Reprezentacja

 • Zaskakujące powołanie do kadry. Michniewicz wyjaśnia. 'Zasłużył'

  Zaskakujące powołanie do kadry. Michniewicz wyjaśnia. "Zasłużył"

  Kamil Pestka jest jednym z zawodników, który po raz pierwszy pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed czerwcowymi meczami w Lidze Narodów. Dlaczego Czesław Michniewicz powołał zawodnika Cracovii? - Jest piłkarzem, który wyróżnia się na poziomie Ekstraklasy - uzasadnił selekcjoner.

 • Kadra Belgii na mecze z Polską w Lidze Narodów. Gwiazdozbiór

  Kadra Belgii na mecze z Polską w Lidze Narodów. Gwiazdozbiór

  Selekcjoner reprezentacji Belgii Roberto Martinez powołał 32 zawodników na czerwcowe mecze Ligi Narodów z Holandią, Polską i Walią. W kadrze znalazły się wszystkie gwiazdy belgijskiej drużyny, m.in. De Bruyne, Lukaku, Courtois czy bracia Hazard. Belgowie zmierzą się z Polakami dwukrotnie - 8 czerwca w Brukseli i 14 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 • Reprezentacja Ukrainy szuka sponsora w Polsce. Patrzy na pieniądze i kwestie moralne
 • Kogo pominął Michniewicz? Osiem nazwisk na liście nieobecnych

  Kogo pominął Michniewicz? Osiem nazwisk na liście nieobecnych

  Czesław Michniewicz powołał tak obszerną kadrę na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski, że mógłby z niej ułożyć co najmniej trzy zespoły. Wydawać się może, że już nikogo więcej nie da się powołać do 39-osobowej kadry, ale gdyby się temu przyjrzeć, na liście brakuje nazwisk, które pojawiały się na niej w przeszłości. Kogo pominął selekcjoner?

 • Skandal u naszych mundialowych rywali. Dopingowa wpadka

  Skandal u naszych mundialowych rywali. Dopingowa wpadka

  Fahad Al-Muwallad został zawieszony w prawach zawodnika na 18 miesięcy za stosowanie dopingu. Gwiazda Al-Ittihad FC oraz reprezentacji Arabii Saudyjskiej został przyłapany przez Saudyjską Komisję Antydopingową. To nie pierwsza taka sytuacja w karierze zawodnika.

 • Michniewicz wysłał ostrzeżenie. Albo transfer, albo brak powołania na mundial

  Michniewicz wysłał ostrzeżenie. Albo transfer, albo brak powołania na mundial

  - Krystian Bielik musi pójść wyżej. Grając w League One, nie zostanie powołany na mundial, bo nie będzie przygotowany do gry na tym poziomie - mówił we wtorek Czesław Michniewicz. Selekcjoner reprezentacji Polski odniósł się również do sytuacji innych reprezentantów - Karola Linettego, Sebastiana Walukiewicza czy Piotra Zielińskiego.

 • Matty Cash w Realu Madryt? 'Byłby znakomitym transferem'

  Matty Cash w Realu Madryt? "Byłby znakomitym transferem"

  Matty Cash w Realu Madryt? - Byłby znakomitym transferem. Dzisiaj nie mają tego drugiego pewniaka, który zagra 40 meczów w sezonie - powiedział Łukasz Wiśniowski, dziennikarz Canal+Sport. Jego zdaniem defensor bez problemu odnalazłby się w drużynie "Królewskich", a nawet miałby duże szanse stać się jej podstawowym zawodnikiem.

 • Wichniarek apeluje do reprezentanta Polski. 'Wróć i zapier***j'

  Wichniarek apeluje do reprezentanta Polski. "Wróć i zapier***j"

  Artur Wichniarek w dość dosadny sposób motywuje Tymoteusza Puchacza do walki o miejsce w pierwszym składzie Unionu po powrocie z Trabzonsporu. - Uwierz w siebie, wróć do Berlina, zakasaj rękawy i zapier****j - powiedział były reprezentant Polski, który sam występował m.in. w Hercie Berlin.

 • Michniewicz wyjaśnia rosyjskie wątki. Szymański 'spakowany', trudny czas Rybusa

  Michniewicz wyjaśnia rosyjskie wątki. Szymański "spakowany", trudny czas Rybusa

  Sebastian Szymański ponownie został powołany do reprezentacji Polski, mimo że wciąż pozostaje zawodnikiem rosyjskiego Dynama Moskwa. - Po zgrupowaniu ma już nie wrócić do Rosji - zastrzega jednak selekcjoner Czesław Michniewicz. Ponadto podobne względy zadecydowały o niepowołaniu Macieja Rybusa, a przez konieczność powrotu do Krasnodaru zgrupowanie wcześniej opuści Grzegorz Krychowiak.

 • Ulubieniec Michniewicza i palący problem. Selekcjoner szykuje zmiany

  Ulubieniec Michniewicza i palący problem. Selekcjoner szykuje zmiany

  Lista aż 39 powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski sprawia, że w kadrze Czesława Michniewicza trudno o wielkich nieobecnych. Brak Macieja Rybusa i Arkadiusza Recy jest jednak nie tylko małą niespodzianką, ale też - a może przede wszystkim - szansą na nowe otwarcie na pozycji, z której obsadzeniem mamy problem od długiego czasu.