KTO JEST NAJPOPULARNIEJSZYM POLSKIM SPORTOWCEM?!

Wielki, jedyny w swoim rodzaju ciachplebicyt rozpoczęty. Głosujcie na swojego faworyta!   Publikujemy jeszcze raz na wypadek, gdyby przez jakieś złośliwe chochliki ominęła Was sonda.  

Jakiś czas temu poprosilyśmy Was o kandydatury do rankingu, w ktorym pojawić mieli sie najpopularniejsi i najbardziej lubiani w naszym kraju sportowcy. Odzew przerósł nawet nasze oczekiwania, a kandydaturom nie było końca. Te pojawiające się najczęściej zawarłyśmy dzisiaj w naszej sondzie.

Po jego tej bezprecedensowej w skali Ciach, a może nawet różowego świata internetu zabawie poznamy rozwiązanie zagadki wszcechświata - okaże się którego polskiego sportowca Polki (Polaków zachęcamy równiez najgoręcej) lubią najbardziej.

Z uwagi na kwestie techniczne, nie wszyscy w naszej sondzie się zmieścili, brakujące nazwiska, po naciśnięciu odpowiedniego guzika, wspisujcie zatem w komentarzach. Na pewno weźmiemy je pod uwagę.

UWAGA!!! Głosować możecie tylko raz, radzimy zatem rozwagę przy podejmowaniu decyzji, poprzedzonym odpowiednio długim okresem przemyśleń (wyniki podliczymy 20 sierpnia). Jeden głos może zmienić wszystko!!

Mój ulubiony polski sportowiec to...
Więcej o: