierwszej kwarcie, dwoił się i troił, co doceniły amerykańskie media, ale nie uchronił swojego zespołu przed porażką 106:127. Było to historyczne zwycięstwo dla zawodników Wesa Unselda Jr.