Amsterdam w grze jak prawdziwy. Twórcy Call of Duty zaskoczyli

Amsterdam jak w rzeczywistości. Furorę w sieci robi nagranie urywka misji z trybu fabularnego nowego Call of Duty: Modern Warfare 2. Porównania z realnym światem jasno pokazują, że twórcy przyłożyli się do swojej pracy.

Nowe Call of Duty: Modern Warfare 2 zachwyca piękną grafiką i godnym odwzorowaniem rzeczywistości. Najlepiej prezentuje to misja, w której odwiedzamy centrum Amsterdamu. Liczne porównania dostępne w Internecie jasno wskazują na wierność, z jaką odtworzona została cyfrowa wersja stolicy Niderlandów.

Zobacz wideo Zarządzanie e-sportem. Dzień z życia studenta

Amsterdam jak w rzeczywistości

W miniony piątek pierwsi gracze otrzymali dostęp do rozegrania trybu fabularnego nowego Call of Duty: Modern Warfare 2. Od tamtego czasu w Internecie mnożą się opinie o niezwykle realistycznej grafice i dbałości o detale, z jaką do procesu tworzenia gry podeszli deweloperzy z Activision.

Internauci najczęściej wspominają Amsterdam, który odwiedza się podczas kilku misji. Wówczas wrażenia nie robi sama jakość grafiki, lecz także wierne odwzorowanie miasta. W sieci pojawiły się filmiki porównujące lokalizację w rzeczywistości z jej cyfrowym odwzorowaniem. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

 

Premiera już w piątek

Docelowa premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowana jest na 28 października. Gracze, którzy zdecydowali się na zakupienie gry w przedsprzedaży mogą raczyć się nią jednak siedem dni wcześniej.

W ramach wczesnego dostępu nie wszystkie funkcje tytułu są odblokowane. Te właściwie limitowane są tylko do jednoosobowego trybu fabularnego. Ten zbiera pozytywne opinie. Cena gry w przedsprzedaży wynosi 349 złotych na platformie Steam.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.