Reprezentacja

 • PZPN ogłasza. Oficjalnie. Jest nowy trener reprezentacji U-21
 • Janusz Kupcewicz nie żyje. Legenda polskiej piłki. Miał 66 lat
 • Dziekanowski krytycznie ocenia Michniewicza. 'Naraziłby się na śmieszność'

  Dziekanowski krytycznie ocenia Michniewicza. "Naraziłby się na śmieszność"

  Od publikacji tekstu Szymona Jadczaka środowisko piłkarskie żyje sprawą Czesława Michniewicza. Głos w sprawie zabrał Dariusz Dziekanowski, były reprezentant Polski. - Sprawa będzie się ciągnęła jeszcze długo, bo Czesław Michniewicz postanowił gasić pożar benzyną - napisał na łamach "Przeglądu Sportowego".

 • 'To jak gaszenie pożaru benzyną. Michniewicz złamał pierwszą zasadę'

  "To jak gaszenie pożaru benzyną. Michniewicz złamał pierwszą zasadę"

  - Jak się słucha selekcjonera, to za każdym razem się plącze i denerwuje. Nie dziwię się, że jest nerwowy. Myślał, że dziennikarze mu odpuszczą, ale przecież to ich tylko napędza. Fani mają tego serdecznie dość - mówią specjaliści od marketingu, zarzucając Czesławowi Michniewiczowi chaos komunikacyjny. I dodają, że PZPN także popełnił kilka strategicznych błędów. Ale kasa związku na tym nie ucierpi. Przynajmniej na razie.

 • Pazdan znów pozamiatał Cristiano Ronaldo. Jak na Euro 2016. Mistrz

  Pazdan znów pozamiatał Cristiano Ronaldo. Jak na Euro 2016. Mistrz

  Minęło sześć od latu od pojedynku reprezentacji Polski z Portugalią (1:1) w ćwierćfinale mistrzostw Europy we Francji. Do legendarnego już pojedynku z Cristiano Ronaldo powrócił Michał Pazdan. - Pojedynek z Ronaldo to jedna z najbardziej zapamiętanych chwil. Mam nadzieję, że on też to pamięta - napisał w poście, opublikowanym w mediach społecznościowych.

 • Tomaszewski stawia ultimatum reprezentantom Polski. 'Żadnego usprawiedliwienia'

  Tomaszewski stawia ultimatum reprezentantom Polski. "Żadnego usprawiedliwienia"

  Jan Tomaszewski uważa, że dopóki Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański grają w Rosji, to powinni podzielić los Macieja Rybusa nie dostawać powołań do reprezentacji Polski. - Jeśli Grzegorz zdecyduje się na taki krok, nie będę widział żadnego usprawiedliwienia - mówi były reprezentant Polski w rozmowie z "Super Expressem".

 • Jerzy Dudek punktuje Michniewicza. 'Niech się skupi na swojej pracy'

  Jerzy Dudek punktuje Michniewicza. "Niech się skupi na swojej pracy"

  - Trener Michniewicz się chyba trochę pogubił. Najpierw w "Kanale Sportowym" zaczął się tłumaczyć z całej afery, a tydzień później już powiedział, że nic nie pamięta - mówi Jerzy Dudek w rozmowie z "Faktem" na temat zamieszania wokół selekcjonera reprezentacji Polski jego domniemanych związków z szefem piłkarskiej mafii Ryszardem "Fryzjerem" Forbrichem.

 • Krychowiak zmienił zdanie. Rosjanie donoszą. Zostaje
 • Michniewicz odpowiada na oskarżenia. Wydał oświadczenie. 'Najbliższe mi osoby cierpią'
 • Były reprezentant o Michniewiczu. 'Poczuł się zbyt pewnie. Przegra tę wojenkę'