Puchar Davisa

 • Stało się. Koniec świetnej passy Djokovicia. Sensacja

  Stało się. Koniec świetnej passy Djokovicia. Sensacja

  Czeska para Tomas Machac i Adam Pavlasek pokonała Serbów Djokovica i Nikolę Cacicia w fazie grupowej 7:5, 6:7(7), 10:3 111. edycji Pucharu Daviesa 2023. Zwycięstwo zapewniło Czechom pierwsze miejsce w grupie i przerwało świetną passę Novaka Djokovicia... 36-latek po raz pierwszy od 30 dni poniósł porażkę.

 • Puchar Davisa. Pierwszy punkt debiutanta, trudny mecz Janowicza

  Puchar Davisa. Pierwszy punkt debiutanta, trudny mecz Janowicza

  Reprezentacja Polski prowadzi z Hongkongiem 2:0 po pierwszym dniu Pucharu Davisa w Kaliszu. Najpierw zwycięstwo odniósł debiutant, Kacper Żuk, a później swój mecz wygrał również Jerzy Janowicz. Do awansu wygrana z azjatyckim zespołem potrzeba jeszcze tylko jednego punktu.

 • Tenis. Polska wyrzucona z Pucharu Davisa?!

  Tenis. Polska wyrzucona z Pucharu Davisa?!

  Polski Związek Tenisowy otrzymał odpowiedź od ITF - karę za niewłaściwą nawierzchnię podczas spotkania Pucharu Davisa ma uiścić w trzech ratach. Jeśli tego nie zrobi lub nie dotrzyma terminów, Polska może zostać nawet wykluczona z rozgrywek - informuje portal Tenisklub.pl.

 • Puchar Davisa. Kto faworytem do triumfu?

  Puchar Davisa. Kto faworytem do triumfu?

  W najbliższy weekend w Zagrzebiu odbędzie się finał Pucharu Davisa, w którym zmierzą się reprezentacje Chorwacji i Argentyny. Krążą odmienne opinie, kto jest faworytem tej rywalizacji.

 • Puchar Davisa. Ivo Karlović wraca do reprezentacji Chorwacji po czterech latach
 • Tenis. Del Potro będzie gotowy na finał Pucharu Davisa

  Tenis. Del Potro będzie gotowy na finał Pucharu Davisa

  Juan Martin del Potro miał duży wkład w awans swojej reprezentacji do finału Pucharu Davisa. Z powodu zmęczenia wycofał się jednak z ostatniego meczu. Teraz zapowiada, że na finał będzie w pełni przygotowany.

 • Hiszpania ponownie w Grupie Światowej Pucharu Davisa
 • Puchar Davisa. Polska na Niemcy bez Janowicza i Przysiężnego

  Puchar Davisa. Polska na Niemcy bez Janowicza i Przysiężnego

  Zgodnie z przewidywaniami reprezentacja Polski zagra z Niemcami w meczu barażowym o pozostanie w Grupie Światowej Pucharu Davisa bez Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego. We wtorek kapitan Radosław Szymanik ogłosił skład kadry na mecz, który w dniach 16-18 września odbędzie się w Berlinie.

 • Puchar Davisa. Niemcy z Polską bez dwóch asów? To prawdopodobne!

  Puchar Davisa. Niemcy z Polską bez dwóch asów? To prawdopodobne!

  Na niespełna trzy tygodnie przed meczem Pucharu Davisa z Polską w niemieckiej ekipie powodów do radości nie ma. Philippowi Kohlschreiberowi odnowiła się kontuzja, a udział Alexandra Zvereva stoi pod znakiem zapytania. - Przypuszczam, że nie wystąpi - mówi niemiecka dziennikarka

 • Kamil Majchrzak: 'Byłem gotowy na najważniejsze mecze w moim życiu' [WYWIAD]
Copyright © Agora SA