IEM 2019. Znamy wszystkich półfinalistów w CS:GO!

Znamy już wszystkich czterech półfinalistów Intel Extreme Masters Katowice 2019! Do Natus Vincere i ENCE dołączyły MIBR i Astralis.

Natus Vincere i ENCE zapewniły sobie awans po wygraniu czwartkowych ćwierćfinałów.  W piątek o awans walczyły kolejne ekipy.

Brazylijski MIBR pokonał Renegades 2:0. Na Dust2 MIBR od początku wysoko prowadził - 5:1 i 10:5 do przerwy - by ostatecznie wygrać 16:6. Na drugiej mapie - Train - emocje były dużo większe. Australijczycy prowadzili już 11:4, ale od tej pory do roboty wzięło się MIBR, które ostatecznie wygrało aż 16:12.

W ostatnim ćwierćfinale Astralis pokonało Ninjas in Pyjamas 2:0. Astralis wygrało na Mirage'u aż 16:2! Do przerwy prowadziło 15:0. Duńczycy mieli dużo cięższą przeprawę w drugiej połowie. Na Dust2 prowadzili do przerwy 11:4, ale rywale doprowadizli do remisu 13:13. Ostatecznie Astralis wygrali 16:14.

W sobotę odbędą się oba półfinały IEM 2019. Natus Vincere zmierzy się z ENCE, natomiast Astralis z MIBR. Pierwsze starcie o 16:00, drugie o 19:50.