"Polski Beckham" kpi po meczu Polski ze Słowacją. "Zniszczylibyśmy ich"

- Myślę, że z Grosikiem byśmy ich zniszczyli - napisał po porażce 1:2 Polski ze Słowacją na Euro 2020 nazywany "Polskim Beckhamem", Krzysztof Król. Były piłkarz dodał także, że mecz sprawił, że aż zapragnął powrotu na boisko.

Reprezentacja Polski przegrała swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach Europy 1:2 (0:1) ze Słowacją. Po spotkaniu pojawiło się sporo głosów krytyki - także takich domagających się innych zawodników kadry na boisku w Sankt Petersburgu.

Zobacz wideo "Kibiców nie interesuje, że chłopaki siedzą na zgrupowaniu i mają fajną atmosferę"

Krzysztof Król: No i jak tu nie być wk...y

Jednym z komentujących jest Krzysztof Król, który widziałby w składzie Polaków pozostawionego tylko na liście rezerwowej Kamila Grosickiego. - Myślę, że z Grosikiem byśmy ich zniszczyli - napisał były piłkarz

Wpis Krzysztofa Króla po meczu Polska - SłowacjaWpis Krzysztofa Króla po meczu Polska - Słowacja Screen Facebook Krzysztof Krol

Król dodał także, że mecz wzbudził w nim chęć powrotu na boisko. - No i jak tu nie być wk...y se Słowacja takimi biedakami. Te buty moje proszą się, żeby założyć je - napisał 34-latek. 

Król to "polski Beckham". "Miał talent, ale po treningach lubił bawić się życiem"

Krzysztof Król bywa nazywany "polskim Davidem Beckhamem", ale nie ze względu na talent piłkarski. "Mój styl gry przypomina ten, który w Realu Madryt prezentuje Roberto Carlos - mówił kilkanaście lat temu piłkarz. Był wtedy zawodnikiem Realu Madryt C. Wróżono mu wielką karierę. Z młodzieżowymi reprezentacjami Polski grał na mistrzostwach Europy i świata. Miał talent, ale po treningach lubił bawić się życiem. Kochał błysk fleszy i czerwony dywan. Razem z Patrycją Mikułą, modelką 'Playboya', nazywani byli 'polskimi Beckhamami'. Byli na czołówkach gazet, a o swoim życiu opowiadali chętnie i ze szczegółami" - pisał o historii Króla i jego żony dziennikarz Sport.pl, Dominik Wardzichowski

Kolejny mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy przypada na sobotę, 19 czerwca, kiedy o godzinie 21:00 zmierzą się z Hiszpanią. Relacja na żywo na Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.