"Chcesz się bić?". I się zaczęło. Gamrot odpalił potężne bomby na wizji [WIDEO]

23 września podczas gali UFC Vegas 79 Mateusz Gamrot (22-2, 1 NC) zmierzy się z Rafaelem Fizievem (12-2). Przed walką polski zawodnik postanowił urządzić sobie sparing w studiu Kanału Sportowego, podczas którego starł się z Maciejem Turskim. Nie był to najlepszy pomysł dziennikarza.

Mateusz Gamrot za niecałe dwa miesiące wróci do oktagonu. Szef organizacji UFC Dana White przekazał, 32-latek stoczy pojedynek z Rafaelem Fizievem w walce wieczoru gali UFC Vegas 79, którą zaplanowano na sobotę 23 września. - Myślę, że ta walka miałaby największy sens - mówił niedawno Polak w jednym z wywiadów. Jak widać, popularny "Gamer" zaczął już przygotowania do starcia.

Zobacz wideo Woda zamiast piwa i ulubione steki. Co Gamrot robił w Disneylandzie?

Gamrot nie miał litości dla dziennikarza. "Mam uderzać"?

Kilka dni temu Mateusz Gamrot zagościł w programie Hejt Park, którego prowadzącym był dziennikarz Maciej Turski. Podczas transmisji na żywo zawodnik UFC opowiadał o swojej najbliższej walce z Fizievem, a także nawiązał do pojedynku Jana Błachowicza, który w nocy z sobotę na niedzielę przegrał z Alexem Pereirą po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Tuż pod koniec programu panowie postanowili stoczyć lekki sparing. W studiu pojawiły się rękawice, po czym Gamrot i Turski stanęli przed kamerami w bojowych pozycjach.

- Co ty robisz w ogóle? Ja to dla żartów założyłem, a ty się naprawdę napinasz - wypalił dziennikarz. Po chwili nie było już odwrotu. - Ty chcesz się bić, naprawdę? - zapytał rozpaczliwie prowadzący. Mateusz Gamrot dodał - Mam uderzać? - po czym rozpoczął nawałnice ciosów na głowę Turskiego, który pod koniec zaczął uciekać od zawodnika MMA. Po walce panowie przybili piątkę i rozeszli się w dobrych nastrojach. - Wszystko dla fanów - zakończył "Gamer".

W marcu tego roku Polak pokonał Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych. Było to czwarte zwycięstwo 32-latka w ostatnich pięciu walkach. Teraz rywalem Mateusza Gamrota będzie plasujący się na 6. pozycji w rankingu wagi lekkiej UFC Rafael Fiziev, który ostatnią walkę w UFC przegrał z Justinem Gaethjem większościową decyzją podczas gali UFC 286 w Londynie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.