G2 Esports zaczyna ogłaszanie wzmocnień na kolejny sezon. Dylan Falco głównym trenerem

Czołowa europejska organizacja w końcu zaczęła ogłaszać nowe nabytki w dywizji League of Legends. Pierwsze oficjalne informacje dotyczą sztabu szkoleniowego na kolejny rok.

Długo spekulowano na temat przyszłości składu G2 Esports w League of Legends. Renomowani zagraniczni dziennikarze podali już domniemane nabytki Samurajów na kolejny rok, niemniej dopiero w czwartek wieczorem organizacja oficjalnie potwierdziła pierwsze z nich. Mowa tutaj o sztabie szkoleniowym. 

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

Dylan Falco oficjalnie w G2

Temu przewodzić będą Dylan Falco oraz Rodrigo "Rodrigo" Domingues Oliveira. Duet przez ostatnie lata współtworzył sztab FC Schalke 04 Esports. W związku z opuszczeniem League of Legends European Championship przez klub piłkarski, obaj stali się wolnymi agentami. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Dylan Falco ma za sobą parę niemałych osiągnięć, nic więc dziwnego, że G2 Esports zdecydowało się po niego sięgnąć. Kanadyjczyk dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Starego Kontynentu z Fnatic w 2018 roku. To także wtedy udało mu się poprowadzić mistrzów Europy do finału mistrzostw świata, w którym Europejczycy przegrali z Invictus Gaming wynikiem 0:3. 

Janusz 'Snax' Pogorzelski, zawodnik Anonymo Esports.Niespodziewane wieści z obozu Anonymo. Snax robi sobie przerwę!

Co dalej z G2? O tym wiemy z domniemań

To na pewno nie koniec ogłoszeń związanych z dywizją LoL-a w G2 Esports. Formacja nadal nie poinformowała, kto będzie jej toplanerem, strzelcem i wspierającym na kolejny rok. Chociaż, tak jak wspomnieliśmy we wstępie, sugerując się plotkami ze sprawdzonych źródeł, możemy być pewni, że zostaną nimi kolejno Sergen "Broken Blade" Çelik, Victor "Flakked" Lirola i Raphaël "Targamas" Crabbé. 

LS w filmie Cloud9LS powraca do roli trenera. Amerykanin staje za sterami Cloud9

Więcej o: