Dying Light 2 z nowym nagraniem. Szykuje się kolejny polski hit? [WIDEO]

Do premiery Dying Light 2 coraz bliżej. Polskie studio - Techland - nakarmiło naszą ciekawość, publikując nowe nagranie z gry. Jest to jeden z odcinków cyklu Dying to Know.

Dying Light 2 to jedna w najbardziej wyczekiwanych premier świata gier komputerowych w 2022 roku. Polski producent zamierza przebić popularność pierwszej części, czemu towarzyszy spora akcja marketingowa.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Nowy towar eksportowy?

Dotychczas jeśli chcieliśmy wskazać najpopularniejszą polską grę, to mówiliśmy o tych wyprodukowanych przez CD Projekt RED – czyli o Wiedźminie i Cyberpunku 2077. Techland jednak znajduje się coraz bliżej krajowego giganta i wkrótce zamierza mu dorównać w skali popularności.

Dying Light 2 ma być receptą na zrównanie się CD Projekt RED. Gra jest najbardziej wyczekiwanym produktem na Steamie, od miesięcy nie schodząc z pierwszego miejsca listy życzeń graczy. Taka reputacja nie dziwi – pierwsza część Dying Lighta była bowiem sukcesem sprzedażowym. Na całym świecie sprzedało się ponad 18 milionów kopii.

Bartosz 'bejott' Jakubowski w barwach Wisły All in! Games KrakówPolska Liga Esportowa. Zawodnik Wisły Kraków sięgnął po zwycięstwo w turnieju FIFA 22

Można więc powiedzieć, że miliony graczy ostrzą sobie zęby na drugą część z tej serii. Ta otrzymała niedawno złoty status, co oznacza, że prace nad nią dobiegły końca. Premiera zaś zaplanowana jest na luty 2022 roku.

W sieci pojawiło się nowe nagranie z rozgrywki, ukazujące przebieg misji A Place to Call Home. Wideo zamieszczone w serwisie YouTube trwa około 27 minut, jednak sama rozgrywka to około dwudziestominutowy fragment. Trzeba przyznać, że jakość produkcji robi wrażenie. Na nagraniu możemy również zobaczyć, jak działają paralotnie, a także niektóre umiejętności, które pomagają nam w walce z przeciwnikami. Całość znajduje się poniżej:

 

BLAST Fall Finals scenaCounter-Strike robi krok w tył. Finały BLASTA jednak bez publiki

Więcej o: