Reprezentacja

• W jakich strojach Polacy zagrają na MŚ? Produkcja jeszcze nie ruszyła
  • Dramat kadry U-17 na EURO. Polacy wyrównali w 88. minucie, a potem farsa

Dramat kadry U-17 na EURO. Polacy wyrównali w 88. minucie, a potem farsa

Reprezentacja Polski U-17 przegrała drugi mecz na mistrzostwach Europy w Izraelu. Tym razem biało-czerwoni ulegli Holendrom 1:2. Polacy przegrywali 0:1 niemal od początku drugiej połowy. Zdołali wyrównać w 88. minucie, ale w doliczonym czasie gry po katastrofalnym błędzie dali sobie wydrzeć wygraną w 93. minucie. Tym samym Polacy mają już tylko iluzoryczne szanse na wyjście z grupy.

• Polacy przegrali z Holandią w 93. minucie. Koniec marzeń o wyjściu z grupy na ME U-17 [ZAPIS RELACJI]
  • Polska - Holandia na Euro U-17. Gdzie i kiedy oglądać mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM]

Reprezentacja Polski U-17 zagra w czwartek 19 maja z reprezentacją Holandii U-17 w drugim meczu podczas mistrzostw Europy w Izraelu. Polacy muszą liczyć na korzystny wynik, aby wciąż liczyć się w walce o wyjście z grupy. Starcie rozpocznie się o 16:30. Gdzie oglądać spotkanie Polska - Holandia? Transmisja TV, stream online.

• Ale sztos. Kapitan młodzieżówki Interu wybrał reprezentację Polski

Ale sztos. Kapitan młodzieżówki Interu wybrał reprezentację Polski

Tommaso Guercio zdecydował się na grę dla reprezentacji Polski, odrzucając analogiczne oferty ze strony kadry włoskiej. Mający polskie pochodzenie defensor występuje obecnie w kadrze Dariusza Gęsiora podczas mistrzostw Europy U17. - Przy wyborze Polski kierował się sercem - powiedział jego ojciec Daniele w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

• Zaskakujące powołanie do kadry. Michniewicz wyjaśnia. 'Zasłużył'

Zaskakujące powołanie do kadry. Michniewicz wyjaśnia. "Zasłużył"

Kamil Pestka jest jednym z zawodników, który po raz pierwszy pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed czerwcowymi meczami w Lidze Narodów. Dlaczego Czesław Michniewicz powołał zawodnika Cracovii? - Jest piłkarzem, który wyróżnia się na poziomie Ekstraklasy - uzasadnił selekcjoner.

• Kadra Belgii na mecze z Polską w Lidze Narodów. Gwiazdozbiór

Kadra Belgii na mecze z Polską w Lidze Narodów. Gwiazdozbiór

Selekcjoner reprezentacji Belgii Roberto Martinez powołał 32 zawodników na czerwcowe mecze Ligi Narodów z Holandią, Polską i Walią. W kadrze znalazły się wszystkie gwiazdy belgijskiej drużyny, m.in. De Bruyne, Lukaku, Courtois czy bracia Hazard. Belgowie zmierzą się z Polakami dwukrotnie - 8 czerwca w Brukseli i 14 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

• Reprezentacja Ukrainy szuka sponsora w Polsce. Patrzy na pieniądze i kwestie moralne
  • Kogo pominął Michniewicz? Osiem nazwisk na liście nieobecnych

Kogo pominął Michniewicz? Osiem nazwisk na liście nieobecnych

Czesław Michniewicz powołał tak obszerną kadrę na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski, że mógłby z niej ułożyć co najmniej trzy zespoły. Wydawać się może, że już nikogo więcej nie da się powołać do 39-osobowej kadry, ale gdyby się temu przyjrzeć, na liście brakuje nazwisk, które pojawiały się na niej w przeszłości. Kogo pominął selekcjoner?

• Skandal u naszych mundialowych rywali. Dopingowa wpadka

Skandal u naszych mundialowych rywali. Dopingowa wpadka

Fahad Al-Muwallad został zawieszony w prawach zawodnika na 18 miesięcy za stosowanie dopingu. Gwiazda Al-Ittihad FC oraz reprezentacji Arabii Saudyjskiej został przyłapany przez Saudyjską Komisję Antydopingową. To nie pierwsza taka sytuacja w karierze zawodnika.