Powracają znane karty? W FIFA 22 rozpoczyna się lubiany event

Zbliża się Halloween, a to święto od lat wzbogaca również tryb Ultimate Team w FIFIE 22. Być może EA Sports ponownie wpuści na rynek karty "Scream" zawodników.

W trybie Ultimate Team mamy do czynienia z dużą liczbą specjalnych kart. Jednym z rodzajów były karty „Scream" związane z Halloween. Bardzo możliwe, że w tegorocznej edycji również zobaczymy je w grze.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Nie tylko karty

Halloween to przede wszystkim obszerne wydarzenie w trybie Ultimate Team. EA Sports wprowadza takie gadżety jak specjalne koszulki, lub inne dodatki. Ponadto pojawiają się nowe wyzwania budowania składów, limitowane paczki, a także wcześniej wspomniane karty Scream.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

W tym roku EA Sports trzyma graczy do końca w niepewności, na razie pojawiły się zaledwie szczątkowe informacje na temat halloweenowego eventu. Święto duchów zbliża się jednak wielkimi krokami, więc bardzo prawdopodobne, że wydarzenie pojawi się w grze w najbliższy piątkowy wieczór. Najprawdopodobniej potrwa przez cały weekend, a być może nawet do 1 lub 2 listopada.

FIFA 22Darmowa paczka w FIFA 22 już dostępna. Sprawdź, jak ją odebrać!

Karty Scream – czym się charakteryzują?

W przeszłości już mieliśmy do czynienia z kartami Scream, które trafiają do wylosowanych piłkarzy. Co ciekawe co roku zmienia się również zasada działania owych kart. W poprzednich edycjach otrzymywały one przykładowo boost do jednego rodzaju umiejętności w każdą pełnię księżyca.

W tym roku EA Sports zapewne przygotuje coś równie ciekawego. Tempo dodawania kart specjalnych w FIFIE nieustannie się zwiększa, bardzo wątpliwie, że producenci zrezygnują z akurat tej serii, która istnieje w grze od dawna.

Cloud9, Philippe 'Vulcan' Laflamme, Worlds 2021Worlds 2021. Azjaci ponownie dominują. Ostatni zespół z zachodu odpada z MŚ

Więcej o: