Spełnił się czarny scenariusz przed Fame MMA. Hitowa walka odwołana

"Walka Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim zostaje przełożona na galę FAME MMA 18" - czytamy w oświadczeniu organizacji. Samoń doznał urazu uszkodzenia głowy mięśnia czworogłowego uda, który wyklucza go walki na FAME MMA 17.

W najbliższy piątek, 3 lutego organizacja FAME MMA powróci do Tauron Areny w Krakowie. Podczas 17. edycji gali FAME dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Zwieńczeniem wydarzenia będzie starcie pięściarza Kamila "Szczurka" Łaszczyka z gwiazdą organizacji Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Okazuje się, że jedna z głównych walk zbliżającej się gali nie dojdzie do skutku.

Zobacz wideo Rozprawa Lewandowski - Kucharski. Pierwsze spotkanie w sądzie

"Mandzio" kontuzjowany. Pojedynek z "Karolkiem" przełożony na galę FAME MMA 18

Organizacja FAME MMA do końca walczyła o uratowanie zestawienia Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim. Niestety kontuzja "Mandzia" okazała się zbyt poważna, dlatego władze federacji są zmuszone zdjąć pojedynek z rozpiski.

"Do końca podejmowaliśmy próby doprowadzenia do walki między Łukaszem Samoniem i Karolem Dąbrowskim. Przeprowadziliśmy dodatkowe badania USG i konsultacje lekarskie ze specjalistami, którzy potwierdzili wcześniejszą diagnozę - uszkodzenie głowy mięśnia czworogłowego uda z rozległym krwiakiem, którego wchłanianie jest zaburzone i powolne" - brzmi fragment oświadczenie organizacji. 

Jednocześnie freakowy podmiot poinformował, że nie rezygnuje całkowicie z tego zestawienia. - Oficjalnie, walka Karolek vs Mandzio odbędzie się w maju na FAME 18 - dodano.

 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gala FAME MMA 17 rozpocznie się w piątek, 3 lutego o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna za pośrednictwem streamu PPV na stronie famemma.tv. W ofercie są dwa pakiety, podstawowy w cenie 34,99 zł oraz Premium w cenie 39,99 zł.

Fame MMA 17 - karta walk:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs. Kamil "Szczurek" Łaszczyk
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki vs. Sebastian "Alterboy" Fabijański
  • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik vs. Tomasz "Gimper" Działowy
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka – walka w K-1
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs. Michał "Boxdel" Baron – klatka rzymska
  • Filip "Filipek" Marcinek vs. Robert Karaś – walka w K-1
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs. Piotr "Szeli" Szeliga – walka w K-1
  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz vs. Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs. Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.