Esport

 • Od ryzykownego tytułu po globalny fenomen. "Niedługo osiągnie miano nieśmiertelnej produkcji"
 • Esportowa społeczność walczy z hejtem. "Wiktor, stoimy za tobą wszyscy!"

  Esportowa społeczność walczy z hejtem. "Wiktor, stoimy za tobą wszyscy!"

  W środę z dużą falą hejtu musiał się zmierzyć Wiktor "Mynio" Kruk, zawodnik CS:GO Anonymo Esports, który zagrał jedno gorsze spotkanie w play-offach rozgrywek ESEA Premier przeciw Wiśle All in! Games Kraków. Oczywiście było to całkowicie nieuzasadnione i esportowiec doczekał się wielu słów otuchy. Mimo wszystko środowisko esportowe potraktowało ten problem poważnie.

 • Czy Polacy mają mentalność zwycięzców? - Podcast Esportowy #5

  Czy Polacy mają mentalność zwycięzców? - Podcast Esportowy #5

  Gościem odcinka była Ula Klimczak, performance coach, zajmująca się rozwojem mentalnym i wydajnością zawodników. Zapytaliśmy ją o to czy polscy esportowcy i ogólnie Polacy mają mentalność zwycięzców? Porozmawialiśmy na temat przygotowania mentalnego, dopaminy, która pomaga osiągać dobre wyniki oraz o tym jak wrzucanie tweetów przez profesjonalnych zawodników w trakcie spotkań, może im przeszkodzić w dobrej grze.

 • F1 2021 będzie teraz jeszcze lepszą grą? Znamy datę premiery
 • Historia ESL Mistrzostwa Polski - od "Stodoły" po areny świata

  Historia ESL Mistrzostwa Polski - od "Stodoły" po areny świata

  ESL Mistrzostw Polski to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim esporcie. Ten najdłużej działający, krajowy cykl rozgrywek, jest miejscem, gdzie rodzą się i upadają legendy, a tytuły gier ugruntowują swoją pozycję jako kultowych. 14 maja br. już po raz dwudziesty drugi, najlepsi polscy zawodnicy zmierzą się się grze Counter Strike: Global Offensive. W tym roku stawką jest pula nagród w wysokości 50 tysięcy złotych i awans do National Championship Playoffs. Zanim jednak rozgrywki ESL MP zaczęły otwierać drzwi do międzynarodowych turniejów, musiały przejść długą drogę, której początek miał miejsce ponad dekadę temu.

 • 100.000 złotych do wygrania w rozgrywkach Tom Clancy's Rainbow Six Siege w roku e-sportowym 2021/22
 • Dlaczego gracze ze wschodu są teraz najlepsi? "Młodzi dźwigają na plecach legendarne organizacje"
 • Niesamowita akcja zadecydowała o tytule. "Nie można wygrać w ten sposób!" [WIDEO]
 • Najważniejsze dni w dotychczasowej historii Anonymo? "To jest najlepszy moment na przełamanie"
 • Wybraliśmy gracza miesiąca w CS:GO. Wynik zaskoczył nawet nas!

  Wybraliśmy gracza miesiąca w CS:GO. Wynik zaskoczył nawet nas!

  Znacie ideę moneyball? Główną rolę pełnią w niej statystyki. Wszelkie plebiscyty i wybory graczy miesiąca lub całego roku zazwyczaj są subiektywnym wyborem głosujących. Postanowiliśmy we współpracy z GGPredict wyłaniać gracza miesiąca w grze Counter Strike: Global Offensive w najbardziej możliwy obiektywny sposób - patrząc na liczby. Nawet jeśli będzie to równie zaskakujące, jak miało to miejsce w marcu.