FAME MMA 17. Gdzie i kiedy oglądać galę? [TRANSMISJA, STREAM, KARTA WALK]

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 17. Już w piątek 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie zobaczymy dziewięć emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Amadeusz "Ferrari" Roślik oraz Kamil Łaszczyk. Gdzie obejrzeć galę? Jak wygląda karta walk? Transmisja, stream online.

To pierwsza gala FAME MMA w tym roku. Organizatorzy postarali się, aby podczas pierwszego przedsięwzięcia w 2023 roku zagwarantować kibicom ogromną dawkę sportowych emocji.

Zobacz wideo Adwokaci Cezarego Kucharskiego: Uważamy, że nasz klient nie ma nic do ukrycia

FAME MMA 17. Kto wystąpi podczas wydarzenia w Tauron Arenie w Krakowie? Karta walk

W walce wieczoru gali FAME MMA 17 zobaczymy starcie gwiazdy organizacji Amadeusza "Ferrariego" Roślika z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem (32-0). Pomiędzy zawodnikami nie brakowało złej krwi przed walką.  Dla Roślika będzie to jubileuszowa dziesiąta walka dla organizacji. Zawodnicy zmierzą się w formule MMA, co powinno być dodatkowym atutem influencera. - Ja trenuję boks, ale MMA też znam. Kilkanaście lat temu MMA nie było tak rozwinięte, jak dziś, więc wybrałem pięściarstwo. Trener Mariusz Mazur jednak dba o mój rozwój w MMA - mówił Łaszczyk w rozmowie z Antonim Partumem ze Sport.pl.

W piątek zobaczymy pojedynek popularnego muzyka Wacława "Wac Toja" Osieckiego z aktorem Sebastianem "Alterboyem" Fabijańskim. Będzie to dla obu debiut w organizacji FAME. Dużo większe emocje wśród fanów wzbudza konfrontacja Michał "Boxdela" Barona z prezesa organizacji FEN Pawłem Jóźwiakiem. Ponadto w oktagonie zobaczymy m.in. triathlonistę Roberta Karasia, mistrza FAME Maksymiliana Wiewiórkę, Alana Kwiecińskiego czy Marcina Wrzoska.

FAME MMA 17. Gdzie oglądać wydarzenie? Stream online

Gala FAME MMA 17 rozpocznie się w piątek, 3 lutego o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna za pośrednictwem streamu PPV na stronie famemma.tv. W ofercie są dwa pakiety, podstawowy w cenie 34,99 zł oraz Premium w cenie 39,99 zł.

Fame MMA 17 - karta walk:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański
  • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy
  • Alan Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (K-1)
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron (w klatce rzymskiej)
  • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś (K-1)
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga (K-1)
  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.