Esport

 • Ta postać niszczyła League of Legends. Twórcy gry z reakcją

  Ta postać niszczyła League of Legends. Twórcy gry z reakcją

  W ostatnich dniach na serwerach League of Legends pojawił się ogromny błąd. Postać Neeko mogła zamienić się w sojusznicze wieże, niszcząc wówczas wrogie struktury na zaledwie kilka uderzeń. Riot Games wykazało się reakcją, blokując postać.

 • Esportowy dom spokojnej starości. Zespół postawił wyłącznie na weteranów sceny

  Esportowy dom spokojnej starości. Zespół postawił wyłącznie na weteranów sceny

  Północnoamerykańska organizacja esportowa Dignitas, przed kolejnym sezonem, postawiła na liczne zmiany w wyjściowej piątce League of Legends. W trakcie doboru zawodników do drużyny, postawiono priorytet na niezwykle doświadczonych, lecz obecnych od wielu lat na profesjonalnej scenie graczy. Ci pochodzą z różnych regionów.

 • Faker wolnym agentem. Ma prowadzić negocjacje z wieloma drużynami

  Faker wolnym agentem. Ma prowadzić negocjacje z wieloma drużynami

  21 listopada kontrakt wygasł kontrakt wielokrotnego esportowego mistrza świata, Fakera. Zawodnik League of Legends przez lata reprezentował formację T1, jednak wkrótce to się może zmienić. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, gracz jest w trakcie negocjacji z innymi drużynami.

 • Legenda esportu wraca do gry. Zagra u boku weterana

  Legenda esportu wraca do gry. Zagra u boku weterana

  Doublelift oraz Bjergsen mają zagrać w jednej drużynie. Zgodnie z doniesieniami Briueca Seegera, znanego także jako LEC Wooloo, zawodnicy doszli do porozumienia z północnoamerykańską organizacją 100 Thieves. W przypadku Doublelifta oznacza to odwieszenie kariery profesjonalnego gracza.

 • Praca marzeń naszych dzieci, prawdziwa żyła złota. 'Dwa miliony na głowę'

  Praca marzeń naszych dzieci, prawdziwa żyła złota. "Dwa miliony na głowę"

  - Dwa tygodnie grania, pięciu chłopaków i po dwa miliony dolarów na głowę - mówi o zarobkach w esporcie Jędrzej Smaruj z agencji Rightshot. Jak dojść do tak wielkich pieniędzy? Dlaczego Marcin Gortat czy Dawid Podsiadło inwestują w e-sport? I czy granie w gry będzie wymarzoną pracą naszych dzieci? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z programu "Studio Biznes".