Polska gra wielkim sukcesem. Ponad milion graczy dziennie

Okrągły milion. Tyle osób codziennie odpala Cyberpunka 2077 według najnowszej publikacji CD Projekt RED. Gra zyskała na popularności po udanej premierze anime "Edgerunners" w serwisie Netflix. Wpływ miała także zapowiedź nowego dodatku.

Producenci Cyberpunka 2077 mają w ostatnim czasie powód do radości. Za sprawą ostatnich ruchów, czyli premiery serialu animowanego na Netfliksie czy zapowiedzi dodatku, gra powróciła do łaski graczy. Twórcy za sprawą mediów społecznościowych pochwalili się niemałym osiągnięciem - od czterech tygodni gra codziennie włączana jest przynajmniej milion razy.

Zobacz wideo "Furman" z Lecha Poznań triumfatorem Ekstraklasa Games

Popularność, na którą zasługuje

Na twitterowym profilu poświęconym grze Cyberpunk 2077 pojawiła się kolejna dobra wiadomość. Twórcy podzielili się informacją o stałej, wysokiej popularności tytułu. Ten na różnych platformach ma być wybierany przez ponad milion aktywnych graczy każdego dnia. To efekt udanej premiery serialu "Edgerunners" ne Netfliksie, a także interesującej zapowiedzi dodatku "Phantom Liberty".

Informacja zdecydowanie cieszy, wszak Cyberpunka 2077 w końcu można okrzyknąć sukcesem. Po premierze, niestety, nie udało się tego zrobić. Wówczas gra była krytykowana za liczne błędy i niedociągnięcia, które wpływały na jakość rozgrywki. Te jednak zostały wyeliminowane, a teraz nic nie stoi na przeszkodzie poznania interesującej historii stworzonej przez Redów.

Zawodnicy League of Legends w organizacji T1: Zeus, Oner, Faker, Gumayusi, KeriaMistrzostwa świata zdominowane przez Azjatów. Wybitne statystyki

Wokół gry wiele się dzieje

Wydawałoby się, że premiera dedykowanego anime czy zapowiedź dodatku to koniec ciekawych informacji dotyczących Cyberpunka 2077. Byłoby to jednak zgubne podejście, wszak wokół tytułu ciągle się wiele dzieje. Społeczność graczy dowiedziała się o tajemniczym projekcie Orion, który stanowi kontynuację gry.

Sympatyków najnowszej produkcji CD Projekt RED, którzy interesują się także muzyką, zainteresować może specjalny konkurs. Ten umożliwia skomponowanie numeru, który ostatecznie może pojawić się w nowej stacji radiowej, którą wprowadzi "Phantom Liberty" - Growl FM. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody.

Vitality, CS:GODominacja FaZe i NAVI przełamana. Zmiana na szczycie rankingu CS:GO po ponad roku

Więcej o: