Wylicytuj żółty plastron lidera Kubackiego z podpisami innych polskich skoczków [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Ta żółta kamizelka lidera Pucharu Świata należała do Dawida Kubackiego. Teraz Polski Związek Narciarski zebrał na niej podpisy od całej polskiej kadry skoczków i przekazał Gazeta.pl na specjalną akcję na rzecz WOŚP. Nasi mistrzowie lecą razem z nami #JedenDzieńDłużej!

Trzykrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch, mistrz świata i aktualny lider Pucharu Świata Dawid Kubacki, mistrz świata Piotr Żyła, mistrz świata w drużynie Maciej Kot, kandydaci na przyszłych mistrzów jak Paweł Wąsek czy Jan Habdas - na plastronie z Pucharu Świata w Wiśle (tam zaczął się ten świetny dla nas sezon) podpisali się wszyscy reprezentanci Polski.

Zobacz wideo Adam Małysz pokazał, jak naprawdę wygląda jego codzienna praca w roli prezesa

TU MOŻNA LICYTOWAĆ PLASTRON Z PODPISAMI POLSKICH SKOCZKÓW

Kubacki w Pucharze Świata prowadzi od początku, od pierwszego konkursu, i żółtego plastronu nie oddał nikomu nawet na chwilę. My dostajemy go od Polskiego Związku Narciarskiego, żeby przeznaczyć go na szczytny cel.

Skocznia w Wiśle-Malince (po lewej), Wielka Krokiew w Zakopanem (na górze po prawej), kompleks Skalite w Szczyrku (na dole po prawej)FIS i PZN potwierdzają: nadchodzi nowy polski turniej w skokach. "96 procent"

Licytując cenną pamiątkę, wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jej 31. finał odbędzie się 29 stycznia. A aukcje Gazeta.pl potrwają #JedenDzieńDłużej - skończą się 30 stycznia.

Znakomity występ polskiego skoczka. Wywalczył kolejne podiumZnakomity występ polskiego skoczka. Wywalczył kolejne podium

PS Do stroju lidera Pucharu Świata z autografami całej kadry dołączymy cztery kartki własnoręcznie podpisane przez czterech najlepszych polskich skoczków w historii - Adama Małysza (obecnie jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego), Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyłę.

Licytuj też:

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Nie chcesz licytować, ale chętnie wesprzesz słuszną sprawę? Uruchomiliśmy WOŚP-ową "skarbonkę" na którą można kierować charytatywne datki za pośrednictwem Facebooka:

> WPŁAĆ DO SKARBONKI "#JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

Fenomen  

W polskich kinach mamy "Fenomen" – film dokumentalny o Jerzym Owsiaku i 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dystrybutorem dokumentu Małgorzaty Kowalczyk jest Next Film.

Zobacz wideo "Fenomen" – zwiastun dokumentu o Jurku Owsiaku i jego Orkiestrze
Więcej o: