Esport

 • ESL Mistrzostwa Polski. AGO samodzielnym liderem w Grupie A. Wciąż niepokonane
 • Ciekawe stroje esportowców. Nawiązują do ważnego turnieju

  Ciekawe stroje esportowców. Nawiązują do ważnego turnieju

  Wraz z zakończeniem etapu play-in tegorocznych mistrzostw świata, turniej wejdzie w główny etap, gdzie na polu bitwy zobaczymy najlepsze drużyny spośród wszystkich regionów LoL-a na świecie. Walkę o tytuł mistrza rozpocznie także T1, które w swojej historii zdobyło prestiżowy tytuł trzykrotnie.

 • 'VALORANT będzie największym FPS-em na świecie'. Ambitne plany

  "VALORANT będzie największym FPS-em na świecie". Ambitne plany

  VALORANT Champions 2022 pokazały ogromne perspektywy rozwoju tytułu na esportowej scenie. Produkcja Riot Games stale się rozwija, podczas gdy CS:GO od Valve raczej dopadła stagnacja. Czyżby VALORANT miał niedługo stać się czołowym esportowym FPS-em?

 • Powrót esportowej legendy. Duńczycy chcą wrócić na szczyt
 • Ekipa streamerów w najlepszej lidze esportowej? Zaskakujący sposób

  Ekipa streamerów w najlepszej lidze esportowej? Zaskakujący sposób

  W ostatnim czasie dochodzi do wielu zmian w zestawieniu drużyn, które występują w League of Legends European Championship. Ciągłe starania do zasilenia prestiżowego grona uskutecznia francuska formacja Karmine Corp. Ich działania opisuje obszerny przeciek jednego z popularnych leakerów.

 • Nowe karty w FIFA 23. Bardzo obiecujące transfery

  Nowe karty w FIFA 23. Bardzo obiecujące transfery

  EA Sports wzbogaciło pulę kart Obiecujących Transferów w FIFA 23. Dodano do niej trzy nowe nazwiska. W sumie można teraz trafić piętnastu różnych piłkarzy z grupy OTW w paczkach. Do tego dochodzą również zawodnicy z zadań oraz wyzwań budowania składu.

 • Lista zarzutów wobec FIFA 23 się wydłuża. Fani bez litości. Lawina negatywnych opinii
 • Co trzeba zmienić w FIFA 23? Pierwsze wnioski graczy

  Co trzeba zmienić w FIFA 23? Pierwsze wnioski graczy

  FIFA 23 wprowadziła sporo nowych aspektów odnośnie mechanik obecnych w grze. Choć minęło zaledwie kilka dni od oficjalnej premiery tytułu, tak gracze stopniowo zdążyli się z nimi zapoznać. Część z nich wydaje się być stanowczo za mocno, wobec czego reakcja EA to zapewne tylko kwestia czasu.

 • Fnatic z awansem podczas mistrzostw świata. Polak wciąż musi powalczyć
 • Zaskoczenie. Lewandowski bez nagrody. Świetna karta Valverde

  Zaskoczenie. Lewandowski bez nagrody. Świetna karta Valverde

  Wrzesień dobiegł końca, a to oznacza kolejne karty piłkarzy miesiąca w FIFA 23. To samo tyczy się La Ligi, gdzie w głosowaniu nominowany był Robert Lewandowski. Ponownie jak w przypadku sierpnia Polak musi się jednak obejść smakiem w kwestii zwycięstwa.