FAME MMA 17. Ile kosztuje PPV i jak wykupić? Cena dostępu do transmisji

Już w piątek 3 lutego odbędzie się wydarzenie, na które czekają wszyscy fani freak-fightów w Polsce - gala FAME MMA 17. Jak zwykle, walki będzie można śledzić za pośrednictwem PPV. Ile kosztuje wykupienie tej usługi?

W piątek 3 lutego Tauron Arena w Krakowie będzie gościć pierwszą w tym roku galę Fame MMA. Podczas 17. już gali freak-fightowej organizacji dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Zwieńczeniem wydarzenia ma być walka pięściarza Kamila "Szczurka" Łaszczyka z gwiazdą organizacji Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem.

Zobacz wideo Tak ma wyglądać sztab Santosa w Polsce. PZPN ujawnia szczegóły

Ile kosztuje dostęp do gali FAME MMA 17? Przystępna cena PPV

Jak zwykle transmisji z gali nie obejrzymy w żadnej otwartej, czy też kodowanej telewizji. Stream z wydarzenia będzie dostępny wyłącznie w formacie PPV na stronie famemma.tv. W ofercie są dwa pakiety: podstawowy w cenie 34,99 zł oraz premium w cenie 39,99 zł. Tańszy z nich daje możliwości oglądania gali "na żywo" w jakości 720p, gwarantuje również dostęp do jej zapisu do 48 godzin po zakończeniu. Z kolei opcja premium pozwoli oglądać wydarzenie w jakości 1080p, a zapis VOD będzie dostępny przez kolejnych siedem dni.

W piątek poza główną walką zobaczymy pojedynek popularnego rapera Wacława "Wac Toja" Osieckiego z aktorem Sebastianem "Alterboyem" Fabijańskim. Będzie to dla obu debiut w organizacji FAME. Dużo większe emocje wśród fanów wzbudza jednak konfrontacja Michał "Boxdela" Barona z prezesa organizacji FEN Pawłem Jóźwiakiem. Ponadto w oktagonie zobaczymy m.in. triathlonistę Roberta Karasia, mistrza FAME Maksymiliana Wiewiórkę, Alana Kwiecińskiego czy Marcina Wrzoska.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Spełnił się również czarny scenariusz fanów tego wydarzenia. Walka Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim zostaje przełożona na galę FAME MMA 18" - czytamy w oświadczeniu organizacji. Samoń doznał urazu uszkodzenia głowy mięśnia czworogłowego uda, który wyklucza go walki na FAME MMA 17.

Fame MMA 17 - karta walk:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs. Kamil "Szczurek" Łaszczyk
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki vs. Sebastian "Alterboy" Fabijański
  • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik vs. Tomasz "Gimper" Działowy
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka – walka w K-1
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs. Michał "Boxdel" Baron – klatka rzymska
  • Filip "Filipek" Marcinek vs. Robert Karaś – walka w K-1
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs. Piotr "Szeli" Szeliga – walka w K-1
  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz vs. Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs. Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
Więcej o: