Jakub Rzeźniczak w końcu to potwierdził. Posypały się gratulacje

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak spodziewają się dziecka! Para podzieliła się ze światem radosną nowiną na Instagramie, dodając zdjęcia USG. Pod postem posypały się gratulacje.

W ostatnim czasie życie Jakuba Rzeźniczaka wróciło na właściwe tory. Tego lata 36-letni obrońca po opuszczeniu Wisły Płock przeniósł się do drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg. O powodach takiego ruchu mówił w rozmowie z Samuelem Szczygielskim z Meczyki.pl - Przyciągnęło mnie kilka argumentów. Być może tym najważniejszym była osoba trenera Macieja Bartoszka, który skontaktował się i przedstawił plan, jaki założył sobie w Kotwicy - zdradził. Poza boiskiem także wiedzie mu się dobrze. Piłkarz jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pauliną Rzeźniczak, który sformalizowali w listopadzie 2022 roku w USA. Teraz piłkarz ogłosił radosną nowinę.

Zobacz wideo Ta reprezentacja potrzebuje wymiany pokoleniowej

W ostatnim czasie spekulowano, iż żona Jakuba Rzeźniczaka jest w ciąży. Krążące plotki jakiś czas temu potwierdziła Magdalena Stępień, była partnerka piłkarza. - Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna... Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia! Przestańcie mnie informować o tym, co robią i co dzieje się w ich życiu. Taka prośba! - pisała Stępień na Insta Stories.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak potwierdzili spekulacje. Zostaną rodzicami! Wystarczyło jedno zdjęcie

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak nie odnosili się do spekulacji. W końcu jednak zdecydowali, że nadszedł dzień na rozwianie wszelkich wątpliwości. Na Instagramie małżonkowie zamieścili zdjęcie, na którym widać wynik badania USG brzucha, które wykonano Paulinie. 

"Czekamy na ciebie" - napisali w mediach społecznościowych. Uwagę przykuwały również ich czapki z napisami "Mama" i "Tata" w języku angielskim.

 

Pod postem posypały się gratulacje od internautów. "Gratulacje", "Cieszymy się i ściskamy", "Gratulacje, dużo zdrowia dla maluszka", "Cudownie! Bardzo wam gratulujemy i życzymy p. Paulinie od serca spokojnej ciąży", "Będziecie cudownymi rodzicami", "Zdrówka", "Cieszę się bardzo waszym szczęściem", "Wow, gratulacje z całego serca" - pisali użytkownicy.

Jakub Rzeźniczak w przeszłości był już żonaty. W 2016 roku stanął na ślubnym kobiercu z Edytą Zając. We wrześniu 2019 roku piłkarz i modelka się rozwiedli się. Później znalazł swoje szczęście u boku Magdaleny Stępień, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Gdy w lipcu 2021 roku na świat przyszedł ich syn Oliwer, para nie była już razem. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku po poważnej chorobie.

Więcej o: