SONDA: Kto zostanie Mistrzem Świata?

Wszystko zaczyna się klarować - zostały 4 zespoły, a jednak wciąż jest bardzo pogmatwane, i każdy rezultat jest równie (mało) prawdopodobny. Hiszpania, która rozczarowuje ale ma dużo szczęścia? Holandia, bardziej mechaniczna niż pomarańczowa, ale zabójczo skuteczna? Niemcy idące jak walec a jednak muszące zmierzyć się z hiszpańskimi upiorami niedawnej przyszłości? A może urugwajski rodzynek?    

Wczorajsze mecze były fenomenalne - zresztą przedwczorajsze też, i tak, jak w fazie grupowej wiało nudą gorszą niż trzeci tom "Drogi przez mękę" Tołstoja (ale nie tego Tołstoja ), tak faza pucharowa rekompensuje nam to z nawiązką: wycieczka Holandii do piekła i z powrotem, dwa niestrzelone karne Ghany i bohaterska ręka Suareza, niemiecki tajfun miażdżący Argentynę, i w końcu niesamowite emocje pojedynku Hiszpanii z Paragwajem. Widzicie już kandydata do Mistrzostwa?

A skoro teraz będziemy znów przez kilka dni usychać z tęsknoty za meczami, to przynajmniej sobie pozgadujmy, poprognozujmy, powróżmy z fusów, pogłosujmy wreszcie. Kto wejdzie do finału? Kogo popieracie? (oprócz Hiszpanii bo to już ustaliłyśmy). Głosujcie!

PYTANIE 1 Ciachowa intuicja podpowiada mi, że z pary Urugwaj - Holandia awansuje...

Boska klata Diego Forlana!
26%
Liczba oddanych głosów: 699
Niesamowite oczy Wesleya Sneijdera
74%
Liczba oddanych głosów: 1991

PYTANIE 2 ...a z pary Niemcy - Hiszpania awansują...

Hiszpanie - nie ma innej opcji
65%
Liczba oddanych głosów: 1746
Niemcy - bo grają najlepiej na tych Mistrzostwach
35%
Liczba oddanych głosów: 943
Więcej o: