Zawodnicy CS:GO oddali mapę, bo nie umieli na niej grać!

W poniedziałek poznaliśmy pierwsze drużyny, które zmierzą się we wtorek o miejsce w fazie play-off Polish Esport Cup 4. Tutaj warto przypomnieć, że gracze walczą o atrakcyjną pulę nagród. Podczas jednego z meczów doszło do niecodziennej sytuacji!

Zawodnicy jednej z ekip poddali mapę w trakcie jej trwania, bo stwierdzili, że nie potrafią na niej grać. W efekcie szybciej zakończyliśmy spotkanie!

Zobacz wideo

Oddali mapę w trakcie meczu, bo nie byli na nią przygotowani!

Poniedziałek zaczęliśmy od spotkania na mapie Dust 2, gdzie "Dr Pepper Academy" oraz "Opera GX Phantoms" zmierzyły się ze sobą. Warto tutaj wspomnieć, że ta arena została wybrana przez akademię Pepper. Ten mecz możemy spokojnie opisać jednym słowem - dominacja. Od samego początku do samego końca starcie było niebywale jednostronne. "Dr Pepper Academy" wygrywało rundę za rundą, nie pozostawiając przeciwnikom ani kawałka nadziei na zwyciężenie w spotkaniu. Mapa zakończyła się wynikiem 16:3 dla "Dr Pepper Academy".

Drugą areną był Ancient, wybór "Opera GX Phantoms". Ten mecz był dosyć nietypowy, jak na dotychczas rozgrywane spotkania. Przy wyniku 10:3 dla Opery GX przeciwnicy stwierdzili, że poddają mapę na korzyść swoich przeciwników, co dało nam bilans 1:1 w wygranych mapach.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

"Dr Pepper Academy" wygrywało kolejne rundy na deciderze, czym zmniejszało ciągle szansę przeciwników na wygraną. "Opera GX Phantoms" w pewnym momencie trochę dogoniła swoich rywali, ale nie na tyle, żeby wygrać całe to spotkanie. Starcie zakończyło się wynikiem 16:8 dla "Dr Pepper Academy" i to właśnie ich zobaczymy w półfinałach zamkniętych kwalifikacji.

Wtorek z kolejnymi spotkaniami PEC 4

We wtorek czekają nas kolejne spotkania w Polish Esport Cup 4. Rozgrywki będą zarówno w CS:GO, jak i R6S. W przypadku Counter Strike’a mecze zamkniętych kwalifikacji rozpoczną się o godzinie 18:00. Standardowo zapraszamy na stream. Z kolei zmagania w Rainbow zaczną się o tej samej godzinie, ale już format zmagań jest innych. Tutaj mamy do czynienia z ligą, którą obejrzysz w tym miejscu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.