Sporty walki

 • Gigantyczna burza po walce Adamek - Chalidow. Borek nie mógł uwierzyć. 'Czereśniaki'

  Gigantyczna burza po walce Adamek - Chalidow. Borek nie mógł uwierzyć. "Czereśniaki"

  Walka Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem zakończyła się po trzeciej rundzie z powodu kontuzji Czeczena. Opinie na jej temat były różne, głos w tej sprawie zabrał również były pięściarz Albert Sosnowski. W niezbyt wyrafinowany sposób zaczepiał obu zawodników, zwrócił się również do Mateusza Borka. Dziennikarz, który jest również promotorem Adamka, odpowiedział mu w zaskakujący sposób. W sieci zawrzało.

 • Lewandowski oburzony zachowaniem Borka. 'Robił ze mnie kretyna'

  Lewandowski oburzony zachowaniem Borka. "Robił ze mnie kretyna"

  Przed walką Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowa pojawiła się kontrowersja w postaci obsady sędziowskiej. Okazało się, że walki nie będzie punktował i prowadził żaden bokserski sędzia, co zaniepokoiło szczególnie Mateusza Borka. - Jestem zły za te słowa Mateusza - powiedział wprost po gali XTB KSW Epic współzałożyciel federacji Martin Lewandowski. Całą sprawę nazwał "gównoburzą".

 • Wymowny gest Chalidowa podczas ogłaszania werdyktu. Klasa [WIDEO]

  Wymowny gest Chalidowa podczas ogłaszania werdyktu. Klasa [WIDEO]

  Z powodu kontuzji po trzeciej rundzie Mamed Chalidow musiał poddać pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Na gali XTB KSW Epic obaj panowie zmierzyli się w boksie i na kartach punktowych więcej wskazywało na lepszą sytuację Chalidowa na półmetku pojedynku. Przy ogłoszeniu werdyktu 43-latek pokazał, że jest prawdziwym mistrzem, gdy spiker ogłaszał zwycięstwo Tomasza Adamka.

 • O to chodziło Adamkowi. Już nie ukrywa. 'Bez sensu było'

  O to chodziło Adamkowi. Już nie ukrywa. "Bez sensu było"

  - Rywal był daleko, trzymał dystans, więc chodziłem za nim, szachowałem, by być blisko niego. Bez sensu bowiem było rzucać ciosy w powietrze. Czekałem, by troszeczkę się zmęczył, a ja w końcu trafię - powiedział Tomasz Adamek o taktyce na walkę z Mamedem Chalidowem podczas sobotniej gali KSW Epic w Gliwicach.

 • Chalidow ma już tego dość. Pójdzie i powie: 'Ratuj pan'

  Chalidow ma już tego dość. Pójdzie i powie: "Ratuj pan"

  Spore rozczarowanie przeżyli fani sportów walki na zakończenie walki legend: Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa na gali KSW Epic w Gliwicach. Niestety Chalidowa po trzeciej rundzie wyeliminowała kontuzja. - Przed czwartą rundą czułem ostry ból. Co miałem zrobić? Walczyć z Adamkiem lewą ręką? Gdyby to zauważyli, to rywal od razu by się na mnie rzucił - skomentował Chalidow.

 • Tego nikt się nie spodziewał. KSW pokazało karty punktowe walki Adamek - Chalidow

  Tego nikt się nie spodziewał. KSW pokazało karty punktowe walki Adamek - Chalidow

  Po wielu miesiącach zapowiedzi i analiz Tomasz Adamek oraz Mamed Chalidow stanęli naprzeciwko siebie w klatce na gali XTB KSW Epic. Dwukrotny zawodowy mistrz świata w boksie wygrał po trzeciej rundzie z powodu kontuzji rywala. Przebieg starcia był bardzo zaskakujący i opublikowane przez KSW karty punktowe pokazały, że na półmetku starcia lepszą drogę do wygranej miał drugi z nich.

 • Internet płonie po walce Adamek - Chalidow. Wszyscy piszą tylko o jednym

  Internet płonie po walce Adamek - Chalidow. Wszyscy piszą tylko o jednym

  "Smutny koniec", "szkoda", "niedosyt" - takie słowa najczęściej padały w kontekście walki Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. Po tym, jak zawodnik z Czeczenii, który wyraźnie przeważał, wycofał się z powodu kontuzji, internet zapłonął. Gromy posypały się szczególnie na Adamka, który okazał się wielkim rozczarowaniem. - Bardzo słabo wyglądał, nogi zostawały - komentowali eksperci.

