Esport

 • Historyczny sukces Polaków. Pokonali mistrzów świata

  Historyczny sukces Polaków. Pokonali mistrzów świata

  Team ENCE, w którym znajduje się czterech Polaków i jeden Duńczyk, pokonał Vitality 2:1 w turnieju IEM w Katowicach w grze Counter-Strike 2. Przeciwnicy polskiego zespołu są uważani za jedną z najlepszych drużyn świata, przez co sobotnią wygraną można określić mianem historycznej. Z pewnością niewielu kibiców w katowickim "Spodku" spodziewało się takiego przebiegu starcia.

 • Nie żyje 19-letni Karel Asenbrener. Tuż przed śmiercią pożegnał się na Twitterze
 • Sprawdziliśmy laptopa Acer Aspire 3. Pozytywnie nas zaskoczył
 • Sukcesy Polaków w walce o esportowe MŚ. Maj będzie pełen emocji

  Sukcesy Polaków w walce o esportowe MŚ. Maj będzie pełen emocji

  To były dwa intensywne tygodnie dla esportowej sceny CS:GO. Trzy regiony - Europa, Ameryka oraz Azja rywalizowały o miejsca na ostatnim w historii tytułu Majorze w Paryżu. Europejski RMR B i kwalifikacje ostatniej szansy dla zespołów ze Starego Kontynentu domknęły etap eliminacyjny. Można już śmiało powiedzieć, że znamy wszystkich uczestników BLAST.tv Major Paris 2023. Polska transmisja na kanałach Piotra 'izaka' Skowyrskiego i ESPORTNOW przyciągnęła tysiące widzów przed monitory.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Polacy z awansem na esportowe MŚ. Kolejni wkraczają do gry

  Polacy z awansem na esportowe MŚ. Kolejni wkraczają do gry

  Trzy z czterech turniejów RMR dobiegły końca. Poznaliśmy już reprezentantów Ameryk, Azji oraz połowę europejskich składów, które zagrają na BLAST.tv Paris Major. Nie zabrakło niespodzianek, a kilku faworytów wpakowało się w poważne tarapaty, przez co ich bilety do Paryża wiszą na włosku lub nawet i przepadły. W przededniu europejskich RMR B czas podsumować, co dokładnie wydarzyło się w pierwszych turniejach kwalifikacyjnych.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Koniec epoki. EA Sports wyda własną grę piłkarską. Oto następca serii FIFA

  Koniec epoki. EA Sports wyda własną grę piłkarską. Oto następca serii FIFA

  EA Sports FC - tak będzie nazywała się nowa gra piłkarska od Electronic Arts. Wśród licencjonowanych lig i drużyn znajdzie się też Ekstraklasa oraz reprezentacja Polski. - Po niemal 30 latach tworzenia gier piłkarskich, wkrótce zaczniemy nową erę. EA Sports FC będzie przyszłością futbolu od EA Sports - komentuje Cam Weber, dyrektor generalny EA.

 • Polacy powalczą o awans do esportowych mistrzostw. Będzie przełom?

  Polacy powalczą o awans do esportowych mistrzostw. Będzie przełom?

  Turnieje RMR są bezpośrednią i jedyną możliwą drogą awansu na Majora - najważniejszy turniej esportowej sceny CS:GO. Najczęściej odbywa się on dwa razy do roku, a zawodnicy zwykli nawet nazywać go mundialem. Najsilniejsze drużyny świata grają o wysokie pule nagród na oczach setek tysięcy fanów zgromadzonych na arenie oraz przed ekranami.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Gracz Jagiellonii mistrzem Ekstraklasa Games. Druga Pogoń

  Gracz Jagiellonii mistrzem Ekstraklasa Games. Druga Pogoń

  Spektakularne emocje towarzyszyły Wielkim Finałom, podczas których poznaliśmy Mistrza Polski w FIFA 23. Kamil "Riptorek" Soszyński z Jagiellonii Białystok, który w sezonie zasadniczym zajął dopiero ósme miejsce, pokonał w ten weekend głównych faworytów i po wielu latach starań wzniósł Trofeum Ekstraklasa Games.

 • Dzisiaj poznamy mistrza FIFA 23. Oglądaj Ekstraklasa Games [TRANSMISJA]
 • Karty profejsonalnych graczy FIFA. Same legendy

  Karty profejsonalnych graczy FIFA. Same legendy

  Trwają finały rozgrywek Ekstraklasa Games. Już tylko czterech graczy jest w grze o ostateczne zwycięstwo. Postanowiliśmy ich zapytać jakich graczy mają w swoich składach podczas codziennej gry.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.