Informacje prasowe

 • You Got This - lokalne wsparcie dla Kuby Kamińskiego
 • 10 faktów, których nie wiecie o Mistrzu Korzeniowskim!

  10 faktów, których nie wiecie o Mistrzu Korzeniowskim!

  Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a mimo to nadal nie odpuszcza sportowej rywalizacji. Nieustannie dba o swoją pływacką formę i startuje w najważniejszych krajowych zawodach. Sprawdź 10 interesujących faktów na temat wielokrotnego Mistrza Polski i Europy. Niektóre naprawdę zaskakują.

 • Haier powraca na kort w najbardziej renomowanych międzynarodowych turniejach tenisowych
 • Na BIKE EXPO o rowerach i. finansach, zondacrypto napędza kolarzy

  Na BIKE EXPO o rowerach i. finansach, zondacrypto napędza kolarzy

  zondacrypto się rozpędza. Po piłce nożnej, czołowa giełda kryptowalut Europy Środkowo-Wschodniej angażuje się w kolarstwo. Po ogłoszeniu współpracy z Tour de Pologne zondacrypto została Partnerem wydarzenia BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy, które w dniach 6-7 kwietnia odbędzie się w Warszawie, na zadaszonej płycie stadionu PGE Narodowego. Tym samym sportowi pasjonaci będą mogli poznać nie tylko najnowsze trendy rowerowe, ale także świat cyfrowej waluty.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Wyzwanie firmowe - ponad 70 000 000 kroków w jeden dzień. Ostatnie dni zapisów do Biegu Firmowego.
 • W Mielcu odsłonięto mural Grzegorza Lato

  W Mielcu odsłonięto mural Grzegorza Lato

  195 m2 powierzchni, ponad 95 litrów farb i 2 m2 elementów ceramicznych - to wszystko złożyło się na mural Grzegorza Lato, który powstał z okazji 50. rocznicy zdobycia przez polskich reprezentantów brązowego medalu na Mistrzostwach Świata w Niemczech. Duży udział w tym sukcesie miał właśnie Lato, który został królem strzelców tego turnieju. 19 marca na budynku przy ulicy Kusocińskiego 15 w Mielcu oficjalnie odsłonięto mural. Jego autorami jest duet artystyczny Czary-Mury. Mecenat nad projektem objął zaś STS, sponsor narodowej reprezentacji piłkarskiej.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Nowe koszulki Reprezentacji POLSKI

  Nowe koszulki Reprezentacji POLSKI

  Magia narodowych symboli zamienia zwykłe chwile w niezapomniane doświadczenia. Biało-czerwona koszulka z orłem na piersi wyraża naszą tożsamość i pozwala poczuć siłę wspólnoty. Dzięki niej jesteśmy jak jedna drużyna. Mamy zaszczyt zaprezentować nową koszulkę reprezentacji Polski, w której nasi piłkarze i piłkarki od marca będą reprezentować nasz kraj.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Co zrobi 20 000 osób już 11 maja? To nie święto narodowe, a ważny dzień dla biznesu. Dołącz do 12. edycji Biegu Firmowego!
 • Co definiuje sportowca? adidas sponsorem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego

  Co definiuje sportowca? adidas sponsorem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego

  28 lutego 2024 roku adidas ogłosił rozpoczęcie ośmioletniej współpracy sponsorskiej z Polskim Komitetem Paralimpijskim. Z tej okazji, na sześć miesięcy przed rozpoczęciem Igrzysk w Paryżu, marka zaprezentowała spot z udziałem czwórki parasportowców - Kingi Dróżdż, Aleksandra Kossakowskiego, Katarzyny Kozikowskiej oraz Kamila Otowskiego. Wspólnie z adidas pokazują oni, co definiuje sportowca.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Adidas pomaga sportowcom mierzyć się z presją

  Adidas pomaga sportowcom mierzyć się z presją

  W swojej najnowszej kampanii, adidas łączy największe postacie ze świata sportu i pokazuje, że zarówno zawodowcy, jak i amatorzy mogą zapanować nad presją i czerpać radość oraz satysfakcję z uprawiania sportu.

 • Wielki dzień dla świata sportu i biznesu! Tysiące pracowników weźmie udział w Biegu Firmowym i FRRuuu 2024. Zapisy ruszyły!
 • 1 lutego nadejdą zmiany dla środowiska biznesowego w Polsce. Ruszają zapisy do Biegu Firmowego i FRRuuu 2024!
 • 21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

  - Nasz nowy cel to zachęcanie do biegania w ramach Rossmann Run w całej Polsce. Wszyscy mogą pobiec razem z nami, wystarczy uruchomić naszą aplikację Rossmann PL. Każda osoba, bez względu na to czy pobiegnie w Łodzi czy tam, gdzie mieszka i zwykle biega, otrzyma od nas zniżkę na jednorazowe zakupy w Rossmannie. Każdy przebiegnięty kilometr biegu to 5% rabatu na zakupy w naszych drogeriach. Zatem końcowy rabat zależy od liczby przebiegniętych kilometrów i może wynosić po przebiegnięciu całego dystansu 10 km aż 50% - zdradza Marcin Grabara, prezes Rossmann Polska. Rejestracja do biegu z aplikacją będzie możliwa na początku kwietnia. Rossmann będzie o tym informował w swoich mediach.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Opowieść o pierwszej globalnej gwieździe sportu: 'Pelé' Stéphane'a Cohena już w księgarniach!
 • 'Nordic walking razem' - premiera książki o tym, jak utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji

  "Nordic walking razem" - premiera książki o tym, jak utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji

  Już od 16 września na rynku dostępna będzie książka "Nordic walking razem", autorstwa Aleksandra Wilanowskiego. To praktyczny, kompleksowy poradnik, zawierający propozycje gotowych treningów i ćwiczeń, które, dzięki dodanym kodom QR, obejrzeć można również w postaci nagrań. Dodatkowo książka ukazuje m.in. inspirujące historie nordic walkerów, którym marsz z kijami odmienił życie, jak również porady psychologa sportu.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.