Reprezentacja

 • To koniec?! Fernando Santos zdecydował. 'Nic osobistego'

  To koniec?! Fernando Santos zdecydował. "Nic osobistego"

  - Niektórzy mogą uznać to za kontrowersyjne czy niesprawiedliwe, ale taki jest futbol. To nic osobistego, po prostu wybieramy to, co naszym zdaniem jest najlepsze dla zespołu - tak Fernando Santos tłumaczy brak powołania do reprezentacji Polski dla Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika i Kamila Grosickiego, a w kuluarach można usłyszeć, że dopóki Portugalczyk będzie selekcjonerem, tych graczy nie zobaczymy w kadrze.

 • Santos namieszał. Oto lista największych nieobecnych w reprezentacji Polski
 • Santos zaszokował powołaniami. Eksperci zgodni co do jednego. 'Grubo'

  Santos zaszokował powołaniami. Eksperci zgodni co do jednego. "Grubo"

  Fernando Santos ogłosił powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Eksperci doceniają zaskakujące wybory Portugalczyka, podkreślając, że dokonuje on prawdziwej rewolucji w kadrze. "Idzie młodość", "Grubo, sporo zmian, ale dobrze, trzeba testować" - pisali dziennikarze. W ich gronie znaleźli się też krytycy wizji 68-latka.

 • Tak ma wyglądać pożegnanie Błaszczykowskiego z reprezentacją Polski

  Tak ma wyglądać pożegnanie Błaszczykowskiego z reprezentacją Polski

  Jakub Błaszczykowski w meczu towarzyskim z Niemcami pożegna się z reprezentacją Polski. Choć selekcjoner Fernando Santos miał negatywny stosunek do samego spotkania z kadrą naszych zachodnich sąsiadów, to zdradził szczegóły pożegnania byłego kapitana kadry. Błaszczykowski nie znalazł się na oficjalnej liście powołanych, ale zagra 16 minut.

 • Sensacyjne powołanie do reprezentacji Polski. Kim jest Mateusz Łęgowski?
 • Polacy przed historyczną szansą. Są obserwowani przez europejskich gigantów

  Polacy przed historyczną szansą. Są obserwowani przez europejskich gigantów

  W przeszłości mistrzostwa Europy U-17 stanowiły przepustkę do wielkiej kariery młodych piłkarzy. W tym roku podobnie może być w przypadku wielu reprezentantów Polski. Jak donosi portal WP SportoweFakty, skauci z ponad 30 klubów bacznie przyglądają im się w czasie turnieju. I są to największe marki w Europie.

 • Legia i Lech odmówiły Santosowi. Nie oddadzą piłkarzy na zgrupowanie

  Legia i Lech odmówiły Santosowi. Nie oddadzą piłkarzy na zgrupowanie

  Fernando Santos planował dodatkowe zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego mógłby przyjrzeć się młodzieży z Ekstraklasy. Czy ten pomysł wypali? Jak podają Meczyki.pl, trzy kluby już odmówiły selekcjonerowi puszczenia swoich graczy, w tym dwa ze ścisłej czołówki.

 • ME U17. Reprezentacja Polski w półfinale. Kiedy oglądać mecz Polska - Niemcy? [TRANSMISJA NA ŻYWO]
 • Szok. Reprezentantka Polski zakończyła karierę w wieku 21 lat. 'Zabrana radość grania'
 • Kolejna zmiana w PZPN. Chodzi o konferencje z udziałem Fernando Santosa

  Kolejna zmiana w PZPN. Chodzi o konferencje z udziałem Fernando Santosa

  Fernando Santos już we wtorek ma ogłosić listę powołanych na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. W poniedziałek PZPN zapowiedział pewną innowację w sposobie przeprowadzania konferencji prasowych z udziałem portugalskiego selekcjonera. Wejdzie w życie od zaraz.