 • Chalidow nie owijał w bawełnę po tym, co się stało w walce z Adamkiem

  Chalidow nie owijał w bawełnę po tym, co się stało w walce z Adamkiem

  Nie tak miała zakończyć się walka legend: Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa na gali w Gliwicach. Niestety Chalidowa po trzeciej rundzie wyeliminowała kontuzja. - Wyszło inaczej, niż myślałem i nie byłem w stanie dalej rywalizować z Adamkiem - powiedziała legenda KSW tuż po zakończonej walce.

 • Nagły koniec walki Adamek - Chalidow! Dramat gwiazdy

  Nagły koniec walki Adamek - Chalidow! Dramat gwiazdy

  Scenariuszy tej walki eksperci i kibice nakreślali wiele. Jednak zdecydowana większość za faworyta postrzegała Tomasza Adamka. To przecież mistrz świata w boksie przyjmował legendę MMA na swoich zasadach: w szermierce na pięści i w dużych bokserskich rękawicach. Zaskoczenie spowodowane tym, jak przebiegał ten pojedynek, było spore. Jeszcze bardziej zaskakujący był jego koniec.

 • Niebywałe, co się stało na gali KSW Epic [WIDEO]

  Niebywałe, co się stało na gali KSW Epic [WIDEO]

  Trwa gala KSW EPIC w Gliwicach, która już teraz może przejść do historii. Każda z jej pierwszych 6 walk kończyła się bowiem przez nokaut lub techniczny nokaut. W aż pięciu przypadkach stało się tak w pierwszej rundzie. To dobrze wróży przed starciem wieczoru i pojedynkiem Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem w boksie.

 • Błyskawiczny nokaut. Rywal padł jak mucha. Sceny na KSW Epic [WIDEO]

  Błyskawiczny nokaut. Rywal padł jak mucha. Sceny na KSW Epic [WIDEO]

  Trwa gala KSW EPIC, której walką wieczoru będzie pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem w boksie. Kibice na hali w Gliwicach mają sporo emocji związanych z innymi walkami. Do szybkiego nokautu doszło w kat. 93 kg w waIce Ivana Erslana z Bohdanem Gnidko. Walce bardzo emocjonalnej.

 • KSW ogłasza: Oto rywal Artura Szpilki. Hit nad hity. 'Wielkie wyzwanie'

  KSW ogłasza: Oto rywal Artura Szpilki. Hit nad hity. "Wielkie wyzwanie"

  W federacji KSW nie brakuje interesujących pojedynków. Na sobotniej gali KSW Epic w Gliwicach, podczas której dojdzie do walki Tomasz Adamek - Mamed Chalidow, ogłoszono plany organizacji na nadchodzące miesiące. Można zacierać ręce, gdyż niebawem dojdzie do wielu interesujących starć. Na gali KSW 94 wystąpi Artur Szpilka, który zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Przekazano również informacje na temat innych pojedynków.

 • KSW Epic: Hitowa walka Adamek - Chalidow [NA ŻYWO]
 • KSW Epic: Adamek - Chalidow. Oto wyniki gali. Zobacz, kto wygrał [WYNIKI]
 • KSW Epic już dzisiaj! Gdzie obejrzeć walkę Adamek - Khalidov? [TRANSMISJA NA ŻYWO, KARTA WALK]

  KSW Epic już dzisiaj! Gdzie obejrzeć walkę Adamek - Khalidov? [TRANSMISJA NA ŻYWO, KARTA WALK]

  Tomasz Adamek kontra Mamed Chalidow - ta walka rozbudza wyobraźnię kibiców w całej Polsce. Dwie legendy sportów walki zmierzą się w formule bokserskiej już w sobotę 24.02 na gali XTB KSW Epic w Gliwicach. Gdzie i o której godzinie można będzie obejrzeć walkę Adamek - Chalidow? Jak i za ile wykupić PPV? Uwaga! Transmisję przeprowadzi inna platforma niż dotychczas. Transmisja na żywo, stream, PPV.

Copyright © Agora SA