Darmowa paczka w FIFA 22 już dostępna. Sprawdź, jak ją odebrać!

Od poniedziałkowego wieczora można odebrać darmową pczakę w FIFA 22. Tłumaczymy, jak można to zrobić.

Zgodnie z zapowiedziami w ramach Amazon Prime możemy odebrać od poniedziałku darmową paczkę w FIFA 22. W niej znajdziemy sporo przydatnych kart i zawodników do trybu Ultimate Team. Jak ją odebrać i co konkretnie się w niej znajduje? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Zobacz wideo

Co znajdziemy w darmowej paczce w FIFA 22?

Na początku zerknijmy na zawartość paczki. Otwierając ją, otrzymamy cztery różne dodatki do naszego składu w Ultimate Team. Przede wszystkim będzie to siódemka rzadkich, złotych zawodników, którzy permanentnie dołączą do naszej drużyny. Otrzymamy też wybór dwóch piłkarzy spośród kilku. Ci również na zawsze zasilą nasz skład

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Co więcej, otrzymamy także 12 rzadkich przedmiotów, takich jak kontrakty czy modyfikator pozycji. Na sam koniec warto wspomnieć o potencjalnie najciekawszej nagrodzie, czyli jedno rzadkie złote wypożyczenie. Z uzyskanego w ten sposób zawodnika będziemy mogli korzystać przez pięć spotkań. 

Jak odebrać paczkę w FIFA 22?

Jak za to mieć w ogóle możliwość otrzymania takiej paczki? To proste. Wystarczy posiadać Amazon Prime'a, który obecnie jest w promocji. W jej ramach za rok subskrypcji zapłacimy jedynie 49,99 zł. Możemy z niej skorzystać pod tym linkiem. Kiedy już będziemy posiadali konto Amazon Prime, wystarczy połączyć swoje konto na platformie Twitch z kontem na platformach EA Sports i Amazon Prime Gaming. Następnie na Twitchu wystarczy nacisnąć w prawym górnym rogu w ikonkę korony, gdzie będziemy mieli możliwość odebrania nagród.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.