Oto miejsce Anny Lewandowskiej. Jest ranking najbogatszych partnerek piłkarzy

Anna Lewandowska ciężko pracuje na swój majątek. Żona Roberta Lewandowskiego jest autorką książek, aplikacji treningowych, prowadzi sklep internetowy oraz obiekty treningowe. To wszystko sprawia, 35-latka zarabia astronomiczne kwoty. W środę trenerka fitness znalazła się w rankingu najbogatszych kobiet piłkarzy, sporządzonym przez "The Sun". Jej imponujący dorobek przyćmił dochód m.in. partnerki Cristiano Ronaldo, Georginy Rodriguez.

Partnerki piłkarzy przez społeczeństwo są postrzegane raczej w negatywnym świetle. Nie brak opinii, że z piłkarzami są tylko dla pieniędzy. Z takim obrazem nie zgadza się Jessica Ziółek, była partnerka Arkadiusza Milika. - Nasza miłość z Arkiem na pewno nie była dla pieniędzy, ponieważ jak się poznaliśmy, byliśmy bardzo młodzi - mówiła swego czasu w rozmowie z "Super Expressem". W świecie par piłkarskich nie brakuje jednak kobiet, które są znakomitymi businesswoman. W środę brytyjski "The Sun" przygotował zestawienie najbogatszych WAGS (ang. wives and girlfriends), powołując się na badania przeprowadzone przez Gambling Zone. Zaskoczeń nie brakuje.

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

Anna Lewandowska znalazła się na liście najbogatszych WAGs na świecie

W rankingu zwyciężyła Victoria Beckham, czyli żona Davida Beckhama, była wokalistka zespołu Spice Girls, a obecnie renomowana projektantka mody, która stylizuje hollywoodzkie gwiazdy. Jej majątek szacowany jest na ok. 275 milionów złotych.

 

Na drugim miejscu znalazła się znalazła się żona Sergio Ramosa Pilar Rubio. 45-latka jest prezenterką telewizyjną. Zanim zrobiła karierę w telewizji, była modelką oraz próbowała sił w aktorstwie. Jej majątek jest szacowany na ok. 236 milionów złotych.

 

Podium zamyka Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski jest znana przede wszystkim z intensywnej działalności w branży fitness, w ramach której przygotowuje specjalistyczne kursy oraz zajmuje się organizacją obozów. Ostatnio jeden z nich odbył się w Barcelonie, o czym 35-latka opowiedziała na łamach "Mundo Deportivo". Ponadto zdradziła też, że niedługo otworzy własną siłownię w Barcelonie. Influencerka posiada aktywa o wartości ok. 181 milionów złotych.

 

Dużym zaskoczeniem wydaje się miejsce Georginy Rodriguez. Szacowana wartość majątku partnerki Cristiano Ronaldo wynosi ok. 40 mln złotych. "The Sun" zdradził, że jej majątek powiększył się w tym roku z powodu zysków z produkcji dokumentu "I Am Georgina", emitowanego na platformie Netflix oraz przez współprace z Pradą, Guccim i Chanel.

 

Ranking najbogatszych partnerek piłkarzy wg. badań przeprowadzonych przez Gambling Zone

  • 1. Victoria Beckham (żona Davida Beckhama) - 55 milionów funtów (ok. 275 mln zł)
  • 2.  Pilar Rubio (żona Sergio Ramosa) - 47 milionów funtów (ok. 236 mln zł)
  • 3. Anna Lewandowska (żona Roberta Lewandowskiego) - 36 milionów funtów (ok. 181 mln zł)
  • 4. Ann-Kathrin Gotze (żona Mario Gotze) - 28 milionów funtów (ok. 140 mln zł)
  • 5. Antonella Roccuzzo (żona Leo Messiego) - 16 milionów funtów (ok. 80 mln zł)
  • 6. Coleen Rooney (żona Wayne'a Rooney'a) - 15 milionów funtów (ok. 75 mln zł)
  • 7. Ana Ivanovic (była tenisistka, żona Bastiana Schweinsteigera) - 13 milionów funtów (ok. 65 mln zł)
  • 8. Georgina Rodriguez (partnerka Cristiano Ronaldo) - 9 milionów funtów (ok. 45 mln zł)
  • 9. Perrie Edwards (narzeczona Alexa Oxlade-Chamberlaina) - 7 milionów funtów (ok. 35 mln zł)
  • 10. Rebekah Vardy (żona Jamiego Vardy'ego) - 3 miliony funtów (ok. 15 mln zł)
Więcej o:
Copyright © Agora SA