Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja

 • Jerzy Dudek wskazał klucz do sukcesu przed meczem ze Szwecją

  Jerzy Dudek wskazał klucz do sukcesu przed meczem ze Szwecją

  Jerzy Dudek na łamach "Przeglądu Sportowego" ocenił, co może być decydującym czynnikiem, aby reprezentacja Polski pokonała Szwecję na Euro 2020. - Nie powinniśmy mieć żadnych kompleksów, a wydaje się, że dużym problemem naszej drużyny jest samo zaangażowanie i pokazanie charakteru. [...] To wydaje się kluczem do sukcesu - powiedział były bramkarz.

 • Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

  Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

  Jan Bednarek i Jakub Moder mają problemy zdrowotne przed meczem ze Szwecją. - Bednarek powiedział rzecznikowi reprezentacji, że nie wyobraża sobie nie zagrać w ostatnim meczu grupowym. Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera - mówi Dawid Szymczak, dziennikarz Sport.pl.

 • PZPN odpowiada na informacje Tomasza Smokowskiego. "Tylko jeden piłkarz"

  PZPN odpowiada na informacje Tomasza Smokowskiego. "Tylko jeden piłkarz"

  - Widziałem markery zmęczeniowe jednego z piłkarzy. Norma dla zwykłego amatora to jest 170, a dla zawodowego piłkarza to jest 300. A on dwa dni po meczu z Islandią miał 900! - powiedział Tomasz Smokowski w "Kanale Sportowym". Teraz PZPN odpowiedział: - Ten zawodnik nie trenował przez ponad tydzień z drużyną, bo był kontuzjowany, a w przypadku kontuzjowanych zawodników te wyniki zawsze są wysokie. Niepotrzebne zamieszanie - powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy.

 • Szwedzi już wiedzą i ostrzegają przed Polską! "Musimy na niego uważać"

  Szwedzi już wiedzą i ostrzegają przed Polską! "Musimy na niego uważać"

  Przed meczem reprezentacji Polski ze Szwecją napastnik rywali, Robin Quaison, przestrzega przed Robertem Lewandowskim, którego forma idzie w górę. - Musimy uważać na Lewandowskiego. Jeśli będzie miał okazję, to prawdopodobnie strzeli bramkę - przyznał Quaison na konferencji prasowej przed kluczowym meczem grupowym na ME.

 • Boniek o decyzji Sousy: Od sześciu, siedmiu lat o tym mówiłem

  Boniek o decyzji Sousy: Od sześciu, siedmiu lat o tym mówiłem

  Zbigniew Boniek w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" podsumował drugi mecz Polski na ME z Hiszpanią. - Od sześciu, siedmiu lat mówiłem, że powinniśmy grać trójką obrońców, by móc w ten sposób wystawiać dwóch napastników, mieć alternatywne ustawienie i plany oraz grać znacznie odważnie - podkreślił prezes PZPN.

 • Alarm w reprezentacji Polski przed meczem ze Szwecją! Kolejna kontuzja

  Alarm w reprezentacji Polski przed meczem ze Szwecją! Kolejna kontuzja

  Problem z kontuzjami nie opuszcza reprezentacji Polski. Nie wiadomo, czy na mecz ze Szwecją gotowi będą Jan Bednarek i Jakub Moder, który nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu. - Janek nie wyobraża sobie nie zagrać. A na dokładną diagnozę w sprawie Kuby musimy jeszcze poczekać. Dzisiaj wykonamy rezonans - mówi Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

 • Anglicy przyłapali Wojciecha Szczęsnego na kilka godzin przed Hiszpania - Polska
 • PZPN potwierdza! Kontuzja reprezentanta Polski. Wyścig z czasem na Szwecję
 • Duży awans reprezentacji Polski na Euro 2020. "Obudził się"

  Duży awans reprezentacji Polski na Euro 2020. "Obudził się"

  Przed Euro 2020 reprezentacja Polski była uznawana jako jeden z kandydatów do miana czarnego konia turnieju. Polacy potwierdzili te głosy występem w spotkaniu z Hiszpanią. Dobra dyspozycja ekipy Paulo Sousy została dostrzeżona przez zagraniczne media. Polacy także znacznie awansowali w "rankingu sił" turnieju.

 • "Jeden telefon i możesz wracać". Reprezentanci Polski poświęcili bardzo wiele. Było warto
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